Kaip stebėti “Steam” nuolaidas

Jei jūs, kaip ir aš, žaidimų meilužis, tada žodis “Steam” turėtų jums jaustis gerai. “Steam” yra patogiausia ir populiari vieta, kur nusipirkti žaidimų kompiuteryje. “Steam” žaidimų kainos yra gana lojalios, be to, dažnai taikomos nuolaidos ir pardavimai. Ir šiandien jūs sužinosite, kaip sekti visus iš jų.

Vasaros pardavimas “Steam” (“Steam Summer Sale”)

garų pasiūlymai-suomersale

Šis pardavimas yra tik mėgėjų žaidimo rojus. Jis prasideda liepos viduryje ir numato dideles nuolaidas visų rūšių žaidimams. Kitas vasaros pardavimo plius yra tai, kad ji apima ne tik senus žaidimus, bet ir naujus leidinius. Kartais nuolaidos siekia 90%.

Nuolaidos vasaros pardavimui suskirstytos į 3 tipus:

  1. Bendra (visos parduotuvės nuolaida) – mažiausia, bet taikoma visiems žaidimams, išleistiems per pastaruosius šešis mėnesius
  2. kasdien (dienos pasiūlymai) – įspūdingos nuolaidos įvairiems žaidimams 24-48 val
  3. momentiniai (“flash sales”) – didžiausios nuolaidos, kurios trunka ne ilgiau kaip 12 valandų

Dabar akivaizdu, kad jei norite sutaupyti didžiausią pinigų sumą, tai verta pirkti žaidimus vasarą pardavimo metu.

SteamGameSales

steamgamesales

“SteamGameSales” yra svetainė, kurioje kaupiamos nuolaidos iš įvairių parduotuvių, įskaitant “Steam”, “GamersGate”, “GameStop” ir kitus. Galite pasirinkti, kuriuos šaltinius įtraukti į paiešką, kainų ribas ir daug daugiau. Paslauga taip pat leidžia jums pasirinkti norimą regioną, kad gautumėte daugiau tikslumo. Šiuo atveju nematysite nuolaidų, kurių jūsų regione nėra.

Svetainė turi gražią sąsają su intuityvia paieška. Nepamirškite, kad jei jums reikia nuolaidų tik “Steam”, tuomet turėtumėte pašalinti likusius šaltinius iš paieškos.

SteamPrices

garo kainos

Kaip SteamGameSales, “SteamPrices” stebi žaidimų nuolaidas, bet specializuojasi tik “Steam”. Taip pat galite pasirinkti norimą regioną ir rūšiuoti žaidimus pagal tipą (DLC, individualūs žaidimai, paketai), taip pat geriausias nuolaidas, naujumą ir kainą.

SlickDeals

slickdeals

“SlickDeals” yra viena iš geriausių svetainių, kuriose galima sekti nuolaidas visų tipų produktams, įskaitant elektroniką, drabužius ir paslaugas. Svetainėje yra atskiras “Steam” nuolaidų skyrius, kuriame vartotojai gali paskelbti nuolaidas realiuoju laiku. Kiekvienas įrašas yra vertinamas kitų naudotojų reitingų sistemos, kad įrodytų jo naudingumą.

“SlickDeals” pranašumas yra tai, kad nereikia stebėti nuolaidų ir kainų. Viskas jau padaryta už jus, o jei sukursite paskyrą, galėsite gauti pranešimus apie dabartines nuolaidas.

PigūsAssGamer

cheapassgamer

Daugelis mano, kad “CheapAssGamer” (CAG) yra geriausias žaidimų nuolaidų sujungėjas, ir jis sąmoningai turi tokią reputaciją. CAG yra forumas, kuriame vartotojai skelbia daugybę faktinių nuolaidų, tačiau svetainėje yra funkcijų, kurios padės lengvai ir greitai pasirinkti geriausius.

“Price Tracker” yra svetainės, rodančios visas nuolaidas visose lošimų parduotuvėse, įskaitant “Steam”, “Amazon”, “Hut” ir kitus, funkcija. Tačiau, jei norite ieškoti tik nuolaidų “Steam”, tada šis išteklius praranda kitiems, nes jis specializuojasi ieškant visų žaidimų parduotuvių.

Kaip matote, yra daug būdų, kaip įsigyti žaidimus Steam. Siekiant laukti tinkamo nuolaidas, turėti šiek tiek kantrybės, bet kai jūs juos rasti, jums bus daug malonesnis nei įprasti pirkimo ir jūsų piniginėje bus ačiū!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

59 − 57 =