Skyload – łatwy sposób na pobieranie muzyki z serwisu YouTube, “VKontakte” i “Yandex.Muzyki”

Wielokrotnie pisaliśmy o tym, jak pobierać muzykę z serwisu YouTube i “VKontakte”. Jednak ekspansja Skyload przewyższa prawie wszystkie narzędzia, które widzieliśmy wcześniej. Jego główną zaletą jest uniwersalność (z wyjątkiem VKontakte i YouTube, działa również z Odnoklassniki, Yandex.Muzyka, Vimeo) i łatwość użytkowania.

Skyload i Yandex.Music

Po zainstalowaniu rozszerzenia, nowy przycisk z ikoną Skyload pojawi się na odpowiednim panelu przeglądarki. Aby pobrać muzykę, wystarczy otworzyć stronę jednej z obsługiwanych usług i kliknąć ten przycisk. Zobaczysz okno rozszerzenia, w którym zobaczysz listę plików multimedialnych (audio i wideo) na tej stronie. Kliknij ścieżkę, którą jesteś zainteresowany, a następnie rozpocznie się pobieranie. Jest bardzo wygodne, że od razu widać bitrate i rozmiar pobieranego pliku.

Jeśli chcesz pobrać kilka utworów naraz, możesz przejść do trybu multiboot. Istnieje funkcja wielokrotnego wyboru plików i ich pobierania strumieniowego. Ponadto rozszerzenie Skyload dodaje przycisk pobierania do stron “VKontakte”, “Odnoklassniki” i “Yandex.Muzyki”. Pojawia się, gdy najedziesz myszą na dowolną kompozycję muzyczną. Oto jak to wygląda.

Skyload i VKontakte

Sytuacja związana z pobieraniem treści z YouTube jest nieco bardziej skomplikowana. Nie, Skyload rozszerza to zadanie z łatwością, ale Google potępia takie działania, dlatego rozszerzenie zostało kilkakrotnie usunięte z Chrome Web Store. W rezultacie użytkownicy Chrome stracili tę funkcję. Istnieje jednak wyjście. Troszkę poshamaniv, możesz zainstalować w rozszerzeniu przeglądarki Google z katalogu Opera lub “Yandex”. Następnie pobieranie z YouTube będzie działało w Google Chrome.

Skyload i YouTube

Generalnie, korzystając z Skyload, miałem wyjątkowo przyjemne wrażenia. Całkowicie radzi sobie z zadaniem, wygląda dobrze i jest bardzo wygodny. Rozszerzenie jest często aktualizowane, jego twórca słucha opinii użytkowników i pracuje nad dodaniem obsługi innych serwisów muzycznych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

99 − = 96