Otvorené rozhranie GApps vám pomôže nainštalovať aplikácie a služby Google na firmvéri tretej strany

Používatelia s dlhoročnými skúsenosťami už dlho vedeli, kde si stiahnúť a ako nainštalovať do svojho zariadenia potrebné aplikácie a služby Google. Pre nováčikov však táto úloha môže spôsobiť ťažkosti. Koniec koncov, je potrebné nielen nájsť požadovaný balík na webe, ale tiež vybrať ten, ktorý je vhodný pre ich gadget.

Open GApps už dlhé roky vytvára alternatívne stavy aplikácií a služieb. Vďaka novému nástroju z tohto projektu môžete tieto zostavy nainštalovať len za niekoľko minút. Program automaticky určuje architektúru procesora a verziu operačného systému nainštalovaného v telefóne alebo tablete a potom vyberie potrebný balík.

Otvorte GApps Open GApps: výber verzie OS

Výberový proces sa vykonáva pomocou sprievodcu a v poslednej fáze musíme nezávisle vybrať balík balíka, ktorý sa má nainštalovať. Existuje niekoľko možností: od najmenších miniatúr, obsahujúcich iba službu Google Play a služby potrebné pre jej prevádzku, až po maximum, ktoré zahŕňajú takmer všetky aplikácie Google v jej zložení.

Open GApps: verzia balíka Otvoriť súbory GApps: nastavenia

Táto aplikácia je užitočná pre používateľov, ktorí chcú po prvýkrát nainštalovať programy spoločnosti Google pre firmvér tretej strany, a tiež vám umožní ľahko aktualizovať existujúce aplikácie a služby tejto spoločnosti v zariadení.

Open GApps môžete prevziať z webovej lokality vývojára alebo z obchodu s aplikáciami v službe Google Play.

Stiahnuť Open GApps →

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

34 − = 29