Kaip rasti normalų vaikiną

Dėmesio: spoileris

Draugai, tai nėra taikomas straipsnis. Nėra specifiškumo ir žingsnis po žingsnio instrukcijų, kaip rasti laimę. Straipsnis – autoriaus apmąstymai be pretenzijos į originalumą ir genialumą. Maži lūkesčiai yra ramus miego raktas. 🙂

Įvadas

Mano draugai suskirstyti į dvi stovyklas: kai kurie noriai dalijasi savo patirtimi ir išmintinga patarimu, kaip susituokti, kiti suyra, kad šiame pasaulyje nėra normalių vyrų.

Žinai, jei aš neturiu asmeniškai žinau šiuos kruopščiai gražių merginų iš to nusivylė grupės, galite drąsiai teigti, kad jie pervertina savo vertės arba nepalikite normalios vaikinas galimybę. Bet atrodo, tai dar vienas dalykas.

Kaip rasti normalų vaikiną

Gal kai kurios mergaitės tiesiog pastebi neteisingus vyrus? Mes įsimylėjame ne tuose, o tada mes kenčiame ir verkti naktį. Taip, žinoma, gyvenime nėra paprasčiausių situacijų. Bet, tiesą sakant, visada reikia dviejų tango: nėra tokio dalyko, kad būtų kaltas vienas.

Kur rasti normalų vaikiną

Na, gerai, kai paėmiau ir užaugo. Supratau ir sutiko, kad jums patinka pompiniai asilai. Bet tu taip pavargai. Bet kokia dramos, net labiausiai garbinga, kartais zapalbyvaet, ir jūs norite kažkas normalus ir dovanojamas. Ir tada kyla pagrįstas klausimas: kur ir kaip rasti įprastą vaikiną?

Jei ten buvo kai stebuklinga vieta Rūšiuoti, iš Platono oloje, kur slypi visi normalus vyrai natūra, tikriausiai, mergina būtų sustatyta eilėje pohlesche nei skudurai HM naują kolekciją su kai kurių žinomų dizaineris. Mergelės, baigę kursus guru Paulius Rakov moterų praktikuojantis neišvengiamai atvedė ten specialiais autobusais, ir visi sudaužytos širdys buvo išsiųsti priverstiniam reabilitacijai.

Deja, nėra tokios koncentruotos vyrų galios. Na, arba aš apie jį nežinau. Akivaizdu, kad visi pagrindiniai gyvenimo susitikimai visada vyksta visiškai atsitiktinai ir nenuspėjamai. Bet čia yra paprastas taikytinas klausimas: ar galima dirbtinai padidinti šią tikimybę?

Mergelės mintys garsiai

Aš nuėjau į žmones (“Telegram”) ir parašiau savo merginoms prašymą pasakyti, kur jie susipažįsta ir ieško neatsitiktinių nuorodų. Mergaičių reakcija buvo juokinga: nuo “Na, tai yra normalu bendrauti”, “An”, ką pradedate “,” Labai sudėtingas klausimas “. Aš niekada nesutikou normalus. ” Apibendrinta mergina, kuri parašė: “O, anh, normalūs vaikinai – nykstančios rūšys”.

Tarp populiariausių atsakymų į klausimą, kur susitikti normalų žmogų, jei esate labai pasisekė, Teminiai universitetas, darbas, klubų, garažai, sporto klubų, draugiškų šalių, barų ir kavinių. Viena mergaitė pasiūlė, kad “Romeo” galėtų saugiai žiūrėti į madingą intelektualųjį tusą, nors pati mergina prisipažino, kad ji “dar neveikia”.

Vietos prieš lifhaki

Tiesą sakant, aš labai abejoju pateikdamas vietos, kur galima susitikti, koncepciją. Man atrodo, kad tai visi iš nesenų ir perspektyvių urvių serijos. Taigi man buvo įdomu, ar yra kokių nors liifkhakų šia tema, nesusijusi su tam tikra erdve? Tada aš paprašiau pasidalinti įžvalgomis tų, kurie jau susitiko.

Taigi, kas gali padėti patenkinti įprastą berniuką?

1. Svajonė susitikti su juo. Nuvilk ir nieko nesitiki

Labai svarbu gyventi su mintimi, kad kažkur šiame didžiajame pasaulyje turi būti ĮJUNGTA, su kuria esate linksma, patogi, laisva ir kieta, kaip ir su draugais. Tuo pačiu metu pasaulis nėra idealizuotas. Mes visada įsimylėjame ne tuose, o daugelis merginų bijo labiau įsimylėti, nei vaikinai. Gyvenime tikriausiai viskas prasideda, kai tu paleisi. Nusivylęs viskuo ir kvailiai įmušdamas taškų, nieko tikėkite.

Paprastai įspūdingiausi pasakojimai šaudomi, kai jie netgi nėra tikri, kad po datos jie grįš.

Apskritai, jūs tik turite manyti, kad vieną dieną susitiksite su kitu asmeniu, su kuriuo galėsite būti sau. Tas, kuris myli tavo draugus. Tas, su kuriuo lengva kvėpuoti. Ir jei jau susitiko, jis neleis tau eiti (skaityk: neleisk jam ko nors eiti). Šiuo atveju ypatingą dėmesį reikia atkreipti į tai, kad pageidautina prieš brangų susitikimą visame pasaulyje nusivilti, o ne laukti. Tiesiog gyventi, o ten, pamatysi, ir princas ant horizonto.

2. Vizualizuoti

Kaip rasti vaikiną
giphy.com

Jei nežinote, kur esi, galbūt kažkur kitur.

Pagrindinė mintis: norint rasti kažką, reikia aiškiai žinoti ir ką mes iš tikrųjų ieškome. Jie sako, kad vizualizacija yra tikrai darbas.

Taigi, mergaitės, jūs turite tinkamai suderinti teisingą Zeną ir įvesti tą, su kuriuo norite būti, ką jūs norite dėl jo. Įsivaizduokite visas svarbias sužadėtines savybes, bet svarbiausia ne iš atvirkštinio, tai yra, be jokių dalelių “ne”. Pavyzdžiui, jei norite aukštą bustą, paprašykite aukšto berniuko, o ne “blondinai vyresnio amžiaus vyras, pagrindinis dalykas nėra per mažas”. Tik tikros savybės, be negatyvumo ir negacijos. Ir tu viską rašysi ant popieriaus lapo ir atsiųsi žinutę į Visatą, kuri tikrai nebus žlugusi. Taip, galbūt jai reikės šiek tiek laiko, kad surastų sapnų vaikiną. Bet, žinai, Maskva nebuvo pastatyta iš karto.

Svarbu: nesupainiokite liudijime, mergaitės! Mes prašome to paties, mes kalbame garsiai, arba Visata bus supainioti.

Kitas “lifhak”: kartais tai yra naudinga paprašyti draugų supažindinti jus su kuo nors, gerai, patikrinti rašybą. Svarbiausia nėra mergaičių: tai neveikia. Tai draugai vaikinai.

3. Nebijokite imtis pirmojo žingsnio

Juokinga, kad šiuo požiūriu yra dvi priešingos nuomonės. Vienas draugas (vedęs, su sūnumi) jau seniai ragino visiems ir aš rezultatas socialinės konvencijos ir pasakė, kad iš tiesų į savo gyvenimo situaciją, pirmas žingsnis yra padaryta, ir ne ką nepasigailėsite. Kitas mergina (vienišas, ne vaikinas) neseniai priėjo prie išvados, kad visi jos pirmieji žingsniai nepadarė nieko gero.

Aš neturiu asmeniškai reikšmingo įrašo apie pirmuosius žingsnius vertinant jų sėkmę. Tačiau, prisipažinu, aš visada baiminosi imtis pirmojo žingsnio. Atrodė, kad jei vaikinas pats to nedaro, tai tikriausiai jam to nereikia. Ir kodėl turėčiau pasiūlyti kažką, ko jam nereikia? Mano mama visada man pasakė: “Niekada nieko neklausyk, visi ateis ir paims save”. Taigi: jie nebus.

Merginos, galbūt jūs, kaip ir aš, gyvenate su didžiuliu gardumi filosofija, o normalūs vaikinai net nepasiekia, kad jie mums patinka?

4. Registruotis jau Tinder

Nepamirškite, kad daugeliui vaikinų taip pat kankina klausimas: kur rasti įprastą mergaitę? Ir, kaip parodo mano draugų kolektyvų statistika, daugelis iš visiškai įprastų vaikinų yra užregistruoti “Tinder” apskritai įdomus. O kas, jei esate tas pats, su kuriuo ne tik linksma, bet ir laimingai?

Ir čia esi, aš svajojo, vizualizavau, supratau, kad pirmas žingsnis nėra kvailas. Ateik, veiki! Persikelk į barikadas!

Ir taip, aš norėčiau ir aš netikiu, jei istorijų skaičius, “susitiko pintis – laimingi kartu, 2, 3, x metų” tarp mano paties draugų nepadaugėjo eksponentiškai. Svarbu: “Tinder” yra paprastas būdas įvesti datą. Nesvarbu, kur juos surasite, svarbu, kad jūs viską einate.

Patikimas klausimas: ar įmanoma gauti ką nors įprastą iš pažinčių internete? Aš atsakysiu į mano dėdės žodžius, mano draugę Christina, kuri neseniai parašė ant mano sienos “Facebook” ir iškart įsimylėjo savo draugus:

Kaip rasti normalų vaikiną

Komentarai yra nereikalingi.

Jei neprašysite – jūs negausite

Mano buvęs bosas, kurį aš be galo gerbiu ir myliu, vieną kartą man pasakė: “Ana, jei neklausysite – jūs negausite”. Dirba viskuo gyvenime: tiek su darbu, tiek su santykiais. Klausimas: bet kaip tai bus galima suvokti? Ir tada aš atsimenu neištikimą Chatsky’į, kuris ilgai klausė “Kas yra teisėjai?”. Tai proga atspindėti? Dėl to niekas nepamiršta, kaip viskas prasidėjo, o faktai ir įtarimai jūsų galvoje vis dar yra nevienodi.

Anija, perskaičiau ją iki galo, dabar aš viską vyksta?

Aš atsakysiu: tai priklauso nuo tavęs. Apskritai, tai yra geriausias atsakymas į visus svarbius klausimus. Nesėkmės.

Nemanau, kad yra visuotinių laimės paslapčių. Tikriausiai pagrindinis dalykas, kurį jūs turite suprasti sau: viskas turi savo laiką. Ir, laimei, taip pat. Tai ateis, mergaitės.

Feromonai, kurie prašo Athenos ir kai kurių abrikosų ©.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

33 + = 34