5 patarimai tiems, kurie netoleruoja šilumos

Gerbiami draugai, jei netoleruojate šilumos, leiskite man pateikti keletą patarimų. Šilumos perdavimas yra gana paprastas mokslas, ir tai visiškai įmanoma jį išmokti. Ilgą laiką praleidau ten, kur termometro stulpelyje kartais pasirodė +45 ir +50. Taigi aš žinau, ką aš sakau.

1. Negalima gerti šalto vandens

Ji neužmirš savo troškulio, ji praeina po penkių minučių su prakaitu, imdama druska. Gėrėk arbatą arba nesaldintą giraciją. Apie saldus sodas viskas aiški: kuo daugiau geriate, tuo daugiau norite.

2. Jei paliksite namą karštyje, nedarykite aštrių judesių

Veiksk save oriai: eik sklandžiai, eik prie šešėlio gatvės pusės. Visada Na, svarbiausia. Jei eik kažkur šilumos, po kiekvieno žygio, po kiekvieno vaikščioti, plaukite kojas ir kulkšnis šaltu vandeniu. Yra daug biologiškai aktyvių taškų, tai yra gražus ir naudingas.

3. Šalta arbata yra gera

Užpilkite litra šviesiai žalios arbatos (bet kokio tinka). Kai jis atvės, mesti šiek tiek medaus, citrinų ir pipirų. Tai geria ledais. Ne tik skanu, bet ir naudinga.

4. Padarykite “antisharf” (“japonų oro kondicionierius”)

Japoniškuose spaudiniuose ar japoniškuose filmuose dažnai galite matyti baltųjų petnešėlių žmones aplink jų kaklus. Tai yra. Puikus dalykas. Tiesiog pabandykite. Jūs imate balto švaraus audinio, pamerkite jį šaltu vandeniu, susiejus jį aplink kaklą. Kai nosine skarelė išdžiūsta, mirkymas vėl. Palengvėjimo efektas pasireiškia po poros minučių.

5. Jei įmanoma, svajok pusę

Siesta laikykite šilčiausiomis dienomis. Na, žinoma, saulėje nėra alkoholio.

Tai buvo geras patarimas, kurį seniai išmokau seniai, ir ji, beje, gyveno 92 metus. Rūpinkis savimi ir būk gerai! Būkite išmintingai, o vasara atrodys kaip pasaka jums. 😉

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

58 − 54 =