TV antena iš alaus skardinių

Sveiki, Liffokers! Mes paskelbėme kitą aukštą mūsų lygį elektroninis mini žurnalas apie naudingus dalykus, neįprastas sąvokas, ateitį ir dabartis. Prieš jums, šis retas mokymas, pradėti dirbti, kurio jūs negalite perskaityti iki pabaigos. Pirma, paruoškite dvi alaus skardines …

Antena iš alaus skardinių

Labai dažnai būna tokia situacija, kai įprasta televizijos antena nepriima transliacijų kanalų. Tai gali nutikti iškylose, name, kaimo dvaruose. O miesto apartamentuose, ypač senuose namuose, priėmimas ne visada yra idealus dėl apkrovos neatitikimo ir bendros antenos namuose.

Tuo tarpu, net ir labiausiai tingus ir suprantantis nieko iš technologijų, žmogus per 10 minučių tiesiog iš šiukšlių gali sukurti realią televizijos anteną, savo darbo kokybę, panašią į pramoninį dizainą. Taip atsitinka, kad jis veikia dar geriau nei pirmasis – jis sugeria daugiau kanalų ir užtikrina geresnę vaizdo kokybę. Dar daugiau stebina tai, kad anteną sudaro tik … tuščios alaus skardinės.

Įrankiai ir medžiagos:

• dvi tuščias alaus skardines
• juostos arba juostelės
• du ​​savisriegio sraigtai
• antenos kabelis
• kištukas
• klijuoti
• atsuktukas

1 žingsnis

Bankai yra susieti su lazda ar juostele.

Fiksuojame bankus lazdelėmis

2 žingsnis

Varžtai įsukami varžtais, o kabelio galai valomi ir prisukami prie varžtų.

Kabelio galas prisukamas ant savisriegio varžto

3 žingsnis

Kabeliai su juostos arba juostelės stiprybe yra susieta su lazdele.
Antena yra paruošta!
Galite naudoti medinę pakabą, o ne lazdą, tada galite pakabinti anteną kažkur.

Vietoj lazdos galite naudoti pakabą

Norint gauti gerą priėmimą, pageidautina eksperimentiniu būdu pasirinkti atstumą tarp bankų, bet vidutiniškai yra apie 70 mm.
Jei liežuviai nėra ištraukti iš skardinių, antenos kabelį galima tiesiogiai pritvirtinti varžtu ir veržle su poveržle.

Įrengdami anteną gatvėje, bus veikiami įvairūs atmosferos veiksniai, tokie kaip lietus, sniegas, vėjas ir kt. Šiuo atveju, norint, kad visa konstrukcija būtų nelaidi ir sandarūs, abu skardinės gali būti dedamos į didelį plastikinį alaus buteliuką, anksčiau nukirpus dugną ir kaklą. Kabelio, esančio pagaminto cilindro viduryje, reikia ištraukti skylę, kuri po jungimo turi būti nuplauta karštu vandeniu. Butelio plastikai deformuoja ir sandarina skylę.

Reikėtų pažymėti, kad kūrybiškumo galimybė amateur antenos konstrukcijos srityje yra beveik neribota. Tai patvirtina toliau pateiktos nuotraukos.

Išplėstinė antena su keliomis sekcijomis

Šis ilgai žinomas dizainas buvo pagamintas iš skardinių iš žirnių

Nevartokite tokios antenos per vieną dieną, tai kenkia kepenims! @photo

Galbūt skirtingų rūšių alaus bankai signalą perduoda įvairiais būdais. Mes rekomenduojame skaitytojams išsiaiškinti šią problemą atskirai, išbandę skardines (žinoma, pokštas)! Malonus kūrybiškumas!
per

Kokie būdai alaus vartojimas pagerinti žinomą signalą?

Perskaitykite naujausią mini žurnalo numerį apie 3d skaitytuvą, saulės akumuliatorių, pagamintą iš žolės, krepšį su diktofonu ir žvilgsniu į humorą. Prenumeruokite žurnalą ir nieko nepraleisk!

P.S. Autorius turėjo paskutinę nuotrauką, ką jis rašo: “Prieš keletą metų laukdamas rungtynės tarp” Liverpool “ir” Arsenal “buvau nusivylęs, kad vėjo antena buvo prijungta. Mintis greitai dirbo, padėjo alaus bakas iš tuo metu titulo rangovo mano komandos “Liverpool” kompanija “Karlsberg”, saugoma dėl kažkokių priežasčių :))) “

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

11 + = 21