10 rozszerzeń dla Chrome, które pozwolą Ci spojrzeć na YouTube w nowy sposób

Usługa YouTube od dawna przerasta ramy zwykłego hostingu wideo, w którym zwykli użytkownicy przesyłają domowe filmy, które zostały wstrząśnięte. Dziś jest to ogromny magazyn przydatnych informacji na praktycznie każdy temat. Istnieją kanały, które pomogą Ci się zrelaksować, napiąć, przygotować smaczne jedzenie, a nawet stać się prawdziwym ratunkiem. Ogólnie rzecz biorąc, informacje i rozrywka dla każdego gustu. Aby móc jeszcze wygodniej oglądać wideo, oferujemy listę rozszerzeń przeglądarki Chrome, która zasadniczo zmieni Twoje wrażenia z korzystania z YouTube.

Video Pinner

Czasami interesujące jest nie tylko oglądanie wideo, ale także czytanie komentarzy pozostawionych przez innych widzów. Nie będziesz jednak mógł tego robić w tym samym czasie co widok, ponieważ podczas przewijania oglądający unosi się. Dzięki temu rozszerzeniu będzie można naprawić wideo w miejscu i po cichu przewinąć stronę, studiując komentarze.

Akcje magiczne na YouTube

Akcje magiczne na YouTube

To rozszerzenie jest potężnym narzędziem do dostosowywania wyglądu i funkcjonalności usługi YouTube do własnych upodobań. Pomoże Ci ukryć wszystkie rozpraszające elementy interfejsu (tryb filmowy), pozbyć się reklam, zarządzać buforowaniem, zmieniać dźwięk za pomocą kółka myszy i wiele więcej. Gorąco polecam.

Inteligentna przerwa dla YouTube

Inteligentna przerwa dla YouTube

Jeśli jesteś tak przyzwyczajony do rozpraszania się, że nie możesz nawet obejrzeć interesującego wideo przed końcem, to rozszerzenie pomoże ci niczego nie przeoczyć. Teraz, jeśli przełączysz się na inną kartę, wideo automatycznie się zatrzyma, a po powrocie na stronę YouTube odtwarzanie rozpocznie się ponownie.

Teksty tutaj autorstwa Rob W

Teksty tutaj autorstwa Rob W

Wiele osób korzysta z YouTube jako odtwarzacza muzyki, ponieważ jest tam mnóstwo muzyki dla wszystkich gustów. Dzięki tej ekspansji możesz także zaśpiewać swoją ulubioną piosenkę. Po zainstalowaniu pojawia się małe wyskakujące okienko wyświetlające tekst aktualnie odtwarzanego utworu.

Snob komentarza

Snob komentarza

Obecne zaostrzenie sytuacji politycznej, jako coś bezskutecznego, nakładało się na sezonowe zaostrzenia w umysłowo niestabilnych osobach, dlatego komentarze na temat niektórych filmów są niebezpieczne dla zdrowia. Jeśli chcesz zabezpieczyć się przed zbyt wysokimi pisarzami, to rozszerzenie pomaga ukryć ich komentarze zgodnie z ustawionymi filtrami. Możesz ukryć wszystko, co jest napisane wielkimi literami, zawiera nadmierną liczbę wykrzykników, przekleństw lub słów, które definiujesz.

 HTML5ify

HTML5ify

Flash, chociaż odegrał ogromną rolę w rozwoju streamingu wideo, ale teraz wydaje się, że nadszedł czas, aby rzucić go na śmietnik. Duża liczba błędów, wysokie wymagania systemowe, niskie bezpieczeństwo powodują konieczność przejścia na odtwarzanie wideo z pomocą głównego konkurenta  Technologia HTML5. Proponowane rozszerzenie przyspieszy to przejście i pozwoli Ci teraz zrezygnować z Flasha.

Streamus

Streamus

YouTube to ogromne archiwum różnorodnej muzyki, dzięki czemu może służyć jako pełnoprawna usługa muzyczna. Rozszerzenie Streamus sprawia, że ​​taka aplikacja jest tak wygodna, jak to tylko możliwe. Dzięki niemu możesz tworzyć listy odtwarzania, które są wygodne do słuchania nawet bez otwierania strony usługi. I co najważniejsze – Dostajesz do dyspozycji “inteligentne radio”, takie jak Pandora, który wie, jak wybrać własną muzykę zgodnie z żądaniami.

Profesjonalny program do pobierania wideo

Profesjonalny program do pobierania wideo

Oczywiście nie mogliśmy obejść tego tematu pobierania. Ponieważ czasami musisz zapisać wybrany plik wideo na swoim urządzeniu, aby obejrzeć go później, być może bez dostępu do internetu. Jednym z najprostszych sposobów na to jest z profesjonalnym rozszerzeniem Video Downloader. Chociaż pobieranie nie jest jednym kliknięciem ze względu na ograniczenia usług, ale nadal proces jest dość jasny i szybki.

Video Resumer

Video Resumer

Jeśli zacząłeś oglądać długi film, a następnie musiałeś przerwać oglądanie, to po powrocie na stronę musisz szukać miejsca, w którym skończyłeś. Video Resumer rozwiązuje ten problem i zapamiętuje położenie ostatniego widoku, dzięki czemu możesz zacząć od razu po następnym otwarciu filmu. Ponadto rozszerzenie zachowuje historię swoich widoków.

Like / Dislike Viewer

Like / Dislike Viewer

To rozszerzenie pomoże ci podjąć właściwą decyzję, czy wyświetlić dany klip. Po najechaniu kursorem na podgląd filmu zobaczysz małą wyskakującą etykietkę wskazującą liczbę wyświetleń i liczbę polubień, która pod wieloma względami mówi o wartości tego filmu wideo.

Mamy nadzieję, że proponowane rozszerzenia pomogą jeszcze wygodniej korzystać z usługi YouTube. Ciesz się oglądaniem i nie zapomnij zasubskrybować naszego kanału, aby zawsze być świadomym całej zabawy.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

29 − = 23