Apie ką tu negali kalbėti su vyru

Moterys labai mėgsta kalbėti. Ypač su vyrais. Bet, jei tai visiškai atvirai, kartais tai geriau sustabdyti mus mergaičių, šioje gražioje okupacijoje. Kaip suprasti, kada gražioms moterims geriau tiesiog šypsotis ir tylėti? Kokios temos yra geresnės ir negali būti paveiktos pokalbyje su stipresniu seksu? Aš nusprendžiau apie tai pasikalbėti su vyrais. Žemiau – kai kurios minties apie skausmingą.

Gražios ponios, laikykitės keletos paprastų taisyklių, ir jūs turėsite visas galimybes tapti tobulais draugais.

Taisyklės numeris 1. Pirmasis nėra diskusijų tema

Mielos mergaitės, tiesiog tikėkite, kad jūsų šeimos gerovei bus daug lengviau, jei pirmosios temos nebus neišskleistos. Ir prašau, neturime intymių detalių.

Jei nesirūpinatės savo buvusiais, tuomet žmogui gali iškilti keletas pagrįstų klausimų: “Kodėl tu net susitiko su juo, jei jis toks blogas? Apie mane taip pat tars, jei mes dalilsimės? “Arba dar blogiau:” Ką daryti, jei buvęs teisus, kad jis paliko tave? “

Jei pradėsite dainuoti buvusio vaikino šlovinimą, tai gali sukelti įtarimą, kad vis dar apie jį galvojote. Prisimink, ką tu jautiesi, kai tavo draugas dar kartą pamini savo buvusios merginos. Prisimink seną sakymą: apie mirusiuosius tu geras ar nieko? Taigi, mes pristatysime naują tiesą: niekas nėra geresnis nei pirmasis.

Taisyklės numeris 2. Negalima būti protingas, ypač jei nesuprantate temos

Negalima elgtis arogantiškai ir užpulti nosį bendraujant su vyrais. Apskritai nelaikykite save geresniais ar įdomiais nei kiti, nepriklausomai nuo jų lyties. Ypač juokinga išvaizda, kai mergaitė tikrai kažką nesupranta, bet teigia apie tai su putomis prie burnos ir su Anatolijos Wassermano išvaizda. Sąmoningai nesėkminga taktika.

Dar jauniems žmonėms to tikrai nereikia, kai mergaitė raginama su jais aptarti temą, kurioje pats žmogus nėra labai stipri. Ypač tada, kai žmogus aiškiai parodė, kad mes neturėtume to aptarti toliau, tačiau mergaitė nesustoja ir spaudžia. Jaunuolis turėtų jaustis gerai, o pačios mergaitės, neįsivaizduojamos, kartais gali padėti vaikinui nepatogioje padėtyje.

Beje, klausimas apie gėdingą padėtį: neklauskite žmogaus, kiek jis uždirba. Ypač jei moteris uždirba daugiau ir visais atžvilgiais nori pabrėžti tai. Šios papildomos žinios niekam nepadės, to dar negalėsite pagirti, tai tik suklaidins jūsų jau silpnus santykius. Dėmesys, klausimas: kodėl jums reikia papildomų problemų?

Taisyklė Nr. 3. Negalima entuziastingai kalbėti apie kitus vyrus, esančius tavo akyse

Ne, žaviuosi kitais žmonėmis, o ne tavo, vyrų ir jų talentais, yra gana natūralus, tačiau nereikia tai parodyti, bendraujant su savimi. Žavėjęs komplimentas kitam, jūsų vyras iš karto pamatys triuką, net jei jis apskritai nėra, ir jūs teigiamai atsakote apie sėkmingą jūsų senelio amžių kompanioną.

Kartu su šuniuko malonumu ar kasdienio apgailestauju neprivalo pasakyti, koks geras tavo draugo vyras yra. Jaunuolis tuoj pat pajus, kad grožįsi kažkas daugiau nei jis, ir netgi manote, kad jį lyginate su kuo nors ne jo naudai. Niekas nepatinka palyginimų. Šis išlyginimas prieštarauja jūsų partnerio pasauliui, kur jis yra saulė, supratimą, o jūs esate aplink jį aplink Žemę.

Taisyklė Nr. 4. Jo šeima – jo tvirtovė

Jokiu būdu neigiamai nepasakykite apie savo draugus ir artimuosius, ypač apie jo motiną. Net jei ji turi objektyviai siaubingą takto, stiliaus ir beskardos pojūtį. Nepasakyk savo vyrui, kad visi jo draugai yra programuotojai – baisi nuobodūs. Prašau palikite savo nuomonę sau. Gyveno kažkaip anksčiau, be tavęs, čia taip pat bus susidoroti be jūsų dalyvavimo.

Labai subtilus komentuoti savo partnerio išvaizdą, ypač jei manote, kad jums reikia atlikti tam tikrus koregavimus. Prisimink, kaip skaudžiai tu suvoki kritiką savo adresu. O atskiras elementas yra jūsų kompanijos pomėgis. Jei jūsų vaikinas savo laisvalaikio metu mėgsta lituoti ar meniniu pjūklu matydamas džigą, jums nereikia sakyti, kad jo hobis yra nenaudingas. Patikėkite, pats jis žino. Nepamiršk veltui kelio.

Taisyklė Nr. 5. Nesikalbėk su užuominomis

Mano labiausiai mėgstamas daiktas, nes aš pats dažnai senu. Man patinka semitonas ir visada manau, kad jie naudoja savo stipriąsias puses. Aš nuviliu: vyrai nesupranta patarimų ir nepasiekia šių semitonų. Be to, jauniems žmonėms nepatinka logika ir tikslingumas pokalbyje. Klauskite konkrečių klausimų, o ne begalinis užuominas apie tai, kas būtų malonu, jei tą naktį mėnulis būtų susijęs su atgaline Saturnu.

Dažnai mergaitės nori būti paslaptis, todėl taip pavyks, kad niekas jų neišsiskleidžia. Ką mergina norėjo pasakyti, tai, ką ji turėjo galvoje, yra paslaptis, padengta tamsoje. Svarbu kalbėti apie tai, ko norite, o ne apie tai, ko nenorite. Sukurkite savo kalbą kūrinijoje, o ne neigimas. Visame pasaulyje.

Taisyklė Nr. 6. Palikite detales

Jums nereikia pasakyti vaikinui, kaip dažnai jūs einate plaukų šalinimo, švirkšti Botox ar kreiptis į kosmetologą. Palikime sveikatai ir higienos klausimus labai privatiems pokalbiams. Kuo mažiau žinote, tuo daugiau miegate.

Ir prašome prisiminti taisyklę: mažiau nereikalingos informacijos. Negalima kankinti savo vyrui nereikalingų detalių. Palikite pasakojimus apie ilgą kelionę į savo pusbroliuko tetos santuoką merginoms ir neužpildykite gailestingo draugo su istorijomis apie instituto keliones iš dėdės geriausio draugo. Gandai, valandos istorijų apie draugų likimą ir tolimus giminaičius – tai ne tai, ką jūsų vyras nori klausytis. Jis suinteresuotas savo moteriu, o ne šimtu tūkstančių merginų aplinkoje. Priimkite kaip aksiomą.

Taisyklė Nr. 7. Viešasis žeminimas yra blogas

Vyrams nepatinka, kad jų merginos juokiasi ar juokiasi viešojoje erdvėje. Paprastai jokiomis aplinkybėmis. Žmonės, kaip merginos, viešai atstovauja jiems karalius, o ne savo požiūrį.

Vyrai yra labai trapios ir pažeidžiamos būtybės. Su jais reikia būti labai atsargiems, prieš gabalines prekes. Visa žinojimas, sarkasmas, bjaurus požiūris į kitus, pašalina bet kokios išvaizdos panele. Net jei jos anekdotai yra labai drąsūs ir, kaip jie sako, dėl dienos pykčio. Iš tokios mergelės, visi išsisklaidys, ir ji patiks bendrauti tik su savimi.

Taisyklė Nr. 8. Tyla yra auksas

Diplomatas yra žmogus, kuris prieš kažką pasakys du kartus.

Winstonas Čerčilis

Visada tai prisimenu Šypsena

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 13 = 21