SofaScore – absolútny musí mať pre záujemcov o šport

V prípade, že slovo “futbal”, “ľad”, “basketbal”, “tenisový” a podobne nie sú vám nespôsobí žiadne pocity a emócie, pokojne preskočiť tento post. Ak sa postaráte o fanúšikov športu a budete s potešením sledovať vystúpenia vašich obľúbených tímov a športovcov, dnes prenesieme všetky vaše predstavy o správnom sledovaní súťaží.

V skutočnosti sme boli prekvapení tým, že mnohé dokonca aj najhorlivejší športových fanúšikov sa stále učí o dátume a čase na ďalší zápas s váš obľúbený tím s niektorými veľmi staromódnym spôsobom: v televízii, v novinách, listovala desiatok nepríjemných podliehajúcich stránok. Všeobecne platí, že dnes sme pevne uzavrieť tému “ako dávať pozor na svete športu”, a ponúkne vám bezplatnú službu s názvom SofaScore Live prezentované vo forme webovej stránky a mobilné aplikácie pre Android, iOS a Windows Phone.

Stručne povedané, SofaScore – je komplexný databáza športové udalostí na planéte Zem, ktoré sa usadzujú v sebe najrôznejšie informácie o udalostiach v 14 populárnych športov: futbal, hokej, basketbal, tenis, hádzaná, baseball, rugby, americký a austrálsky futbal, vodné pólo , futsal, volejbal, kulečník a šípky.

Služba LiveScore v mene služby, ako je ľahké uhádnuť, naznačuje schopnosť sledovať priebeh športových udalostí v reálnom čase, ale všetko v poriadku. Ukážeme schopnosti aplikácie SofaScore LiveScore v príklade aplikácie Android.

Hlavná obrazovka. Odtiaľ sa môžete pozrieť na udalosti športu, ktorý vás zaujíma. Napríklad v pop-up zozname vyberieme “Futbal”. Hlavné rozhranie predstavuje tri karty.

SofaScore SofaScore

“Liga” – je kompletný zoznam turnajov organizovaných vo svete s rozdelením podľa krajiny. Jednotlivé zoznamy sú medzinárodné súťaže. Klepnutím na názov ligy sa zobrazí rozpis zápasov, poradie a v prípade futbalu aj hodnotenie najvyšších strelcov. Odtiaľ je vhodné pridať obľúbené tímy a záujem o nadchádzajúce zápasy na obľúbené. Ikona prílohy napravo od názvu pridá ligu do zoznamu vybraných na karte Hry.

SofaScore SofaScore

Záložka “Hry” predvolene zobrazuje naplánované zápasy k dnešnému dňu, a to aj z vybraných lig, ktoré sú zobrazené v hornej časti zoznamu. Ak chcete zobraziť výsledok zápasov pre určité dátumy, stačí klepnúť na ikonu kalendára a na ikone hodín budú zobrazené zápasy, ak existujú.

Príkazy a zápasy označené hviezdičkou sa zobrazia na karte Obľúbené položky.

SofaScore

Významom tohto výberu je vstavaný prispôsobiteľný oznamovací systém. Je veľmi flexibilný a umožňuje nastaviť upozornenia na presnosť jedného zvuku pre každú udalosť v každom športe.

SofaScore SofaScore

Klepnutím na zápas sa zobrazia podrobné informácie vrátane pozície tímov v stávke, štatistiky zápasov a pravdepodobnosť výhry súpera na základe názorov užívateľov SofaScore.

SofaScore SofaScore

V minulých hrách sa zobrazujú úplné štatistiky zápasov a ak je hra v súčasnosti v prevádzke, všetky informácie sa zobrazia v okne zápasu v reálnom čase.

SofaScore

Tapnuv tím, môžete vidieť podrobné štatistiky o svojich výkonov a zodpovedá pozícii tabuliek pre každý turnaj v ktorej sa zúčastňujú, rovnako ako časť podrobného profilu každého hráča.

SofaScore SofaScore

SofaScore SofaScore

SofaScore SofaScore

Ako môžete vidieť, táto služba poskytuje absolútne všetky informácie, ktoré môžu byť požadované, ktorí chcú držať krok s akciou fanúšik akéhokoľvek športu, ale aj pre tých, ktorí nemôžu žiť bez futbalu, aplikácia má jednoduchý malý minihru s ostatnými užívateľmi.

SofaScore SofaScore

Registrácia v službe SofaScore vám umožňuje synchronizovať zoznamy príkazov a zhody záujmu používateľa medzi stránkami a použitými mobilnými zariadeniami a tiež jednu ďalšiu užitočnú funkciu. Poznali ste tento nepríjemný reklamný banner v spodnej časti obrazovky? Zakázať jeho štandardné nákup platenú verziu aplikácie nemôže byť – jednoducho nie. Môžete sa zbaviť reklamy pozvaním využiť služby troch vašich priateľov. Všeobecne platí, že prvá vec, ktorú musíte urobiť po inštalácii SofaScore, je posielať pozvánky kolegom fanúšikom. Je to celkom čestný a jednoduchý spôsob, ako sa zbaviť obsedantnej reklamy a ďakujem vývojárovi za non-alternatívny produkt. Nepreháňame. Podľa recenzií a hodnotení znalcov na Google Play, App Store a Windows Phone Store, analógia porovnateľné z hľadiska komfortu a úplnosti informácií, aplikácia v skutočnosti nie je. To je tiež naznačené ratingom žiadosti, ktorá sa blíži k 5-hviezdičkovému ratingu s desiatkami tisícok ratingov.

Dúfame, že po prečítaní tohto článku sa vy a tvoji priatelia, ktorí nie sú ľahostajní k športu, rozhodnú pre seba o probléme povedomia vo svete športových podujatí.

Webová stránka SofaScore LiveScore

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 4 =