5 užitočných rozšírení Google Chrome pre fanúšikov online nakupovania

Aliexpress nákupný asistent

Aliexpress nákupný asistent

Pre väčšinu obyvateľov Ruska a krajín SNŠ sa AliExpress predvolene stal online obchodom: tu môžete nájsť a kúpiť všetko. Oficiálne rozšírenie pre vašu obľúbenú obchodnú platformu vám umožní sledovať históriu cien, dostávať upozornenia na zľavy a analyzovať hodnotenie predajcov. V rozšírení je rýchly prístup k menu AliExpress a sledovanie balíkov. Jeden z najužitočnejších čipov je vyhľadávanie produktov na AliExpress z obrázkov na všetkých stránkach.

LetyShops CashBack

LetyShops CashBack

Aj keď nájdete najlepšiu cenu, ušetríte pri nákupe viac, ak používate služby vyrovnávacej pamäte. LetyShops je jedným z najobľúbenejších. Pracuje s viac ako 700 obchodmi po celom svete a vráti vám až 30% nákladov na tovar. Rozšírenie automatizuje prácu so službou a pripomína vrátenie peňazí pri návšteve internetových obchodov. Na aktiváciu vyrovnávacej pamäte v pop-up okne by ste mali kliknúť na tlačidlo “Aktivovať keshbek” a jeho farba sa zmení z červenej na zelenú, čo znamená, že pri nákupe bonusov sa automaticky pripíše na váš účet.

Yandex.Market Adviser

Screenshot z 2016-06-17 o 16.30.29

Ďalším nástrojom na záchranu vašich peňazí, ktorý vám neumožňuje preplatky. “Expert Advisor” analyzuje produkt, ktorý si prezeráte, hľadá ho na “Yandex.Market” a priamo na aktuálnej stránke zobrazuje obchody, kde si môžete kúpiť vybranú položku za lepšiu cenu. Aj v nej je rýchly prístup k vyhľadávaniu na trhu.

Prevodník mien Chrome

Prevodník mien Chrome

Bohužiaľ, nie všetky internetové obchody majú možnosť vybrať si rubl ako menu. Ak často nakupujete na zahraničných obchodných podlahách s exotickými menami, viete z prvej ruky o zložitosti vnímania libier a jenu na cestách. Problém je vyriešený pomocou tohto rozšírenia, ktoré automaticky prekladá všetky ceny na stránkach obchodu do domácej meny. Z ponuky môžete rýchlo prejsť na inú.

Track24

Track24

Po zaplatení začína najviac únavná fáza v procese online nakupovania – čakanie na balíky. Ak chcete navštíviť stránky poštových služieb na sledovanie nákupov zasielaných rôznymi spôsobmi, je vhodné použiť rozšírenie prehliadača. Track24 je jedným z najväčších služieb, ktoré podporujú sledovanie zásielok obrovského množstva poštových služieb z celého sveta. Ak chcete zistiť, kde je váš balík umiestnený, stačí, ak použijete vyskakovacie okno rýchleho vyhľadávania a budete mať všetko na dlani.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 6 =