Ką daryti savaitgalį: 5 puikios idėjos

Kelionė

Net ir tuo atveju, jei šiais metais neturėjote vasaros atostogų, nepraleiskite malonumo žinoti pasaulį šiek tiek geriau.

Eikite bent į kelionę į artimiausius miestus. Maskvos gyventojai, ilgai buvai mieste, pavyzdžiui, Kolomnoje? Čia kietas: senovės Kremliaus, pastilių ir kalachų muziejai. Ir Maskvos ir Maskvos dvarų tyrimas – apskritai tai nėra vienos dienos ar net vieno mėnesio dalykas.

Mažai tikėtina, kad aš padarysiu klaidą tiesai, jei pasakysiu, kad beveik kiekviename mieste rasite ką nors įdomų. Mini kelionė bet kuriuo atveju padės atitraukti nuo įprastos ir gauti naujų įspūdžių.

Surask foto medžioklę

Žingsnis po žingsnio instrukcija: paimkite fotoaparatą ir eik į gatvę. Pašalinkite visą įdomų, neįprastą ir juokingą, kuris atsiranda tik akimis. Atlikta, tu nuostabi!

Fotografija yra lengviausias būdas išsaugoti prisiminimus, o puiki vasaros diena yra puikus tokių atminčių šaltinis. Fotografijos architektūra, gamta, sau, draugai. Žiemą šios nuotraukos tau paliks, duos įkvėpimo ir suderins su balta ir pilka realybe.

Eik į ekskursiją po miestą

Istoriniai pastatai, muziejai ir visa tai. Praktika rodo, kad jei žmonės lanko tokias vietas, tai yra labai retai ir ypatingomis progomis, pavyzdžiui, Muziejų naktį. Atėjo laikas baigti šią tradiciją. Kitą savaitgalį eikite į muziejų taip pat be jokios priežasties.

Tie, kurie nėra ypač suinteresuoti istorija ir meno, siūlau minties kvestą: apsilankyti kiekvieno miesto pramogų parke ir važiuoti atrakcionais. Jei jūsų mieste yra keletas apžvalgos ratų, apskritai tai yra protinga. Galite grožėtis kraštovaizdžiu iš kelių taškų, puikias nuotraukas, tada pažvelgti į juos ir ieškoti pažįstamų vietų.

Pradėti nuotykius

Atsigaivink nuo lanko, žaisk lazerinį žymą ir daug šokinėja ant batuto – kas nėra ideali diena visai šeimai? Taip, visa tai galima padaryti vienoje vietoje, nepaliekant miesto apribojimų. Prekybiniame centre “SportEX” galite gauti vieną pramogų prenumeratą, ir išspręsta problema, su kuo užsiimti savimi ir vaikais šeštadienį ar sekmadienį.

Dabar daugiau apie tai, kas įtraukta į prenumeratą. Pirma, apsilankymas kino teatre. “Olympic Cinema” – šiuolaikinis daugiafunkcis įrenginys, kuriame yra šeši kambariai, kuriuose galite mėgautis filmais 3D. Įkvėptas kinogerėjų nuotykių, žaiskite “Q-zar” – viename iš populiariausių lazerinių žymų tipų. Veiksmas su kulkosvaidžiais, jaudulys ir troškimas pergalę yra pramoga, kuria visi patirs.

Tada eikite į virvės miestą. Čia yra tik aštuonių kliūčių, bet sudėtinga yra tai, kad jas reikia įveikti 4-6 metrų aukštyje. Visiškai atsikratyti akrofobijos (vadinamosios aukščio baimės) padės šokti ant batuto – jie bus vertinami tiek suaugusiesiems, tiek vaikams. Svarbiausias dalykas yra tai, kad jis visai nepažeidžia.

Ir pagaliau patikrinkite savo tikslumą brūkšnys. Ar vaikaičius sukūrė lankus iš filialų? Taigi, čia taip pat galite jaustis kaip Robinas Hudas ir pabandyti patys pačiam tikslui pasiekti. Lankai ir arbaletai gerokai skiriasi nuo vaikų, todėl malonumai, kaip jūs suprantate, yra daug didesni.

Visa tai kainuoja 1 390 rublių – įdomus visą dieną suma yra gana priimtina. Prenumerata galioja 30 dienų nuo pirkimo datos, o jūs galite aplankyti vietas bet kokia tvarka. Būtinai išsaugokite bilietą su antspaudais, kurie patvirtina visų šių etapų eigą: kino bilietų kasoje galite ją pakeisti garantuota premija.

Sudarykite planų sąrašą

Žinoma, jūs turite daug idėjų, prieš kurių įkūnijimą neįeina į rankas. Be to, daugelis jų kartais pamirštami.

Norint išvengti šio įvykio, reikia šiek tiek laiko sudaryti sąrašą dalykų, kuriuos norėtumėte daryti. Gali būti visiškai viskas: nuo ilgo uždelsto susitikimo su senais draugais iki ambicingesnių planų – mokytis užsienio kalbos, keisti darbo vietas ar pereiti į kitą miestą.

Tokie sąrašai padeda viską tvarkyti ir suprasti, kas mums tikrai svarbu. Tai tam tikra instrukcija veiksmams, kurie skatins jus keistis.

“Lifehacker” skaitytojai, be abejo, turi rezervą keletą būdų linksmintis net labiausiai rausvos dienos metu. Pasidalykite jais komentaruose ir atminkite, kad negalite praleisti savaitgalio. 🙂

“SportEX” savaitgalį praleiskite

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

87 + = 96