TOP-5 najlepších fotoaparátov pre Android

Kamera MX

Táto aplikácia kombinuje základné funkcie fotoaparátu s množstvom neštandardných čipov. Fotoaparát MX vám ponúka štýlové vizuálne efekty, ktoré sú uložené ešte pred fotografovaním. A ak potrebujete upravovať už natočený materiál, pomôže vám výkonný editor fotografií / videí.

V špeciálnom režime program vytvára “živé obrazy” – sériu snímok, ktoré sa prehrávajú vo forme animácie, ak ich držíte prstom. Podobná funkcia je iPhone. “Živé fotografie” môžu byť zmenené na gifki alebo krátke klipy. Program obsahuje vstavané nákupy, ale môžete bez nich urobiť.

Camera360 Ultimate

Camera360 Ultimate – ideálny pre používateľov, ktorí nepotrebujú podrobné nastavenia fotoaparátu a dekorácie, filtre a iné krásne veci.

Program je schopný na tvári v reálnom čase uložiť všetky druhy 3D masiek. Používatelia môžu tiež využívať animované efekty pre korekciu exteriéru: režný make-up, transformáciu tvaru tváre, vyhladzovanie kože a nielen. Môžete zmeniť svoje portréty fotografií a videozáznamov.

A ak sa to zdá malé, potom je možné hotové obrázky spracovať v editore. K dispozícii sú nástroje na odstraňovanie prishche, vrások a vrecúšok pod očami. Program zobrazuje reklamy.

Google Cardboard Camera

Kartónová kamera nie je plnohodnotná kamera a preto nemôže nahradiť štandardnú aplikáciu na snímanie. Je určený len pre jeden režim prevádzky, ale je to tak neobvyklé, že vás môže zaujímať.

Program odstraňuje panoramatické fotografie určené na prezeranie v populárnej prilbe virtuálnej reality – kartón. Ak chcete lepšie preniesť atmosféru miest, počas snímania aplikácia zaznamená zvuk

Footej Camera

Tento fotoaparát úspešne vyvažuje medzi množstvom ponúkaných funkcií a jednoduchosťou. Môžete prispôsobiť ISO a mnoho ďalších parametrov snímania manuálne, čím dosiahnete lepšiu kvalitu obrazu. Footej Camera však nie je preťažená reklamou a má jednoduché minimálne rozhranie.

Ale s cieľom úplne odblokovať potenciál aplikácie, stojí za to zakúpiť platenú verziu. Tým sa zakáže obmedzenie kvality obrázkov a dĺžky videí.

Kamera FV-5

A posledný na zozname, ale nie v kvalite, je fotoaparát FV-5. Jedná sa o jednu z najmodernejších kamier v službe Google Play. Svojou silou sa pokúša zopakovať funkcie a techniky, ktoré sú k dispozícii v profesionálnych zariadeniach. Kamera FV-5 poskytuje úplné ručné ovládanie všetkých nastavení snímania, ktoré je možné realizovať iba v systéme Android: od vyváženia bielej až po zaostrovanie.

Samozrejme, takýto vážny nástroj v zuboch je ďaleko od každého zariadenia. Po inštalácii fotoaparátu FV-5 môžete zistiť, že niektoré funkcie nie sú k dispozícii. Preto najskôr vyskúšajte bezplatnú verziu Lite, ktorá sa líši len tým, že nepodporuje maximálne rozlíšenie obrázkov.

A aký druh fotoaparátu používate vo svojom mobilnom zariadení?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + = 4