Kaip nemokamai atsisiųsti muziką iTunes Store?

4291413264_a73a24c387

Dauguma muzikos mylėtojų dabar nori pirkti muziką skaitmeniniu formatu, o ne fizine medija. “Mercury Records” net nusprendė visiškai atsisakyti fizinės žiniasklaidos naudai skaitmeniniams.

Tai reiškia, kad “Mercury Records” etiketėje esantys įrašai ar kompaktiniai diskai bus rodomi tik tuo atveju, jei jie pažadės neįtikėtiną pelną bendrovei arba jei jis yra labdaringas singlas.

Šiuo metu populiariausias skaitmeninės muzikos muzikos parduotuvės yra “iTunes” parduotuvė, kuri savo kūrėjams suteikia milijonų pajamų. Mygtukas, skirtas naršyti iTunes Store, yra “Apple iTunes” šoninėje juostoje.

Tai verta, žinoma, nėra pigus. Vienas ar du parsisiuntimai per savaitę nesukelia pavojaus jūsų biudžetui, bet jei jūs nuolat norite klausytis kažko naujo, tada jis skris į gana centus. Čia nemokami parsisiuntimai bus išgelbėti, o neginčijamas pranašumas yra ir galimybė atrasti kažką naujo. Galų gale mes visada nusipirkau tai, ką mes esame įsitikinę, ir ką mes tikrai klausysimės. Bet muzika tokia įvairiapusiška, todėl kodėl atimti malonumą klausytis kokios nors naujos muzikos kryptys?

Yra, žinoma, priešiniai. Niekada nemokamai atsisiųsite tikrai populiarių atlikėjų kūrinių. Kartais jie platina gyvus koncertus, tačiau tai atsitinka labai retai.

Nemokama atsisiųsti muziką iTunes Store yra lengva. Pagrindinio puslapio apačioje yra skyrius “Free on iTunes”.

Atkreipkite dėmesį, kad kai kuriose vietinėse “iTunes” parduotuvėse ji gali nebūti prieinama. Jei turite, spustelėkite rodyklę “Žiūrėti visas” ir atidarykite puslapį, kurį galite pamatyti žemiau.

Čia galite atsisiųsti ne tik nemokamą muziką, bet ir serialus, filmus, klipus ir programas. Mes paspaudžiame dainą, kurią norite atsisiųsti, o atsisiuntimas bus pradėtas automatiškai, po kurio takelis bus rodomas jūsų “iTunes” bibliotekoje.

“iTunes Store” reguliariai atnaujina visas nemokamas skiltis. Todėl yra tikslinga juos reguliariai tikrinti.

Nemokamos atsisiuntimo galimybė teikiama tik tuo atveju, jei turite “Apple iTunes” paskyrą, susietą su tikru asmeniu šalyje, atstovaujančioje “iTunes Store”. Galite sukurti netikrą paskyrą, tai nėra sunku, bet ne labai teisėta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

84 − = 76