Prečo je hudba Google najlepší spôsob počúvania hudby

V prípade Ukrajiny sa služba Hudba Google sprístupnila nie tak dávno, ale je to jediná služba, na ktorú som čakal, kým sa v mojich rukách trepím. Po jeho používaní niekoľko mesiacov môžem s istotou povedať, že nebudete môcť nájsť pohodlnejšiu a jednoduchšiu možnosť počúvať hudbu. A nižšie vám poviem, prečo je služba Google Music tak cool.

cena

Pre obyvateľov Ruska, mesačné predplatné stojí 189 rubľov, pre obyvateľov Ukrajiny – 49 hrivien, a to je veľmi malé pre príležitosti, ktoré poskytuje služba. Prístup k desiatkam miliónov skladieb, počúvanie v režime offline, rádio, nedostatok reklamy a tak ďalej. Všimnite si, že 200 rubľov je dobrý album v službe iTunes. Tu, za rovnaké peniaze, získame prístup k neobmedzenému množstvu hudby.

Dokonca aj keď sa hovorí, že iTunes album pokračuje navždy v mojom používanie, a Google Music bude musieť zaplatiť každý mesiac, jednoduchá matematika je jasné, že nákup albumov bude zisková len vtedy, ak budete súhlasiť k počúvaniu 12 albumov ročne. Súhlasíte? Ja nie.

Hudba Google na Android – rozprávka

Je taký dobrý, že len kvôli nemu chcem ísť na Android. Sláva Baránskeho

A je ťažké to s tým hádať. Ako dobrý je Hudba Google v systéme Android, klient pre iPhone tiež zle. Okrem toho okamžite ukazuje koncept Android aplikácií. Spoločnosť Google sa neobťažovala prerobením klienta v systéme iOS a sotva si myslela, že na iPhone nie je žiadne tlačidlo “Späť” a nie je veľmi výhodné, ak sa dostanete na vrchol.

IMG_2287
Rôzne veľkosti miniatúr, hlúpe tlačidlo “Späť” a pomalosť sú všetci Hudba Google pre iPhone

Avšak aj to môže byť odpustené. V službe Android je služba Hudba Google zabudovaná do štandardnej hudobnej aplikácie a je to veľmi pohodlné.

Off-line

Nemám dostatok slov na to, aby som opísal, ako veľmi milujem službu Hudba Google, pretože vám umožňuje preberať hudbu offline. Dokážem počúvať ľubovoľnú hudbu kdekoľvek a kedykoľvek bez toho, aby som premýšľal o tom, že je v dosahu internetu.

Môžete počúvať hudbu aj v EDGE

Pri nízkej kvalite zvuku môžete počúvať hudbu aj v EDGE.
S nízkou kvalitou zvuku môžete počúvať hudbu aj v EDGE!

Služba má pri počúvaní v mobilnej sieti tri nastavenia kvality zvuku. Vzhľadom na to, že na území Ukrajiny ešte nie je žiadne územie normálne Internet 3G, potom by to mohlo byť zabudnuté. Ale ukázalo sa, s minimálnou kvalitou hudby môžete počúvať dokonca aj v EDGE!

Vychutnajte predvoľby rádia

Služba Hudba Google vám umožňuje odovzdať vaše skladby do knižnice služby, a to nielen preto, že ich prinesiete na objednávku, takže aj v budúcnosti budete môcť vybrať hudbu. A tým služba nemá žiadne problémy. Samozrejme, nebude sa vám páčiť 100% piesní, ale aj keď sa každú piatu bude páčiť – už je to skvelé.

V skutočnosti sa ukazuje, že väčšina hudby z rozhlasu sa mi páči, a ja ju často pridávam do zoznamu obľúbených, ktorý bude popísaný nižšie.

Zoznam “Mám rád”

Zoznam obľúbených skladieb si môžete stiahnuť samostatne.
Zoznam obľúbených skladieb si môžete stiahnuť samostatne

Zoznam skladieb “kôra” sa zobrazuje ako samostatný zoznam skladieb. Navyše, ak sa vám nepáči počúvať hudobné albumy, ako je napríklad moje rád, môžete si stiahnuť jeden zoznam s vašimi obľúbenými skladbami. Alebo majte na pamäti, že zoznam najobľúbenejších skladieb je vždy s vami.

Verejné zoznamy skladieb

Túto funkciu som nemohol použiť, pretože je k dispozícii iba v systéme Android. Ako som to pochopil, môžete ho použiť na zobrazenie zoznamov skladieb iných používateľov, pridať a sťahovať sami. Prečo? Podeľte sa o svoju obľúbenú hudbu s priateľmi alebo počúvajte zoznamy skladieb tých ľudí, ktorých vkus je dôvera.

A na záver o ňu Google Music, chcem povedať o niekoľkých nevýhodách:

  1. Zlý klient pre iPhone.
  2. Žiadny zákazník pre iPad.
  3. Žiadny klient pre Mac a PC. Neoficiálny klient pre počítače Mac je tu stále.

Až do posledného okamihu som si bola istá, že služba nemôže byť taká dobrá a niekde tam musí byť chytiť, ale nemohol som ju nájsť. Možno ste to našli? Čo si myslíte o službe Hudba Google?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 5 = 9