Najlepšia voľná sieť VPN pre prehliadač Google Chrome

TunnelBear VPN

TunnelBear VPN je jednou z najpopulárnejších služieb VPN, ktorá poskytuje rýchle, spoľahlivé a bezpečné surfovanie. Pri používaní služby TunnelBear môžete vybrať server umiestnený v jednej z 15 rôznych krajín. Ak chcete začať používať túto službu, stačí nainštalovať rozšírenie a vytvoriť bezplatný účet. Všetci používatelia bezplatne dostávajú 750 MB návštevnosti. Tento limit sa môže mierne zvýšiť, ak zverejníte položku Twitter o TunnelBear.

Voľná ​​VPN pre prehliadač Chrome: tunnelBear VPN

Hotspot štít

Jedná sa o ďalšiu populárnu službu VPN, ktorá poskytuje bezplatné a platené služby. Ak ho chcete začať používať, nemusíte sa ani zaregistrovať, máte aj nedostatok reklamy a obmedzenia množstva prenesených dát. Bezplatnú verziu však môžu používať iba servery umiestnené v USA, Kanade, Francúzsku, Holandsku a Dánsku. Pre držiteľov PRO-u je výber krajín oveľa väčší. Majú tiež niekoľko ďalších funkcií.

Voľná ​​VPN pre Chrome: štít Hotspot

Hola VPN

Bezplatná služba VPN bez obmedzenia prenosu a dátovej rýchlosti, ktorá umožňuje výber virtuálnej polohy v 15 rôznych krajinách. Nesmiete si všimnúť významné rozdiely medzi Hola VPN a ostatnými rozšíreniami z tohto zoznamu, ale mechanizmus tejto služby je úplne iný. Hola slúži ako služba peer-to-peer: počítače účastníkov systému sa používajú ako smerovače pre prenos dát. Toto bolo spojené s nedávnym škandálom, keď boli tvorcovia spoločnosti Hola VPN obvinení z predaja návštevnosti a prítomnosti zraniteľných miest v ich softvéri.

Voľná ​​VPN pre prehliadač Chrome: Hola VPN

Dotknite sa VPN

Dotknite sa siete VPN ako ostatné rozšírenia z tejto recenzie. Ako miesto svoje virtuálne existencie bude musieť vybrať jeden zo štyroch krajín, a to v Spojených štátoch, Kanade, Francúzsku alebo Dánsku. Hoci opis zdôrazňuje, že dotykové VPN nemá žiadne obmedzenia kapacity, rýchlosť pripojenia je úplne závislá na počte aktívnych užívateľov aktuálne pripojených k vybranému serveru.

Voľná ​​VPN pre prehliadač Chrome: Dotknite sa VPN

ZenMate VPN

Ak chcete používať ZenMate, musíte sa zaregistrovať na stránke, ale na oplátku získate bezplatnú VPN bez obmedzenia prevádzky a rýchlosti. Jedinou nevýhodou je malý výber dostupných krajín, ale pre väčšinu používateľov bude tento súbor dosť dosť. Zaujímavou funkciou tejto služby je možnosť automaticky aktivovať zabezpečené pripojenie pri návšteve konkrétnych stránok, čo eliminuje potrebu vykonať ho vždy manuálne.

Voľná ​​VPN pre prehliadač Chrome: ZenMate VPN

A aké služby VPN používate na bezpečné a neobmedzené surfovanie?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =