Prekladateľ služby Google Voice hovoril v ruštine

Viac nedávno, v blogu Google Translate prišla správa, že hlas prekladateľ Google teraz rozumie rusky. Okrem toho, že umožnila Brazília, portugalčina, Čeština, holandčina, francúzština, nemčina, taliančina, japončina, kórejčina, čínština, poľština a turečtina. Android užívatelia môžu sťahovať mobilné verzie Google Translate v Android Marketu a zoznámiť sa s možnosťami aktualizovanú verziu. Aplikácia vyžaduje nainštalované hlasové vyhľadávanie od spoločnosti Google.

Prekladateľ služby Google Voice hovoril v ruštine Prekladateľ služby Google Voice hovoril v ruštine

Skôr Google pridal funkciu, ktorá vám umožňuje komunikovať s tlmočníkom v rôznych jazykoch. Napríklad, spýtaj sa Angličana, ako sa dostať do metra. Tlmočník vysloví vašu otázku v angličtine. Sprostredkovateľ vás odpovie vo svojom vlastnom jazyku a tlmočník okamžite vydá preklad do vášho materinského jazyka.

Prekladateľ služby Google Voice hovoril v ruštine Prekladateľ služby Google Voice hovoril v ruštine

Spočiatku mnohí nemusia mať záujem o povinnú dostupnosť internetu pre prácu tlmočníka, ale služba Google na spracovanie a analýzu preložených slov a fráz výrazne zvyšuje kvalitu prekladu ako celku. Navyše pomocou svojho zariadenia Android môžete používať prekladateľa kdekoľvek.

Aktivácia spoločnosti Google v oblasti služieb rozpoznávania hlasu je úplne zrozumiteľná. Po tom, čo Apple zdvihol myšlienku hlasového asistenta a vydal Siriho, bolo zrejmé, že hlasové vyhľadávanie od spoločnosti Google objektívne stráca funkčný vývoj od spoločnosti Apple. Zvýšenie počtu podporovaných jazykov môže naznačovať možnosť, že v blízkej budúcnosti sa od spoločnosti Google objaví zdokonalený a funkčný hlasový manažér.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 1