Prečo potrebujem a ako vykonať tvrdý reset (hardvérové ​​obnovenie) na smartphone

Obnovenie pôvodného stavu telefónu môže byť užitočné nielen pri príprave na predaj. Návrat k pôvodným nastaveniam bude užitočný vtedy, keď dôjde k všeobecnému brzdeniu inteligentného telefónu, úplnej konverzii trubice na “tehla”, “stratu” hesla odomknutia alebo kolízie s nestabilnou prácou z rôznych dôvodov. Bez ohľadu na to, ako je táto situácia nepríjemná, je užitočné vedieť, ako vykonať hard reset konkrétne na vašom smartphone.

Z tohto článku sa dozviete o dôsledkoch obnovenia hardvéru v nastaveniach telefónu, ako aj o tom, ako to urobiť pomocou tipov vynikajúcej online príručky Hard Reset.

Čo je to?

Hard Reset  tvrdý reštart telefónu, v ktorom sa systém vráti späť na továrenské nastavenie a vykoná úplné čistenie systému. Pod “nožom” sú zoznamy kontaktov, história SMS korešpondencie, vyhľadávacie dotazy, nainštalované aplikácie, súbory stiahnuté do vnútornej pamäte telefónu, ako aj všetky heslá a vzhľad. Takto sa informácie neodvolateľne odstránia. Takže nezabudnite zálohovať dôležité dáta a prenášať fotografie a videá na pamäťovú kartu  jeho reset nebude bolet, rovnako ako informácie z SIM karty operátora.

Ako urobiť

Najjednoduchší spôsob, ako vykonať tvrdý reset  Vyhľadajte príslušnú možnosť v nastaveniach telefónu. Pár kaziet, zadaním bezpečnostného kódu  proces sa spustí.

hard-reset-pic1

Existuje tiež alternatíva: vykonajte reset pomocou stlačenia kombinácie klávesov. Ktoré z nich? Individuálne pre každého výrobcu smartfónov. Čo mám robiť? Stomp stranou hardreset.info. Webová služba obsahuje pokyny na aktiváciu hard reset pre obrovské množstvo mobilných telefónov od nepredstaviteľných výrobcov. Som vážne, stojí za to sa pozrieť na hardreset.info práve z túžby mať zábavu.

hardreset.info_pic1
A môžete sa pochváliť tým, že máte v rukách trubku jedného z týchto výrobcov?

Pokiaľ ide o všetky ostatné veci, hardreset.info poskytuje pokyny pre bežné telefóny, také staré, s tlačidlami.

hardreset.info_pic2
Vedeli ste, že reset môžete vykonať nielen na smartfónoch?

Samotný proces resetovania vyžaduje od užívateľa minimálne úsilie. Postačuje dodržiavať odporúčania sprievodcu. Niektoré telefóny majú niekoľko pokynov na obnovenie hardvéru vrátane videa.

záver

Ak stále nemôžete nájsť model vášho telefónu, postupujte podľa pokynov toho istého výrobcu alebo tej istej rady mobilných telefónov, ktorá je s najväčšou pravdepodobnosťou vhodná. Aj keď sa to pravdepodobne nestane  niektoré telefóny Samsung viac ako tisíc. Ach jo, iPhone všetkých vekových kategórií je prítomný.

Museli ste vykonať tvrdý reset? Ruky sa neroztrhnú?

hardreset.info

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 3