Ako zmeniť ikony pracovnej plochy systému Android

Operačný systém Android poskytuje svojim používateľom najväčšie príležitosti na prispôsobenie vzhľadu. A nie je to len jednoduchá zmena tapety na plochu, ale aj oveľa hlbšie zmeny v systéme. Napríklad inštaláciou spúšťača tretej strany (Nova, Apex atď.) Môžete úplne zmeniť všetky ikony, ktoré dodajú pracovnej ploche úplne nový vzhľad. Čo však, ak vám spúšťač akcií úplne vyhovuje a nechcete ho zmeniť len na iný len kvôli zmene ikon?

V tomto prípade vám odporúčame použiť program Beautiful Icon Styler, ktorý je navrhnutý tak, aby používal ikony tretích strán v natívnom systéme Android a nevyžaduje ani práva superuserov pre svoju prácu.

Krásna ikona Styler

Hlavnou výhodou programu Beautiful Icon Styler je, že umožňuje zmeniť ikony vo vašom systéme v niekoľkých krokoch a nevyžaduje žiadne ďalšie privilégiá. Aplikácia sa cíti skvelo v spúšťačoch Android, ako aj v takých shelloch, ako je Google Now Launcher, Samsung Home (TouchWiz), domáca stránka Motorola, LG Homescreen.

Najprv musíte nainštalovať aplikáciu z adresára Google Play (odkaz v spodnej časti článku). Po spustení programu budete mať k dispozícii na stiahnutie súbory ikon, ktoré sú k dispozícii, a sú k dispozícii aj voľné možnosti. Voľba je v oboch prípadoch dosť bohatá, takže si len vyberiete ikony podľa vašich predstáv.

Krásna ikona Styler

Po stiahnutí vybratého balíka stačí kliknúť na tlačidlo Použiť, aby ste ho použili. Za pár sekúnd môžete zavrieť program a vychutnať si nový vzhľad vašej pracovnej plochy. Venujte pozornosť iba tomu, že v bezplatnej verzii Beautiful Icon Styler budete mať možnosť meniť ikony iba trikrát. Ak chcete odstrániť toto obmedzenie, musíte si kúpiť plnú verziu, ktorá stojí 0,99 EUR. Okrem toho budete môcť meniť jednotlivé ikony, čím vytvoríte kombináciu viacerých súborov.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 41 = 46