8 žiadostí o jogu

1. Jóga štúdio

V aplikácii Yoga Studio sa zhromažďuje 65 zaujímavých lekcií o jogy a meditácii s rôznou obtiažnosťou a trvaním (od 10 do 60 minút). Všetky cvičenia sú uvedené s podrobnými videozáznammi v kvalite HD. Okrem toho môžu používatelia vytvoriť svoj vlastný program výučby z video cvičení a blokov s pózami. Okrem toho môžete prispôsobiť hudbu alebo zapnúť prírodné zvuky pre úplnú relaxáciu, ako aj naplánovať plán, ktorý sa automaticky synchronizuje s kalendárom.

2. FitStar jóga

Ak cvičíte jogu, ak chcete schudnúť a rozvíjať flexibilitu, FitStar Yoga je vašou voľbou. Program tried bol trénerom zakladateľom a zakladateľom New York Yoga Studio Strala Jóga Tara Stiles. Je dôležité poznamenať, že aplikácia je upravená pre používateľa. Všetko začína jednoduchými úvodnými zasadnutiami, ktoré vám pomôžu posúdiť vašu úroveň prípravy, ale postupne sa lekcie stávajú zložitejšou. Pre každú lekciu, rovnako ako v štúdiu Yoga Studio, je tu video výučba, zvukový sprievodca a hudobný sprievod. V FitStar jóga je vhodné sledovať váš pokrok a úspechy. Okrem toho je k dispozícii integrácia s inými aplikáciami, napríklad Jawbone UP, MyFitnessPal a Fitbit.

3. 5 Minute jóga

Výhovorka “Nemám čas” už nebude fungovať. V tejto aplikácii nájdete 350 krátkych, ale efektívnych lekcií jogy, ktoré trvajú 5 minút alebo menej. Okrem knižnice s ilustráciami pozícií a podrobnými pokynmi má aplikácia časovač, aby ste mohli sledovať čas, ktorý ste strávili.

4. Sledujte jogu

Aplikácia pomáha pochopiť krok za krokom zložitosť rôznych praktík jogy a rozvíjať zvyk neustále zaoberať sa. V programe Track Yoga môžete nastaviť týždenné ciele a sledovať pokrok. Príjem pripomienok je tiež nakonfigurovaný. Všetky lekcie sú zoskupené do programov, ktoré pomáhajú dosiahnuť konkrétne ciele: triedy pre začiatočníkov, rozvoj flexibility, fitness pre celé telo, jóga proti depresii a jóga-vorkout. Existujú lekcie na zmiernenie stresu, bolesti chrbta, urýchlenie metabolizmu, ranné cvičenia, jogu pre rozvoj rovnováhy a pre ľudí, ktorí majú malý čas. Vo všeobecnosti si môžete program vybrať podľa svojho vkusu.

5. Relaxovať melódie: spať jóga

Dôležitou súčasťou každého cvičenia jogy je relaxácia. A správny zoznam skladieb vám pomôže správne odpočívať. V tejto aplikácii si môžete vybrať skladby a zvuky, ktoré sa vám páčia: zvuk dažďa, flauta, kláštorné spevy a dokonca aj vysávač – a na ich základe vytvorte si vlastný playlist pre relaxáciu.

6. Univerzálne dýchanie: Pranayama

Správne vedomé dýchanie je rovnako dôležité ako prvok jogy ako strečing. Univerzálne dýchanie bude učiť základy pranayamy – súbor cvičení pre tiché diafragmatické dýchanie. V aplikácii nájdete veľa krátkych hodín s animovaným sprievodcom a časovačom.

7. Pozdravte stôl

Nie každý má čas a túžbu ísť na hodiny jogy. Existuje jednoduché riešenie: aplikácia Salute The Desk pomôže natiahnuť svaly a uvoľniť sa bez toho, aby ste opustili stôl. Zostavuje asány, ktoré zlepšujú držanie tela a zmierňujú stres, zatiaľ čo sa dajú vykonať sedenie. Okrem toho sú k dispozícii meditácie, ktoré vám pomôžu obnoviť hlavu.

8. Akadémia jogy

Dokonca aj keď navštevujete kurzy jogy, aplikácia Jogovej akadémie bude vynikajúcim doplnkom k rozvoju sily, flexibility, uvoľnenia stresu, tónovania tela a zbavenia sa ďalších kilogramov. Tiež sa prispôsobí vašej úrovni a ponúka cvičenia, ktoré vám pomôžu ďalej. Existujú tiež vysoko špecializované programy pre hodiny, napríklad jogu z bolesti chrbta alebo jogu pre bežcov. Všetky používateľské nastavenia sú uložené, takže aplikácia môže byť použitá z rôznych zariadení. Dokonca aj integrácia s Apple TV je podporovaná.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

42 − = 32