Ako premeniť tabletu Android na fotorámček

Pred časom boli digitálne fotorámy pomerne populárne. Myšlienka, že môžete na svoj stolek umiestniť malú obrazovku, ktorá nielenže nahradí vašu obľúbenú fotografiu v ráme, ale bude schopná zobrazovať aj celé albumy obrázkov, veľmi sa páčila. Vzhľad tabliet mierne znížil tento boom, a to najmä preto, že existujú aplikácie, ktoré môžu ľahko premeniť ktorúkoľvek tabletu na “inteligentný fotorámček”.

Služba Daydream pre zariadenia so systémom Android poskytuje pohodlie pri používaní tabletu na zobrazenie krásnych fotografií. A zdroj týchto obrázkov môže byť vaše osobné fotky zo sociálnych sietí a zdieľanie fotografií (Facebook, Instagram, Twitter, Flickr, Tumblr, 500px, Dropbox a Google+) a zložku miestne zariadenia. Navyše (a mnoho z nich má najväčšiu výhodu) môžete využiť nekonečný prúd najlepších fotografií z populárnych fotografických služieb.

snívať

Ihneď po spustení programu budete vyzvaní, aby ste uviedli svoje záujmy, na základe ktorých sa vytvorí fotografická páska.

snívať

Potom sa dostanete na obrazovku s menšími náhľadmi fotografií. Potiahnutím tejto obrazovky doľava môžete zmeniť poradie alebo zdroje fotografií. Kliknutím na šípku v pravom hornom rohu spustite prehliadku.

snívať

Fotografie sa zobrazujú na celej obrazovke s krásnym efektom. Nad obrazom uvidíte hodiny (kliknutím na ne vyvoláte dialóg nastavenia budíka) a stručnými informáciami o autorovi snímky. Štandardne sa každý snímok zobrazí na 10 sekúnd, ale túto hodnotu môžete zmeniť v nastaveniach. K dispozícii budete mať možnosť povoliť Šetrič obrazovky na svojich účtoch v sociálnych sieťach, ak chcete uvažovať o diela majstrov nie je krásne fotky, a vaše fotografie z Facebook, Instagram alebo Google+.

Program Daydream zmení váš tablet na nádherný fotorámček, ktorý dokáže stiahnuť a zobraziť prácu najlepších svetových fotografov na pozadí. Teraz váš tablet dokonca v nečinných minútach bude pracovať na uspokojenie vašich estetických potrieb.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

42 − = 33