Kaip taupyti batus nuo kvapo

Vasaros atvykimas atneša ne tik akivaizdžių pranašumų, tokių kaip šilta saulė, mėlynas dangus ir žalia žolė, bet ir labai nemalonūs trūkumai. Vienas iš jų yra baisus kvapas, kuris gali atsigauti kai kuriuose bare.

Kvapas yra bakterijų dauginimo pasekmė drėgnoje ir karštoje aplinkoje, kuri susidaro dėl netinkamų ir blogai vėdinamų batų dėvėjimo. Kartais tai yra dėl atskirų kūno charakteristikų.

Bet kokiu atveju, nemalonus kvapas, kuris skleidžia visus savo draugus tuo metu, kai nuimkite batus, galite laimėti. Pasakyk, kaip tai padaryti.

Sausas bateliai

Sausoje aplinkoje, jokios bakterijos negali gyventi, todėl imkitės priemonių batus tinkamai išdžiūti. Ištraukite raiščius ir pakelkite liežuvį aukštyn ir žemyn, tada baterijas įdėkite į akumuliatorių arba tiesiai saulės spinduliais.

Užšaldyti batus

Kaip taupyti batus nuo kvapo: užšaldyti
WikiHow.com

Įdėkite batus į plastikinį maišelį, tada įdėkite jį į šaldiklį visą naktį. Kitą rytą laikykite savo batus po saule už geriausius rezultatus. Yra daug įrodymų, kad tokia strategija veikia, nes bakterijos patiria dvigubą smūgį.

Įdėkite apelsinų, greipfrutų, citrinų batų skiaute

Šviežių citrusų žievelė turi ryškų ir pastovų kvapą, nes jame esantys eteriniai aliejai. Visą naktį įdėkite šiek tiek žievelės ant batų. Ryte jis kvapas daug malonesnis. Maždaug tokį patį poveikį galima pasiekti, nuleidžiant keletą lašelių aliejaus lašelių per indą.

Nusiplauk savo batus

Kaip taupyti batus nuo kvapo: plauti
WikiHow.com

Batai iš audinio gali būti sėkmingai nuplauti skalbimo mašinoje. Įdėkite jį į seną pagalvę arba nuplaukite rankšluosčiais, nenaudokite per karšto vandens ir centrifugos.

Taip pat galite naudoti kondicionierių, kad suteiktumėte malonų kvapą ir balto acto, kuris užmuš bakterijas, kurios sukelia kvapą. Džiovinimo batai yra geresni lauke.

Padarykite dezodoruojančius miltelius

Sumaišykite tris šaukštus kepimo soda, vieną šaukštą kukurūzų krakmolo ir penkis lašus arbatmedžio aliejaus. Šį junginį padenkite su bato vidiniu paviršiumi ir palikite jį per naktį.

Tokie milteliai yra galinga priemonė nuo bakterijų ir grybų, taip pat yra galimybė absorbuoti kvapus ir antiseptinius veiksmus.

Naudok laikraščius ar kačių kraikas

Kitas būdas atsikratyti perteklinės drėgmės batų tai įdėti į juos minkštus laikraščius arba užpildą kačių kraikas. Jie gali sugerti visą prakaitą ir lydintį kvapą, po kurio jie gali būti tiesiog išmesti.

Ir jei jūs patyrėte nelaimę, o jūsų sportbačiai laimėjo netinkamiausių batų pavadinimą mieste, naudokitės vienu metu keliais būdais. Pavyzdžiui, pabarstykite juos dezodorantais, užpildykite juos laikraščiais, padėkite į naktį šaldytuvą ir laikykite jį po pirmomis ryto saulės spinduliais. Tada jūsų batai bus kvapas kaip lelijos slėnyje ir medus pyragai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

24 + = 28