12 niepokojących połączeń w pierwszym dniu

Zadzwoń pod nr 1

Facet zaprowadzi cię do ulubionego baru sportowego, a podczas spotkania zwraca większą uwagę nie ty, ale na facetów działających na ekranie telewizora.

Potencjalne zagrożenie

Kiedy nie udało ci się całkowicie zwrócić uwagi mężczyzny na pierwszą randkę, możesz założyć, że wszystko jest jasne z jego priorytetami. Jeśli gra interesuje Cię dokładnie tak samo jak on, to nie ma problemu. Jeśli ta sytuacja sprawi, że poczujesz się jak członek znanej przegranej drużyny, zastanów się, czy warto dać Twojemu związkowi kolejną szansę i zgodzić się na nadgodziny.

Zadzwoń nr 2

Przez cały wieczór towarzyszka stara się opowiedzieć jak najwięcej o sobie i swoim życiu, nie zadając sobie trudu, aby dowiedzieć się czegoś o sobie.

Potencjalne zagrożenie

Chociaż uważa się, że najważniejszą rzeczą w rozmowie jest zaimponowanie rozmówcy, dla silniejszych relacji ważniejsze jest zainteresowanie, a nie zainteresowanie. Kiedy czujesz, że po pierwszej randce wiesz o młodej kobiecie, bardziej niż o tobie wie, jest to zwiastunem poważnych problemów, aby uzyskać od niej odpowiednią opiekę. Mówiąc wprost, będziesz musiał obojętnie sam sobie znieść, narcyzm jest nieuleczalny.

Zadzwoń nr 3

Poszliście do eleganckiej restauracji słynącej z hamburgerów, sushi lub falafelu. Twój towarzysz zamawia danie tak daleko od specjalizacji instytucji, jak to tylko możliwe, a następnie odrzuca, że ​​szef kuchni nie ma rąk z ramion.

Potencjalne zagrożenie

Komunikuj się z kimś, kto woli, powiedzmy, niezasłużone trasy, całkiem zabawne, ale tylko na razie. Kiedy ścieżka pójdzie źle, twój dżentelmen zacznie wyglądać na winnego. Ale jak inaczej, ponieważ w swojej złej decyzji wszyscy są winni, ale nie on. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli chcesz wziąć rolę kozła ofiarnego przy każdej okazji, wybierz takiego mężczyznę.

Zadzwoń pod nr 4

Ty i młoda dama przychodzisz do modnej kawiarni, zamawiasz, a ona pokonuje baristę z niekończącymi się żądaniami i komentarzami na temat tego, jakiej kawy potrzebuje. Kiedy wszystkie życzenia są spełnione, dziewczyna zaczyna odczuwać fakt, że pianka nie jest wystarczająco gruba, a mleko sojowe jest zbyt gorące.

Potencjalne zagrożenie

Bój się, że ludzie wprowadzą długą listę wymagań dla kelnera. Istnieje duża szansa, że ​​lista nie wyrażonych jeszcze życzeń dla partnera będzie równie długa. Każdy, kto chce stek ugotowany w temperaturze dokładnie 60 stopni, oczekuje od partnera takiej samej uwagi na ich pragnienia i chęć zadowolenia. Niech poczeka dalej.

Zadzwoń pod nr 5

Mężczyzna delikatnie patrzy ci w oczy i śmieje się z twoich żartów, jest miły, współczujący, – jednym słowem, idealny kandydat, by pójść z nim na jeszcze jedną randkę. A potem nagle wyznaje, że ostatnie zerwanie z dziewczyną przechodzi ciężko. Nazywa siebie raczej wrażliwym facetem, ale cały sens tych słów ujawnia się dopiero po beztroskim przyznaniu, że “ostatnia” przerwa nastąpiła 11 miesięcy temu. Uświadamia rozmówcy, że twój uśmiech, włosy czy śmiech przypominają mu ten cholerny poprzednik.

Potencjalne zagrożenie

Wszystko jasne – facet tak mocno trzymał się przeszłości, że patrzenie w przyszłość jest po prostu niemożliwe. Jeśli szuka w was pocieszenia, aby zapomnieć o uczuciach dla drugiego, jest to całkowita porażka. Próba podbicia serca ze szczerym zainteresowaniem i troską jest jedną rzeczą, ale zdobycie sympatii poprzez mówienie o dawnej namiętności jest inną historią.

Zadzwoń pod numer 6

Na pierwszej randce dziewczyna zaczyna opowiadać, jak nienawidzi matki, swojej pracy, byłego chłopaka i wszystkich wokół siebie.

Potencjalne zagrożenie

Ludzie zwykle mówią o sobie, co ich zdaniem powinniście wiedzieć. Kiedy młoda dama natychmiast zaczyna w objawieniach na temat jej niezdolności do zbudowania normalnego związku, biegnij tak szybko, jak to możliwe i dalej. W przeciwnym razie wszystko skończy się z jej narzekaniem na zgorzkniały los następnej ofiary, wspominając listę twoich porażek i twoje imię.

Numer telefonu 7

Wzywa po tobie, a twój pies zaczyna szczekać w odpowiedzi na dzwonek. Uspokoisz ją, ale młody człowiek żąda postawienia lufy na tej bestii. Syczy kota, gdy mówi: “Nienawidzę kotów”.

Potencjalne zagrożenie

Twój szczeniak może być najsłodszym potworem na świecie, ale nie można ponownie wykształcić kogoś, kto nie lubi psów. Jeśli już na etapie randki facet pokazuje swoją dezaprobatę zwierząt, nie oczekuj, że zwierzak i kochanek dogadać.

Zadzwoń pod numer 8

Facet nie może fizycznie skoncentrować się na rozmowie z tobą, jedzeniem, filmem lub muzyką bez sprawdzania smartfona co dwie minuty. To, co jest tak interesujące, to wielkie pytanie. Może on obserwuje, z którym kontem mecz, który go interesuje, skończył się, on studiuje kurs wymiany lub negocjuje randkę z innymi kobietami.

Potencjalne zagrożenie

Zdolność człowieka do skupienia się na potencjalnych relacjach podczas pierwszej randki, kiedy tylko próbujesz się komunikować, jasno pokazuje, jak emocjonalnie będzie się w nich angażował później.

Zadzwoń pod numer 9

Nie jest to grzyb, to taki człowiek – czy w sobie, nie jest zbyt zimno, jak gdyby to restauracja jest dość smaczne, jeśli pić, nie chcesz iść gdzieś indziej … volnushki partnera data jest ciągle zainteresowany zabawy. Jest tak opętany swoimi uczuciami i uczuciami, że staje się niewygodny.

Potencjalne zagrożenie

Jest oczywiste, że każdy z nas chce podobać się innym, ale gdy facet lub dziewczyna stara się za bardzo to usatysfakcjonować, pojawiają się poważne problemy z poczuciem własnej wartości. Jeśli nie chcesz spędzić całe życie na próżno, aby udowodnić, że twój ukochany świetne relacje są bardzo dobre, i po prostu go ubóstwiać, myśleć o tym, czy iść na drugą randkę z mężczyzną pereklinilo być dobry dla wszystkich na pragnieniu.

Zadzwoń pod numer 10

Dziewczyna opowiada o swoich poglądach na politykę, religię, ludzką naturę, pieniądze – cokolwiek, a jej poglądy i przekonania radykalnie różnią się od twoich.

Potencjalne zagrożenie

Oczywiście, nie wszystkie nieporozumienia są niebezpieczne dla związku, ale jeśli z niektórych z nich masz alarm w głowie, powinieneś ufać swojej intuicji. Pamiętaj, że próba zmiany partnera nie jest taka sama jak w przypadku osoby, która chce i jest gotowa do zmiany.

Zadzwoń pod numer 11

On jest niegrzeczny. Zachęcaj współlokatora, swoją matkę, każdego, kogo spotkasz. Możesz zrobić bez chamstwa, ale nie – nawet dostaje się do administratora restauracji, ponieważ niektóre pary tego łajdaka odważyły ​​się usiąść przy stole przed tobą.

Potencjalne zagrożenie

Pierwsze spotkanie to dość poważny stres, ale jeśli twój chłopak reaguje tak na pozytywne doświadczenia, co się stanie, gdy wydarzy się coś nieprzyjemnego?

Zadzwoń pod numer 12

Ona nakazuje trzeci „Whisky sour” prawie wykończone drugi, lub zdecydowanie nie pije, ale uważnie monitoruje każde piwo, że kelnerzy są na innych stołach. Jako opcja – stale trzyma się w smartfonie, nawet podczas rozmowy z tobą.

Potencjalne zagrożenie

Cześć cześć, to uzależnienie! Niezdrowe obawy dotyczące pustego szkła i zawistne spojrzenia na ludzi pijących są oznaką zawiłych związków z alkoholem. Istnieją badania świadczące o tym, że zwyczaj ciągłego sprawdzania, podobnie jak w sieciach społecznościowych, czy pojawiają się nowe litery i smsy, odnosi się również do zależności. Aby pokonać uzależniające zachowanie jest bardzo trudne, należy o tym pamiętać, zanim związek stanie się poważny.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

28 − 27 =