13 žiadostí o chudnutie

Znížiť váhu v lete je tradične začatá po novom roku, na prvý jarný deň a po májových sviatkoch. Ak chcete dosiahnuť skutočný výsledok, začnite teraz.

Aplikácie na meranie kalórií

Hlavným princípom všetkých diét je konzumovať menej kalórií, ako ste zbytočne. Vykonajte to, vypočítajte dennú spotrebu energie a sledujte každý kus, ktorý sa dostáva do úst. Budete zvážiť časť jedla sami, zvyšok pre vás spočítajte aplikácie.

FatSecret

Úplne bezplatná aplikácia s intuitívnym rozhraním. Zohľadňuje celkový obsah kalórií, množstvo konzumovaných bielkovín, tukov a uhľohydrátov. Veľká produktová základňa, v ktorej nájdete obľúbené pokrmy reštaurácií. Okrem BJU (bielkovín, tukov, sacharidov) program berie do úvahy množstvo cukru, vlákniny, sodíka, cholesterolu. Zobrazuje štatistiky pre daný deň, súčasné a minulé týždne.

V aplikácii môžete brať do úvahy spotrebu kalórií a vybrať si z niekoľkých druhov aktivít. Ale stojí za to pochopiť, že program ponúka približné hodnoty. Presnú spotrebu energie nemožno sledovať bez monitorovania srdcovej frekvencie.

MyFitnessPal

Jedna z najpopulárnejších aplikácií na svete na výpočet kalórií. V ňom môžete brať do úvahy kalórie a BJU, postupujte podľa štatistík. V databáze – viac ako 6 miliónov produktov, a to je doplnené denne. MyFitnessPal je vhodný pre tých, ktorí často cestujú alebo preferujú výrobky zriedkavo nájdené v Rusku. S najväčšou pravdepodobnosťou bude požadovaný produkt v databáze, takže nemusíte robiť to manuálne.

Do svojej aplikácie môžete pridať tréningový denník a pridať svoje cvičenia.

YAZIO

Aplikácia je nielen funkčná, ale aj krásna. Každý produkt je sprevádzaný fotografiou a YAZIO vyzerá ako elektronická verzia lesklého časopisu. Môžete si udržiavať denníky jedla a cvičenia, aby vaše výrobky. Medzi mínusmi – nemôžete pridať svoje vlastné recepty.

Lifesum

Táto aplikácia počíta nielen to, koľko ste jedli. Pomôže tiež vybrať si výrobky tak, aby ste schudnúť podľa zvoleného plánu rýchlo alebo šetriacim spôsobom. A to nie je o obmedzení stravy: Lifesum opustí v ponuke bežné výrobky, ale poradia, akú veľkosť, aby sa, aby sa prejedať. Samostatnou možnosťou aplikácie je zistiť množstvo vody, ktorú ste vypili.

Aplikácie pre šport

Ak chcete získať vysnívanú postavu, jedna strava nestačí. Silné svaly pod malou vrstvou tuku vizuálne profitujú z netrénovaného, ​​ale tenkého tela. Takže pridajte k svojmu cvičeniu plánu chudnutia.

sedem

Kruhový tréning pre hlavné svalové skupiny. Zo zariadenia budete potrebovať iba stoličku. Jedno kolo trvá sedem minút, ale môžete trénovať na jednu hodinu. Cvičenia sa zdajú jednoduché, ale natiahnu aj nepripravovaného športovca. Technika je znázornená na obrázkoch. V platenom vyhotovení môžete urobiť vlastné školenie v závislosti od účelu.

Tréningový klub Nike

Viac ako 150 školení pre rôzne úrovne školení. Môžete si vybrať program pre celé telo alebo zameriavať sa na určité svaly. Inštruktori ukazujú techniku ​​cvičení. Existujú programy pre domáce tréningy – bez vybavenia alebo so skromnou sadou činiek a pre športovú halu.

Sworkit

V aplikácii môžete vytvoriť osobné tréningy zo 160 cvičení. Špeciálne vybavenie sa nevyžaduje. Inštruktor ukazuje techniku ​​vykonávania. Pomocou tréningu môžete pridať zahrievanie, stretnutie, jogu, ktoré premení domáce cvičenia na komplexný komplex vývoja tela.

Žiadosti o vykonanie tréningového denníka

Pokrok je ťažké sledovať, ak nie je zaznamenaný výsledok tréningu. Či sa zvýšila váha na lište, či bolo možné urobiť viac opakovaní prístupu – konzervatívci pokračujú v písaní všetkých údajov do papierového zápisníka. Fanúšikovia miniaplikácií môžu používať smartphone.

Jefit

V aplikácii môžete zadať svoj cvičebný program alebo použiť jeden z hotových programov. Zaznamenajte počet prístupov, opakovania, hmotnosť škrupín. Tréningový program môže byť namalovaný v dňoch v týždni a zaťažený jedným prstom.

GymApp

Viac ako 140 pripravených tréningových programov a možnosť pridať vlastné. Aplikácia ukladá históriu tréningu a analyzuje ho a generuje štatistiky. Môžete pridať svoje vlastné cvičenia s popisom techniky a fotografií.

Kardio cvičenie a sledovanie aktivity aplikácie

Pre bežcov, cyklistov a milovníkov chôdze je dôležité nielen čas strávený na cvičenie, ale aj rýchlosť, vzdialenosť. Na výpočet týchto parametrov vám pomôžu špeciálne aplikácie sledovania.

aeróbne

Koncepčne, “Aerobia” je sociálna sieť pre športovcov. Umožňuje vám zaznamenávať všetky tréningy a zdieľať ich so svojimi priateľmi. Sleduje vzdialenosť a zobrazuje trasu na mape. Medzi možnosti, ktoré si môžete vybrať na outdoorové tréningy, nielen behanie a prechádzky, ale aj cyklistika, lyžovanie, korčuľovanie a iné spôsoby, ako sa pohybovať v mene zdravia.

RunKeeper

Berie do úvahy základné parametre: čas, rýchlosť, prejdené kilometre, keď beh, chôdza, jazda na bicykli a tak ďalej. Nakreslí trasu na mape. Synchronizované s väčšinou modelov monitora srdcovej frekvencie.

Endomondo

Sleduje rôzne typy aktivít. Aplikácia môže stanoviť ciele v rôznych športoch. Virtuálny tréner ich pomôže dosiahnuť. Je pravda, že zvukové funkcie sú dostupné iba v angličtine. Môžete si vziať to ako nevýhoda, ale je možné – ako príležitosť sprísniť jazyka, bez toho, aby boli rušení z tréningu.

Žiadosť o všeobecný vývoj

Zozhnik

Jedno z najlepších ruských médií o zdravom životnom štýle, v ktorom sú mýty o zákazu večere po 18:00, poškodenia sacharidov a výhody potravín zabalených okolo pása, sú založené na vedeckých dôkazoch.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

47 − = 38