Kokį radaro naudojimą naudoja eismo policija ir kaip ją apgauti?

Internete yra daugiau nei dešimt svetainių, skirtų kiekvienai vairuotojo temai: “Ką radarą naudoja eismo policija ir kaip ją apgauti?”

Mes siūlome trumpą (kiek įmanoma) duomenų santrauką apie 10 labiausiai paplitusių greičio nustatymo priemonių ir bandykite suformuluoti rekomendacijas dėl “kovos” su jais.

1. ARENA

Diapazonas iki 1,5 km
Išmatuotų greičių diapazonas yra 20-250 km / h
Veikimo dažnis 24,15 ± 0,1 GHz

ARENA yra tiek stacionari, tiek mobili – diegimas trunka šiek tiek laiko. ARENA ir kitų kompleksų skirtumas yra galimybė fotografuoti automobilį greičio viršijimo momentu. Radijo kanalo atstumas iki 1,5 km. Žinoma, esant trikdžiams, jis yra sumažintas.

Paprastai radaro detektoriai gali veikti vienu metu keliuose diapazonuose. Pavyzdžiui, Highscreen Black Box Radar-HD (DVR su įmontuotu radarų detektoriumi) turi tokias diapazonas:
X diapazonas 10,525 GHz ± 25 MHz
K diapazonas 24,150 GHz ± 100 MHz
Ku-diapazonas 13,450 GHz ± 100 MHz
Ka-siaura juosta 33.890 ~ ​​34.11 GHz
Ka-žema juosta 34.190 ~ 34.410 GHz
Ka-wide band 34,700 GHz ± 1300 MHz

Todėl “Highscreen” anti-radarų įrašymo įrenginys įspės apie ARENA, Berkut, BINAR, VIZIR, ISKRA ir kai kuriuos kitus mažiau paplitusius modelius.

2. AMATA

Asortimentas iki 700 m
Skaitiklis nustatomas nuo 15 iki 250 m.
Išmatuotų greičių diapazonas yra 1,5-280 km / h

Amata yra lazerinis radaras. Norėdami jį naudoti, inspektoriams net nereikia išeiti iš automobilio. Lazerinių technologijų naudojimas leidžia gauti geros kokybės vaizdus blogo matomumo sąlygomis. Neveikia Amata ir žemos temperatūros – žiemą jis veikia ne blogiau. Amata užfiksuoja ne tik greičio viršijimą, bet ir kitus nusikaltimus: kietos juostos sankirta, perėjimas į raudoną ir lenktynės netinkamoje vietoje.

Įprasti radaro detektoriai nereaguoja į lazerį. Tačiau daugeliui šiuolaikinių modelių yra specialių lazerinių imtuvų. Pavyzdžiui, inspektoriaus RD X2 Gamma ir “Escort RedLine” radaro detektoriuose naudojamas “Quantum Limited” imtuvas, kuris fiksuoja 360 laipsnių spinduliuotę.

3. BARRIER

Diapazonas yra nuo 300 iki 500 metrų.
Išmatuotų greičių diapazonas yra nuo 20 iki 199 km / h.
Veikimo dažnis 10.525 GHz

Iki šiol veikiant 2 tipų radarams: “Barrier-2M” ir “Barrier 2-2M”. Pirmasis dirba tik iš lokomotyvui sumontuoto DPS transporto priemonių tinklo, o antrasis – autonominiu režimu. “Barjeras” veikia X diapazone, “Barrier” greičio matuoklio paklaida yra ± 1 km / h. Tai nustato beveik visi radaro detektoriai.

5. BERKUT

Diapazonas ne mažesnis kaip 400 metrų
Išmatuotų greičių diapazonas nuo 20 iki 250 km / h
Veikimo dažnis 24,15 ± 0,01 GHz, K diapazonas.

“Berkut” dirba “K-Pulse” serijoje. Nuotraukų ir vaizdo įrašų fiksavimas negali būti atliktas, tačiau jame yra fiskalinė atmintis – ji leidžia įrašyti iki 700 nusikaltimų per dieną radarais.

6. BINARAS

Diapazonas ne mažesnis kaip 300 m
Išmatuotų greičių diapazonas nuo 20 iki 300 km / h
Veikimo dažnis 24,15 ± 0,10 GHz.

Binaryje yra dvi vaizdo kameros. Vienas iš jų nustato bendrą pažeidimo vaizdą – automobilį, kelio dalį ir kitus eismo dalyvius, antrasis – priima artimojo plano numerius ir kitas smulkesnes transporto priemonės detales.

7. BUTONAS

Veikimo diapazonas 25 m
Išmatuotas greitis iki 120 km / h

Viena iš naujovių, vadinamoji “alkolaser”, skirta girtų vairuotojų nustatymui. Tai suteikia inspektoriui galimybę išsiaiškinti, koks yra etilo alkoholio garų kiekis tame atstumu. “Buton” spinduliuojantis lazerio spindulys įsiskverbia į priekinį stiklą į saloną, nustato etanolio garų spektrą ir, esant aukštai koncentracijai, perduoda signalą į konsolę. Perdavimą teikia “Wi-Fi” kanalas.

8. VIZIR ir VIZIR 2M

Diapazonas iki 400 m
Išmatuotų greičių diapazonas nuo 20 iki 150 km / h
Veikimo dažnis 24,150 ± 0,1 GHz

“Viziers” yra vienas dažniausių eismo policijos radarų. Apibūdinamas rodmenų tikslumas, atsparumas žemai temperatūrai ir bet kokioms oro sąlygoms. Galima nustatyti transporto greitį tik viena kryptimi – einanti ar artėja.

9. ISKRA, Iskra-1, Iskra-1B, Iskra-1D

Diapazonas ne mažesnis kaip 400 m
Išmatuotų greičių diapazonas yra 20-250 km / h
Veikimo dažnis 24,15 ± 0,1 GHz, K diapazonas

Iskra-1 yra pagrindinis modelis. Jis naudojamas tiek su kronšteinu, tiek su rankomis ant didelių eismo kelių. Inspektorius, ginkluotos “Iskra-1”, turi galimybę pasirinkti tyrimo objektų judėjimo kryptį.
Iskra-1V radaras skirtas stacionariems darbams keliuose su mažu eismo intensyvumu. Nėra krypties pasirinkimo funkcijos, todėl naudojamas tik sekcijoms su vienos krypties srautu.
“Iskra-1D” ir “Iskra-1D Lux” (“lux”) sistemos veikia tiek stacionariu režimu, tiek judesio metu, kai važiuoja ir pasiekiami tikslai.

10. LISD, LISS 2M ir 2F

Diapazonas 5999 m
Išmatuotų greičių diapazonas nuo 0 iki 250 km / h

Norėdami matuoti greitį, naudojamas lazeris. Matuoklyje yra jutikliai, per kuriuos inspektorius gali automatiškai aptikti transporto priemonę, matuoti greitį, atstumą ir įrašyti įvykių laiką. LISD priemonės visus rodiklius, neatsižvelgiant į automobilių srauto tankį ir oro sąlygas.

11. PKS-4

Veikimo dažnis 24,16 ± 0,1, GHz, K diapazonas

PKS-4 sistema yra postas automobilių greičio stebėjimui. Toks prietaisas susideda iš vaizdo kamerų komplekso, kuris sujungtas su detektoriumi, jis veikia impulsiniu režimu K-juostos dažniu 24,16 gigahercais plius 100 megahercų.

PKS-4 matuoja transporto priemonių greitį tik vienoje eilėje. Visa informacija (nuotraukos, greičio rodmenys) rodoma kompiuterio ekrane ir gali būti išspausdinta. Paprastai radaro detektoriai neturi laiko įspėti apie artėjantį PKS-4 iš anksto.

12. ARROW ST 01

Veikimo diapazonas 50-1000 m
Išmatuotų greičių diapazonas nuo 5 iki 180 km / h
Veikimo dažnis 24,15 GHz

ARROW vis dar yra vienas iš “pažangiausių” vaizdo radarų Valstybinės eismo saugumo inspekcijos arsenale. “ARROW” yra įrengta unikali vaizdo įrašymo kamera, kuri peržengia pažeidimą iki 1 kilometro atstumo. Skirtingai nuo daugelio radarų, ARROW tracker stebi ne tik įsilaužimo automobilį, bet ir visą transporto srautą, nedelsdama apdoroja visą kelio dalį per 1 km abiem kryptimis.

Šiuo radaro komplekso “arrow-ST” fiksuoja ne tik pagreitinti, bet ir kitų eismo pažeidimų, pavyzdžiui, priversti važiuoti keliu, skirtas atvažiuojančių arba eismo maršruto transporto priemonių.

Planai iki 2014 m. Pabaigos apima mažiausiai 2000 “Strelka-ST” kompleksų įrengimą visoje Rusijoje.

STALK-ST radaras su 100% tikimybe neišjungia nė vieno radaro detektoriaus. Lengviausias būdas netapti nematomo radaro “auka” yra žinoti apie jo vietą. Radarų detektorius Inspector RD X2 Gamma su GPS moduliu turi iš anksto nustatytą “Shooter-ST” pagrindą. Kai vairuotojas artėja prie vieno iš šių radarų vietos, inspektorius RD X2 Gamma įspėja vairuotoją apie grėsmę. “Shooter” bazė yra reguliariai atnaujinama ir galima atsisiųsti iš www.rg-avto.ru.

Tačiau patikimiausias, mes galime pasakyti, be gedimų nemokamas būdas neskirti baudos ir gauti “laimės laišką” su bauda vis dar yra vienas: nepažeidžiant kelių taisyklių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 11 = 15