10 najhorších novoročných darčekov: čo lepšie nevynaložiť peniaze

1. suveníry so symbolikou roka

najhoršie dary pre nový rok: suveníry so symbolmi roka
Osobné výtvory / Flickr.com

Symbolom roku 2017 pre východný kalendár je kohút. To znamená, že regály obchodov sa rozpadnú so sochami kohútov a kurčiat. Krásne, lacné a tak v predmetoch. Iba je tu jeden problém. Kde dať opice minulého roka?

Suveníry so symbolmi roka – najbežnejším a najneužitočnejším darčekom prinášajúcim viac problémov ako radosť. Kde dať? Kto prach prach? Kde sa má čistiť, keď rok skončí? A najviac urážlivé, nebude vám poskytnuté až po 12 rokoch.

kompromis: len novoročné suveníry. Porcelán Santa Claus a aspoň snehová guľa, ktorú môžete používať každý rok.

2. Mime sviečky

najhoršie dary pre nový rok: sviečky

Sviečky – druhé v hodnotení banálnych darov. Horšie ako roztomilý sviečok alebo svietniková snehová vločka môže byť iba sviečkou vo forme symbolu roka.

Okrem dekoratívneho darčeka nemá žiadnu funkciu, pretože krásne sviečky často a zapáliť škoda.

Nerozumiem týmto darom. Sviečky vo forme zvierat alebo Santa Claus, napríklad. No, ako to horí? Fuj!

Maria Verhtseva
kompromis: obyčajné sviečky v krásnom svietniku. Môžu byť umiestnené na novoročnom stole pre atmosféru.

3. Fotografické snímky a fotoalbumy

najhoršie darčeky pre nový rok: fotorámčeky a fotoalbumy
Jen Morgan / Flickr.com

V deväťdesiatych rokoch minulého storočia, keď všetci tlačovali fotografie z mydlových jedál, boli to naozaj aktuálne darčeky. Dnes však väčšina ľudí skenuje a ukladá obrázky do počítača. Preto váš dar čaká na nezabudnuteľný osud – ležať a prach v skrini.

Teraz sú steny vyzdobené rámami s fotografiou, aby priniesli nezvyčajný detail do interiéru. Ak chcete vytvoriť kompozíciu, rámce je potrebné vybrať podľa farby a veľkosti. Pokúste sa uhádnuť!

kompromis: certifikát pre štúdiový fotograf. Osoba dostane nezvyčajné pozitívne emócie a krásne obrázky pre pamäť a ako ich uložiť, nech sa sám rozhodne.

4. Univerzálne šatníky

Každý vie, že by ste nemali dávať oblečenie, ak nepoznáte veľkosť a chuť daru. Ale pokiaľ ide o popruhy, šály, rukavice a iné doplnky, toto pravidlo je z nejakého dôvodu zabudnuté. No, čo? Veci sú univerzálne – všetky sú vhodné. Nezáleží na tom, ako to je!

Najviac neúspešný nový dar, ktorý som dostal, bol pás pre nohavice. Nepáčil som sa a nejako som nečakal, že ju nájdem pod vianočným stromčekom.

Artem Kozoriz

A napriek tomu nejako, mnoho ľudí si myslí, že ich blízki nie sú schopní kúpiť ponožky a spodnú bielizeň, a dať tieto základné veci v ekonomike doslova na všetky sviatky – od 23. februára až do Nového roka.

Raz som dostala na Silvestrových ponožiek fialové nylonové ponožky. Nepáčilo sa mi, pretože to boli fialové nylonové ponožky.

Anastasia Pivovarova
kompromis: peniaze. Nech si človek kúpiť šaty podľa vášho vkusu.

5. Kozmetika

typ pleti, vek, alergie, vnímanie chutí, značka – výber kozmetiky toľko brať do úvahy, že je lepšie nedávať. Ale v rámci Nového roka existuje veľa kozmetických sád v krásnych balíčkoch v obchodoch, ktoré je ťažké nekladiť. Najmä preto, že vo vnútri je zvyčajne odchádzajúca kozmetika pre každý deň – gély, šampóny, pleťové vody. Možno to urobí!

Jeden priateľ mi dal na krém na telo s vôňou čokolády na Silvestra. Vedel, že milujem make-up, ale nevedela som, že nenávidím kozmetiku s čokoládovou vôňou. Bolo to škoda, samotná krém bola dokonca v poriadku, značka je slušná.

Maria Sherstneva
kompromis: certifikát v kozmetickom obchode. Ak dievča miluje make-up, nechá jej vybrať ten správny prostriedok.

6. Užitočnosť domácnosti

najhoršie dary pre nový rok: úžitkové domácnosti
Peppysis / Flickr.com

Moja mama mi minulý rok dala mop. Naozaj chcela ľahký mop s mikrovláknom a bola dokonca potešená. Ale slová darcu: “… a že v Novom roku vládne čistota a poriadok vo vašom dome”, – bol urazený. Pred tým, čo bolo špinavé?

Panvica, žehliaca doska, vrták – to všetko je užitočné v každodennom živote, ale ako dar môže byť vnímané ako náznak. Buďte opatrní! Dajte ich pod stromček len osoba bez predsudkov, čo je naozaj veľmi potrebné.

A ešte viac. Nestrácajte peniaze na kuchynské hodiny, spevacie hodinky, zázračné masáže a iné zbytočné gadgety. Nikto ich nepotrebuje. Odstúpte od toho.

kompromis: dať domáce darčeky pod správnu omáčku. Napríklad: “Nechajte v tomto roku s týmto kuchynským robotom čo najkratší čas na pečenie!”.

7. Bezlepkové sladkosti v luxusnom balení

najhoršie darčeky pre nový rok: chutné pochúťky v luxusných obaloch
Robert Couse-Baker / Flickr.com

V predvečer nového roka sa cukrárske súpravy predávajú na každom kroku. Taký jasný vonkajší a tak bez chuti vo vnútri. Bohužiaľ, krásna značka často zakrýva rastlinné oleje, farbivá a konzervačné látky. Vyskúšate tento cukrík a nebudete piť čaj.

Najviac zbytočným darom je sada sladkostí. Sú to vždy chuťové sladkosti. A keďže nemáme rád sladké v našej rodine, všetky tieto súbory ležia pred letom.

Maria Sherstneva
kompromis: prírodná čokoláda, dokonca aj bez inteligentného obalu.

8. denníky a kalendáre

najhoršie dary pre nový rok: denníky a kalendáre
Will Keightley / Flickr.com

Koľko ľudí stále používa papierové kalendáre a denníky?

Plánovanie papiera bolo nahradené elektronickým plánovaním. Čo je pohodlnejšie: preklopením kalendára alebo kliknutím na tlačidlo v telefóne; Udržujem svoje úlohy z ručne písaného zoznamu alebo dostávam e-mailové upozornenia?

Najhoršie darčeky v mojej pamäti sú notebook a pero, ktoré boli prijaté na nejakej pedagogickej konferencii. A tiež slovník Ozhegov. 🙁

Lydia Suyagina

Takéto dary budú vyhovovať iba nasledovníkom systému Bullet Journal a prívržencom nosičov papiera.

kompromis: ak už dávate kalendár, potom s individuálnym dizajnom; ak dáte denník, potom stav, s dobrým krytom a papierom.

9. Darček s vtipom

najhoršie dary pre nový rok: darčeky s vtipom

Krédo niektorých ľudí: nezáleží na tom, čo dať, je to dôležité – ako. Áno, to sú ľudia, ktorí chodia v tričkách s humornými slogany a nešetrí peniaze pre zábavu, ako mince urobiť rozhodnutie kocky s Kámasútra a ďalšie nezmysly.

Ak sa vaši priatelia tiež páčia tieto veci, potom žiadny problém. Ak nie, tak sa nedotýkajte, keď nadaný alkoholik alebo rukavica pre skutočného muža bude lietať do odpadu.

V niektorých daroch, viac originalita ako dar sám. Raz som dostal niečo ako jablko, ktoré po ponorení do vody sa zmenilo na malý, veľmi malý (!) Uterák.

Maria Verhtseva
kompromis: darček vyrobený sami. Veľká príležitosť preukázať, ako dobre poznáte a ceníte nadaných.

10. Darček, ktorý nespĺňa očakávania

najhoršie darčeky pre nový rok: darček, ktorý nespĺňa očakávania

Nie je nič horšie ako dar, ktorý sa nezhoduje s očakávaniami. A je to v poriadku, darca by nevedel o vašich túžbach. Ale keď sa “rozhodol, že sa rozhodne podľa vášho vkusu” … Tento pocit, keď snívate o siedmej iPhone a dostanete sviečku so symbolom roka.

Znepokojenie v darčeku, ktorý mi zostal od detstva. Roky vo veku 14 Skutočne som chcel zelený lak na nechty. Videl som ho v obchode v blízkosti domu. Mama naznačila všetkou svojou silou, skoro sa dostala do tohto obchodu, bola si istá, že mi to bude doručené na nový rok. A dali mi rakus na šperky. Bola tiež v pohode, potom som ju dlho používala. Ale nie lak … Dokonca som sa na to pozrel s nádejou – náhle lak vo vnútri! 🙂

Maria Sherstneva
kompromis: Choďte do obchodu spolu s osobou, ktorá si vyberie darček. Ukážte mu, čo chce.

A aký darček na Nový rok považujete za najstrašnejší vo svojom živote? Pokračujte v našom komentári proti ratingu.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

97 − = 94