12 nerimą keliančių skambučių pirmoji diena

Skambinkite # 1

Vaikas vedė jus į savo mėgstamą sporto barą, o susitikimo metu jis skiria daugiau dėmesio ne tau, o vaikams, dirbantiems televizoriaus ekrane.

Potenciali grėsmė

Kai jums nepavyko visiškai susimąstyti vyrui pirmą dieną, galite manyti, kad viskas aišku su jo prioritetais. Jei žaidimas jus domina tiksliai taip pat kaip ir jis, tai nėra problema. Jei dėl tokios situacijos jus jaučiatės žinomos neprarandančios komandos nariu, pagalvokite apie tai, ar verta suteikti savo santykiams dar vieną galimybę ir sutikti su viršvalandžiais.

Skambinkite # 2

Visą vakarą kompanionas bando kuo daugiau pasakyti apie save ir savo gyvenimą, nesistengdamas pabandyti ka nors sužinoti apie tave.

Potenciali grėsmė

Nors manoma, kad į pokalbį Svarbiausia – padaryti įspūdį pašnekovui, svarbesnis už gebėjimą būti suinteresuoti, o ne motyvuoti stiprios santykius. Kai jauti, kad po pirmos dienos žinote apie jauna mergina daugiau nei ji žino apie jus, tai yra rimtų problemų pranašas, siekiant gauti iš jo protingą sumą atsargiai. Paprasčiau tariant, turėsite atsikratyti abejingumo sau, narcisizmas yra neišgydomas.

Skambinkite # 3

Jūs nuėjote į madingą restoraną, garsų savo mėsainių, suši ar falafelio. Jūsų kompanionas užsako patiekalą kiek galima anksčiau nuo įstaigos specializacijos, o tada riešutų, kad virėjas neturi rankų iš jo pečių.

Potenciali grėsmė

Bendraukite su žmogumi, kuris nori, tarkim, neuždengtų takų, gana įdomus, bet tik tam tikru metu. Kai kelias eina negerai, jūsų džentelmenas pradės atrodyti kaltę. Bet kaip kitaip, nes savo klaidingame sprendime visi yra kalti, bet ne pats. Apskritai, jei norėtumėte pasinaudoti atpirkimo opos už kiekvieną progą, pasirinkite tokį žmogų.

Skambinkite # 4

Jūs ir jauna mergina atvyksta į madingą kavos parduotuvę, užsisakote užsakymą, ir ji įveikia “barista” su begaliniais poreikiais ir pastabomis apie tai, kokios kavos reikia. Kai visi norai bus patenkinti, mergina pradeda kentėti dėl to, kad putos nėra pakankamai storos, o sojos pienas yra per karštas.

Potenciali grėsmė

Bijokite, kad žmonės išplėtė ilgo padavėjo reikalavimų sąrašą. Yra didelė tikimybė, kad partnerių pageidavimų, kurie dar nėra išreikšti, sąrašas bus toks pat ilgas. Kiekvienas, kuris nori, kad kepsnys būtų paruoštas lygiai 60 laipsnių temperatūroje, tikisi, kad iš partnerio taip pat atsižvelgs į jų norus ir pageidavimą. Leisk jam laukti toliau.

Skambinkite # 5

Žmogus švelniai atrodo jums į akis ir juoktis savo anekdotai, jis yra gražus, įsijautimo, – trumpai tariant, ideali kandidatė eiti su juo dar vienas dienos. Ir tada staiga prisipažįsta, kad neseniai pertrauka su mergina eina sunkiai. Jis vadina save gana jautru vaikinu, tačiau visa ši žodžių prasmė jums atskleidžiama tik nepagrįstai pripažinus, kad “paskutinė” pertrauka įvyko prieš 11 mėnesių. Priima bendravoriaus pripažinimą, kad jūsų šypsena, plaukai ar juokai jam primena šį besišaukiančią buvę.

Potenciali grėsmė

Tai viskas aišku – vaikinas taip stipriai prisilietė prie praeities, kad ateityje ieškoti tiesiog nesugeba. Jei jis ieško komforto, kad galėtumėte pamiršti jausmus kitam, tai visiškas nesėkmes. Vienintelis bandymas įžeisti savo širdį su nuoširdžiu susidomėjimu ir priežiūra yra vienas iš dalykų, tačiau norint laimėti užuojautą kalbant apie buvusį aistra yra kita istorija.

Skambinkite # 6

Pirmąją dieną mergaitė pradeda pasakyti, kaip ji nekenčia savo motinos, savo darbo, savo buvusio vaikino ir visiems aplinkui.

Potenciali grėsmė

Žmonės paprastai pasako apie save, ką jie galvoja, kad turėtumėte žinoti. Kai mergaitė iš karto pradeda skelbimus apie jos nesugebėjimą užmegzti normalius santykius, paleiskite kuo greičiau ir toliau. Priešingu atveju viskas baigsis tuo, kad ji skundžiasi dėl kitos nukentėjusiojo karčios likimo, nurodydama savo nesėkmių sąrašą ir jūsų vardą.

Skambinkite numeriu 7

Jis paskambina po tavęs, o jūsų šuo pradeda žievėme atsakydamas į durų varpą. Tu jai ramiesi, bet jaunuolis reikalauja, kad ant šio gyvulio uždėtų snukis. Kačiukui pakanka pasakyti: “Aš nekenčiu katės”.

Potenciali grėsmė

Jūsų šuniukas gali būti saldžiausias tvarinys pasaulyje, tačiau neįmanoma iš naujo mokyti ką nors, kas nepatinka šunų. Jei jau pažinčių etape vaikinas rodo jo nepritarimą naminiams gyvūnams, nereikia tikėtis, kad gyvūnai ir meilužis sujaudins.

Skambinkite # 8

Vaikas fiziškai negali susikaupti kalbant su tavimi, maistu, filmais ar muzika, bet kas dvi minutes nereikia patikrinti savo išmaniojo telefono. Kas yra toks įdomus, tai yra didelis klausimas. Gal jis žiūri, į kokią sąskaitą baigėsi jo domėjimasis, jis studijuoja valiutos kursą arba derasi su kitomis ponios.

Potenciali grėsmė

Žmogaus sugebėjimas sutelkti dėmesį į jūsų potencialius santykius per pirmąją datą, kai jūs tiesiog bando bendrauti, aiškiai rodo, kaip emociniu požiūriu jis bus įtrauktas į juos vėliau.

Skambinkite numeriu 9

tai ne grybas, tai toks žmogus – ar jums ne per šalta, pavyzdžiui, jei restoranas yra pakankamai skanus, jei jūsų gėrimas, jūs nenorite eiti kažkur kitur … volnushki datos partneris yra nuolat domisi smagiai. Jis yra taip apsėstas savo jausmais ir jausmais, kad tampa nepatogiai.

Potenciali grėsmė

Akivaizdu, kad kiekvienas iš mūsų nori palinkėti kitiems, bet kai vaikinas ar mergaitė bando per daug sunkiai prisiminti, yra savivertės problemų. Jei nenorite praleisti visą gyvenimą veltui įrodyti, kad jūsų mylimasis didieji santykiai yra puikūs, ir jūs tiesiog garbinti jį, manau, apie tai, ar eiti į antrą pasimatymą su vyru pereklinilo būti gera visiems ant troškimo.

Skambinkite numeriu 10

Mergaitė kalba apie savo požiūrį į politiką, religiją, žmogaus prigimtį, pinigus – bet kokia, ir jos nuomonės ir įsitikinimai radikaliai skiriasi nuo jūsų.

Potenciali grėsmė

Žinoma, ne visi nesutarimai yra pavojingi santykiams, bet jei iš kai kurių iš jų atsiranda signalas jūsų galvoje, turėtumėte pasitikėti savo intuicija. Atminkite, kad bandymas pakeisti partnerį nėra tas pats, kas yra su žmogumi, kuris nori ir yra pasiruošęs keistis.

Kvietimo numeris 11

Jis grubus. Hamit savo kambario, savo motina, visiems, su kuriais susitiko. Jūs galite tai padaryti be grubumo, bet net – pateks į restorano administratorių, nes kai kurie šio nesąmonės pora drįsta sėdėti prie stalo prieš jus.

Potenciali grėsmė

Pirmasis paskyrimas yra gana rimtas stresas, tačiau jei jūsų vaikinas reaguoja į teigiamą patirtį, kas atsitiks, kai atsitiks kažkas nemalonus?

Skambinkite numeriu 12

Ji įsako trečioji “Viskis rūgštus,” beveik užbaigė antroje arba pabrėžtinai ne gerti, bet atidžiai stebi kiekvieną alų, kad padavėjai dėl kitų stalų. Kaip pasirinkimas – net ir pokalbio metu tvirtai prilimpa išmaniajame telefone.

Potenciali grėsmė

Sveiki, tai yra priklausomybė! Nesveikos susirūpinimą dėl tuščio stiklo ir pavydus žvilgsnius žmonėms, kurie geria aplinką, yra sudėtingų santykių su alkoholiu ženklas. Yra tyrimų, įrodančių, kad įprasta nuolat tikrinti, kaip ir socialinių tinklų atveju, ar yra naujų laiškų ir SMS, taip pat nurodo priklausomybes. Norint įveikti priklausomybę, labai sunku išlaikyti tai, kol santykiai tampa rimti.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

49 + = 59