Jak sprawić, by Chrome był jeszcze wygodniejszy: 21 rozszerzeń do pracy z kartami

Zarządzaj kartami

1. TooManyTabs

TooManyTabs zbiera wszystkie karty w jednym miejscu i sortuje je według nazwy, adresu i czasu utworzenia. Przywracanie prywatnych kart lub znajdowanie odpowiedniej strony dla słowa kluczowego nie będzie trudne.

2. Tabli

Grupy rozszerzeń otwierają zakładki na wygodną listę. Poza tym Tabli jest interesujący, ponieważ działa jednocześnie z kilkoma otwartymi oknami.

3. Menedżer tabulatorów

Prosty menedżer kart z minimalną funkcjonalnością. Możesz otworzyć witrynę w nowym oknie bezpośrednio z rozszerzenia lub naprawić kartę, aby przypadkowo zamknąć. Menedżer kart ma wyszukiwanie według nazwy i adresu URL.

4. Szybka karta

Rozszerzenie grupuje karty do listy. Możesz otworzyć Szybką kartę za pomocą skrótów klawiszowych i szybko przejść do żądanej strony.

5. Menedżer Tabman Tab

Tabman Tabs Manager zbiera wszystkie karty razem i aby wybrać żądaną stronę, po prostu obróć kółko myszy. Dla wygody możesz naprawić panel rozszerzeń.

6. Zarys kart

To rozszerzenie jest przydatne dla każdego, kto pracuje w Chrome z dużą ilością informacji. Tabs Outliner pomoże Ci uporządkować karty i je sortować.

Pobierz nowe okno karty

7. Obecnie

Zamienia pustą kartę na stronę z zegarem i prognozą pogody. Możesz zmienić kolor tła samodzielnie lub zmienić go w zależności od pory dnia i temperatury na ulicy.

8. Elegancka nowa karta

Rozszerzenie dodaje piękną stronę początkową w stylu Material Design. Góra strony pokazuje pogodę i czas, tuż poniżej – wyszukiwanie i poniżej – twoje zakładki. Jeśli chcesz zmienić tapetę, podaj adres URL obrazu.

9. Proste szybkie wybieranie

Strona początkowa, na której znajdują się wszystkie zapisane zakładki.

10. Szybkie wybieranie 2

Stylowe i wygodne rozszerzenie całkowicie zmienia okno nowej karty. Oprócz witryn, z którymi pracujesz na głównym ekranie, możesz dodać panel do strony z szybkim dostępem do poczty, dokumentów, muzyki i innych usług Google. Dostosuj rozszerzenie, jak chcesz: zmień tło, zmień wyświetlanie zakładek lub posortuj je w grupy. Przyjemną premią będzie możliwość śledzenia aktywności w Internecie.

11. Mozaika

Projekt rozszerzenia jest zainspirowany kaflami w systemie Windows. Nie ma dodatkowych funkcji, które oferuje Mosaic, ale wygląd strony można dowolnie dostosowywać.

12. Rozpocznij

Rozszerzenie otwiera w nowej karcie stronę z zakładkami do przeglądarki. Na pasku bocznym znajdziesz zainstalowane aplikacje, a także skonfiguruj kanał RSS.

13. Start.me

Start.me ma wszystko: widżety, listy rzeczy do zrobienia, kanały RSS, zakładki. Utwórz kilka stron domowych i szybko przełączaj się między nimi. Najciekawsze jest to, że możesz dzielić się swoją stroną domową ze współpracownikami w pracy.

14. Plansza na karty

Zamienia nową kartę w stronę informacyjną. Dodaj do niej najczęściej odwiedzane witryny, panel z danymi o Twoim systemie lub menu z aplikacjami.

Inne użyteczne i piękne rozszerzenia kart

15. Zadanie

Piękne rozszerzenie o minimalistycznym designie do rysowania list zadań i notatek. Otwórz nową kartę, zapisz swoje pomysły i udostępnij je znajomym.

16. Subtelna zakładka

Zmień stronę główną w galerię. Subtelna zakładka zawiera wiele pięknych zdjęć podzielonych tematycznie. Ponadto na stronie głównej można śledzić pogodę i robić notatki.

17. Zakładki Pin

Małe rozszerzenie, które naprawia wszystkie zakładki w przeglądarce, dzięki czemu nie można ich przypadkowo zamknąć.

18. TabCloud

Za pomocą TabCloud możesz zapisywać, a następnie przywracać karty w przeglądarce. Istnieje synchronizacja między urządzeniami.

19. Cute Animal Tab

To rozszerzenie dodaje do nowej karty najładniejsze zdjęcia i filmy z psami, pieczęciami, pandami i innymi zwierzętami. Cute Animal Tab zdecydowanie powinien znajdować się na komputerze roboczym.

20. Tabbie

Tabbie pozwala zapisywać karty, aby wrócić do nich później.

21. MovieTabs

Fajne rozszerzenie dla miłośników filmu. Zastępuje stronę wyszukiwania plakatów do filmów. Możesz znaleźć interesujący film, obejrzeć zwiastun i ocenić zdjęcia na IMDb.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

41 − 36 =