Kaip pagerinti savo klausą

Džiaugiamės galėdami pristatyti dar vieną svečių svečių Anatolijus Čekhun’ą, kuris nusprendė išbandyti savo ranką už Layfhaker autoriaus vaidmenį (pirmąjį straipsnį galima perskaityti čia). Kviečiame jus, mūsų skaitytojus, nedvejodami ir rašyti pastabose, kiek sėkmingai, jūsų nuomone, buvo švirkštimo priemonė. 

Yra žmonių, kurie turi klausos sutrikimų. Blogai girdime pensininkus ar žmones, kurie buvo sutrikę nuo gimimo, garso priėmimo aparatai. Gydymas kurtumu yra neįmanomas, bet jūs vis tiek galite šiek tiek pagerinti klausą. Kaip tai padaryti?

XX amžiuje žmonės visada naudojo liaudies metodus, nes tada nebuvo vaistinės, kaip dabar. Žmonės ieško žolelių, pripilama likerius ir prausia ausis. Yra ir daugybė įvairių rūšių masažo ir gimnastikos ausis. Jie naudojami, jei ausis “ūgliai” arba skauda. Šios procedūros taip pat padeda blogai išgirsti. Šiame straipsnyje aprašomi masažo receptai ir tipai, kad pagerėtų klausa, taip pat penkios klausos sutrikimo priežastys.

Liaudies metodai

Liaudies metodai
Afrikos studija / Shutterstock.com

Dabar aš jums pasakysiu apie penkis liaudies metodus, kurie padeda klausos ir kitų ausų ligų.

 1. Pjaustykite griežtu česnako skiltelę. Sumaišykite jį su dviem lašais kamparo aliejaus. Paimkite ir supjaustykite mažais tvarsliavais. Įdėkite šį mišinį į juosteles ir supilkite į mažus kamščius. Į kiekvieną dieną, 15 minučių prieš miegą, įterpkite į skausmingą ausų srovę. Kai jis pradeda degti, išimkite tamponą ir ramiai užmieguok.
 2. Kitas populiarus būdas. Per mėnesį, vieną kartą per dieną, valgykite 1/4 citrinos su žievelėmis ir gerkite alkanas skrandį 1 šaukštas alyvuogių aliejaus. Kitą mėnesį turėsite valgyti saldymedžio šaknį ir 1 arbatinį šaukštelį jūrų vėžių miltelius. Šios priemonės yra ne tik geresnio klausymo, bet ir atminties bei regėjimo gerinimo.
 3. Ausų plovimas yra pats veiksmingiausias būdas pagerinti klausą. Praplaukite ausį su kalandėlių infuzija. Po to įdėti nedidelį mumijos gabalėlį. Tada gulėk ant sveika ausies. Prisiminti: ši procedūra neturėtų gauti vandens! Nusiplaukite galvą, ausį prijunkite su vata ir vazeliu.
 4. Metodas, išbandytas pagal patirtį. Mano močiutė yra 60 metų. Ji negalėjo gerai ausyse girdėti. Ir jai patarė labai geras metodas. Ji paėmė šešias viburnumo uogas ir iš jų išspaudė sultis. Maišoma tokiu pačiu medaus kiekiu. Užpilti medvilninius tamponus su siūlu viduje šio mišinio, o tada naktį ištraukė mano ausis, o ryte ištraukiau virvę. Ji padarė tai visus 10 dienų, ir, stebėtinai, klausymas atsigavo.
 5. Ir paskutinis neįprastas metodas. Sumaišykite 1 šaukštą degtinės ir svogūnų sulčių. Palaidokite ausyse 1 lašą prieš miegą. Atlikite tai 12 dienų iki visiško išgydymo.

Ausų masažas

Ausų masažas
AntonioDiaz / Shutterstock.com

Kaip sakiau, daug pratimų ir masažo tipų gerina klausą. Dabar aš jums pasakysiu apie penkių būdų, kaip masažuoti ausis, kompleksą.

 1. Medaus ausys 10 minučių, kol jaučiatės, kad esate šiltas.
 2. Tada atsipalaiduokite. Su abiem rankomis pirmiausia tvirtai paspauskite ant ausų, tada lėtai atleiskite. Padaryk tai 10 kartų.
 3. Tada masažuojate smūgius ir skiltis. Tada paspauskite ant ausų tragą ir lėtai traukite skiltis. Mes tai darome 10 kartų.
 4. Uždėk savo ausis rankomis. Trys pirštai palieskite galvos gale. Jūs girdėsite, tarsi būgnas žais jūsų galvą. Pakartokite šį 10 kartų.
 5. Ir pagaliau, uždarykite ausis savo rankomis ir atidarykite ją akimirksniu. Atlikite 12 kartų.

Atlikite visus šiuos pratimus tris kartus per dieną – ryte, po pietų ir vakare.

Į viršų 5 priežastys kurtiesiems ir skausmams ausyse

Skausmo priežastys
olmarmar / Shutterstock.com

Na, mes kalbėjome apie tai, kaip išgydyti ausis su liaudies gynimo priemonėmis ir masažu. Ir kodėl atsiranda šių simptomų? Jūsų dėmesiui aš atstovauju labiausiai įvairesnėms ausų ligų priežastims.

 1. Šalta. Garsas ausyse yra stiprus šaltis. Klausos pablogėjimas atsiranda, kai atsigauna arba naudojate priemones, apie kurias rašiau aukščiau.
 2. Ausų kištukai. Jei jūsų ausys skauda arba negirdite gerai, galbūt sieros saugikliai jūsų ausyse. Taip yra dėl to, kad žmonės nesilaiko higienos reikalavimų arba paprasčiausiai nevaldo ausų. Noriu laikytis higienos taisyklių!
 3. Žala gimdymo metu. Jei sergate apgadintomis smegenų vietomis gimdymo metu, jums nereikia girdėti. Tokiu atveju turite nusipirkti klausos pagalbą.
 4. Problemos su šonkaulių membrana. Jei jus išvalysi ausis su medvilniniu tamponu, galite prisiliesti prie barbako. Jei taip, nedelsdami kreipkitės į gydytoją. Jūs visiškai negalite girdėti ausyje, arba vos tik girdite.
 5. Ir paskutinis ausų ligos požymis yra amžius. Kuo vyresnis asmuo, tuo blogiau yra klausymas. Kad negalėtumėte kurti, turite išlaikyti ausis šiltas, švarus ir naudoti aukščiau išdėstytus metodus.

Na, tai viskas. Saugokite savo ausis švariai, rūpinkitės jais, ir viskas bus gerai! Tikiuosi, kad mano straipsnis jums buvo naudingas!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 1 =