10 neobvyklých darov 8. marca

8. marca príde a všetky ženy čakajú na nezvyčajné dary a prekvapenia. Navyše, keď ste 23. februára boli prezentované nie s holiaci strojček a ponožky, ale niečo skutočne potrebné a elegantné. Môžete si kúpiť nejaké darčeky, urobte nejaké sami. Čas na rozmýšľanie stále zostáva.

1. Beauty krása

neobvyklé darčeky 8. marca: krása
etsy.com

Väčšina moderných dievčat používa kozmetiku a moderné gadgety a tento dar ich spája dohromady. S takouto stanicou krásy môže váš priateľ súčasne viesť maratón a sledovať niektoré série a stánok vyzerá štýlovo.

2. Kvety v kvetináčoch

Rezané kvety nikoho neprekvapia a nebudú trvať dlho. Ale ak dáte kvitnúce vnútorné rastliny, radosť z nich bude trvať dlhšie.

Ak je vaša priateľka všetko dobré so zmyslom pre humor, môžete dať “Venuša flytrap”. Hlavná vec je, že nerozhoduje, že ide o urážku.

3. Nezvyčajné ozdoby

neobvyklé darčeky 8. marca: ozdoby
merchoid.com

Ak je vaša dievčina rada film alebo knihu, napríklad “Pán prsteňov”, “Harry Potter”, “Resident Evil”, “Twilight”, môžete dať svoje šperky v predmete diela. Napríklad na webových stránkach si môžete objednať Fabfable.ru Ring, prívesok v tvare ohnivej strele, svadobné prstene z filmu “Natural Born Killers” a ďalších atribútov.

4. Lístky a predplatné

Prihlásiť sa k salónu krásy, fitness, jóga, masáže, master classes tanec, fotenie – možnosti sú obrovské. Existujú špeciálne stránky, ktoré predávajú celé sady časových cestovných lístkov v určitým spôsobom, od jednoduchých “ženskej set” a dokončovacích súprav pre vyznávačov adrenalínových športov.

V internetových obchodoch sú pravidelne platenými predplatnými kampaňami. Môžete napríklad podať odber a vaša priateľka každý mesiac prichádza s inou drahou kozmetikou.

Hlavná vec nie je uraziť. Napríklad, ak dáte predplatné na tréningy fitness, dievča to môže považovať za urážku: “Nemáš rád svoju postavu? Musím schudnúť? “. Ale tu všetko závisí od charakteru.

5. Všetko pre naplnenie túžob

neobvyklé darčeky 8. marca: medailón
etsy.com

Naše túžby veľmi ovplyvňujú náš život. Čo tak dávať dievčine sadu na splnenie túžob? Napríklad pripravená kniha a otvorený medailón, v ktorom môžete položiť list s najcennejšou túžbou.

Ozdoby môžu byť vyrobené z drahých kovov alebo lacnejšie, ale veľmi pekné. Akýkoľvek otvorený medailón urobí, hlavnou vecou je vysvetliť, pre čo to je.

6. Osobná nálepka na tablete alebo smartfóne

Vyberte si svoju obľúbenú fotografiu dievčaťa a objednajte ju na špeciálnej webovej stránke. Po vložení daru sa gadget stane jedinečným.

7. Portrét v štýle pop art

Kto v našej dobe nevie štýl Andyho Warhola? Ak sa vaša dievčina zaujíma o moderné umenie alebo nie je ochotná zdobiť dom s krásnym obrázkom, môžete si vytvoriť svoj vlastný portrét v štýle pop art.

Objednajte veľkoformátovú tlač alebo tlač na plátne. Hlavnou vecou je mať čas pred dovolenkou.

8. Kytica čokolády

Ak sa 8. marca bez sladkosti a kytice zdá rouhanie, môžete tieto dary skombinovať. Bude to nezvyčajné prekvapenie.

Ak chcete urobiť, kúpiť v kvetinárstve malý hrniec. Naplňte ho akýmkoľvek stabilným materiálom: piesok, cukor alebo cukrík.

neobvyklé darčeky pre 8. marca: nočník

Vezmite sadu drevených špajdľiek na servírovanie a čokoládové sladkosti v ľahko prepichnutom obale, ako je napríklad fólia.

neobvyklé darčeky 8. marca: cukrovinky

Naliehavé sladkosti na drevených špíz tak, aby sa držali dobre. Alebo si môžete vybrať Raffaello a prilepiť cukrík na malý pás škótskeho.

neobvyklé darčeky 8. marca: palice

Vezmite štvorcový tenký farebný papier 20 × 20 cm. Môžete si vziať krepový papier, z ktorého sa zvyčajne vyrábajú umelé kvety. Pierce list v strede.

neobvyklé darčeky 8. marca: papier

Upchajte ju na koniec šípky tak, aby kvetina vytekala a upevnite ju lepiacou páskou alebo lepidlom.

neobvyklé darčeky 8. marca: kvetina

Vložte hotové kvety do hrnca. Môžete tiež použiť kôš alebo jednoducho baliaci papier, ktorý zodpovedá farbe.

neobvyklé darčeky 8. marca: kytica

Kytica je pripravená. Môžete si ju položiť na stôl počas romantickej večere a postupne sa zbaviť sladkostí.

neobvyklé darčeky 8. marca: kytica

9. Malá analógová kamera Polaroid

Takéto kompaktné fotoaparáty sú lacné a radosť z nich je veľa. Keď je všetko digitalizované, je skutočným zázrakom držať novo vytlačené fotografie vo vašich rukách.

Nezabudnite si okamžite kúpiť film. Zábavný večer s fotografickou reláciou, ktorú vám poskytneme. Okrem toho, dievčatá milujú, aby koláže a vtipné šperky z fotografie, takže čoskoro dizajn vášho bytu sa mierne zmení.

10. Neobvyklé pokrytie alebo chladné prekvapenie

nezvyčajné darčeky pre 8. marca: knihu pre tablet

Ak sa rozhodnete dať dámu srdcového smartphonu alebo tabletu, môžete si zahrať trochu to – kúpiť knihu v pevnej väzbe, znížiť ju na mieste pre gadget, dať ju späť a zabaliť knihu s prekvapením v darčekovom balení.

A môžete skombinovať prekvapenie s naozaj funkčnou vecou a urobiť zo starých kníh prípad na tabletu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

60 + = 69