Kaip ir kodėl aš nustatau “Spotlight” paiešką “iOS”

“IOS” ypatingas dėmesys yra labai naudingas. Anksčiau paieška buvo rodoma kairėje pirmojo ekrano pusėje, tačiau po to, kai “iOS 7” buvo išleistas, prie jos galima lengvai nuvilkti bet kuriuo pradiniu ekranu, nes tai leidžia greičiau ir patogiau naudoti “Spotlight”. Galite tinkinti paieškos parametrus savo poreikiams, norėdami rasti reikalingus objektus daug greičiau.

Tai galite padaryti, išjungdami rezultatų rodymą funkcijoms, kurių nenaudojate, arba pakeisti tvarką, pagal kurią rodomos dažniausiai paleistos programos. Spotlight gamina rezultatus, ieškodami kai kurių populiariausių kategorijų: programų, kontaktų, muzikos, podcast’ų ir kt.

IMG_0989

Norėdami pakeisti kategorijas ir paieškos rezultatų tvarką, eikite į “Settings”> “General”> “Search Spotlight”. Pagal numatytuosius nustatymus įtraukiamos visos įmanomos paieškos vietos “Spotlight” vietose, kurias patvirtina mėlyna žymė priešais visus elementus. Išjunkite nepageidaujamus daiktus, vienu žingsniu pašalindami žymes. Vilkite elementus naudodami inkarą dešinėje, kad pakeistumėte rezultatų rodymo tvarką.

IMG_0988

Atkreipkite dėmesį, kad paieškos uždrausti pagal programą neišjungia paieškos kiekvienoje iš jų. Pavyzdžiui, galite atidaryti programą “Pastabos” ir ieškoti savo užrašų, traukdami sąrašą su įrašais ir taip įtraukdami paieškos užklausos įrašo eilutę.

per Finerthings

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

80 − = 77