Softvér so 4 krokmi pre Android

Som si celkom istý, že v tomto okamihu, keď čítate tento článok, sedíte. A keď prejdete na ďalšiu stránku, budete aj naďalej sedieť. A tak ďalej. A potom sedíte v aute alebo autobusu a ísť domov. Tam sedíte pred televízorom alebo iným monitorom. V dôsledku toho vzdialenosť prejdená za deň takmer určite neprekročí pár stoviek krokov.

Neverte mi? Môžete to skontrolovať. A pomôžeme Vám v tomto bezplatnom programe pre Android, ktorý vám môže pomôcť.

Moves

Tím ProtoGeo nedávno preložil túto obľúbenú aplikáciu iOS na platformu Android. Je úžasne ľahko použiteľný a má čisté rozhranie, ktoré používa kruhy rôznych veľkostí, ktoré reprezentujú vaše ukazovatele pri chôdzi, bicykli alebo iných cestách. Presuny sleduje vašu aktivitu každý deň a má mapu, kde môžete vidieť, kde a kedy ste boli.

Runtastic Pedometer

Runtastic vyzerá trochu zložitejšie. Táto aplikácia vám môže nielen povedať, koľko krokov ste urobili, ale aj frekvenciu krokov, rýchlosť a vzdialenosť. K dispozícii je bezplatná verzia s zobrazovaním reklám a platenou verziou s viacerými funkciami a bez reklamy za 99 centov.

Accupedo Pedometer

Rovnako ako ostatné aplikácie v tomto zozname, Accupedo je len krokomer a nič viac, takže nie je absolútne potrebné opísať jeho funkcie. Jediná vec, ktorá ju odlišuje od konkurentov, je prítomnosť miniaplikácie, ktorá sa nachádza na hlavnej obrazovke, ktorá zobrazuje aktuálny počet krokov, kalórií a vzdialenosť.

Noom Walk

Noom Walk je predovšetkým štýlové a jednoduché rozhranie. V opise sa uvádza, že program “používa menej ako 2% batérie (počas 24 hodín používania sa rovnaký poplatok používa ako zahrnutie na 20 minútový displej alebo tri minúty GPS)”. Tento krokomer má niekoľko spôsobov spoločenskej povahy, ktoré vám umožnia zdieľať svoj úspech s priateľmi a nechať ich vyhodnotiť. Ale toto je úplne dobrovoľná funkcia, ktorú nemôžete použiť, čo je tiež plus programu.

Moderná medicína nás veľmi odporúča robiť každý deň aspoň 10 000 krokov. Napriek skutočnosti, že toto číslo je dosť reálne a dosiahnuteľné, nie všetci dodržiavajú toto odporúčanie. Dúfam, že jeden z vyššie uvedených programov vám pomôže dosiahnuť tento ukazovateľ.

Ak sa vám unaví chôdza – beh.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 1 =