Adidas miCoach sa uzatvára. Ako sa presťahovať do spoločnosti Runtastic a získať zadarmo prémiu na jeden rok

Adidas miCoach bol nedávno jedným z najsilnejších a najdôležitejších bezplatných športových služieb. Pomohol organizovať tréning nielen pre bežcov, ale aj pre fanúšikov iných športov.

V auguste 2015 spoločnosť Adidas získala Runtastic za 200 miliónov dolárov – jednu z konkurenčných športových služieb. Bolo logické očakávať, že spoločnosť Adidas túto skutočnosť použije na vývoj svojej vlastnej platformy miCoach. Všetko sa však stalo presne naopak: miCoach a všetky súvisiace produkty sú uzavreté a spoločnosť Runtastic bude aj naďalej žiť ako jedinú športovú a fitness platformu Adidas.

Existujúce účty Adidas miCoach so všetkými tréningovými údajmi sa odporúčajú presunúť do spoločnosti Runtastic. Na tento účel sa vytvorí špeciálna stránka, v ktorej stačí uviesť svoje poverenia a kliknúť na tlačidlo “Spustiť prenos”.

Runtastic pohyb

Prenos dát môže trvať pomerne dlho, najmä ak ste nahromadili veľa informácií o školení. Keď je všetko pripravené, dostanete upozornenie e-mailom a budete môcť pokračovať v cvičení bez straty už s použitím aplikácie Runtastic.

Majitelia špeciálnych gadgetov od spoločnosti Adidas boli oveľa menej šťastní. Zariadenia miCoach boli navrhnuté na použitie s rovnakou platformou. Preto ich schopnosti v spoločnosti Runtastic budú obmedzené.

Ak chcete osladiť nepríjemné správy, Adidas ponúka dobrý bonus. Tí, ktorí teraz odovzdajú svoj účet spoločnosti Runtastic, budú môcť využívať všetky funkcie prémiových účtov za jeden rok bezplatne. A to sú bezplatné plány výcviku, poradenstvo v oblasti výživy, nedostatok reklamy a oveľa viac.

Runtastic prémia

To sa týka nielen behu, ale aj všetkých tréningových programov od Runtasticu, vrátane nádherných výsledkov Runtasticu, o ktorých sme tu napísali.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 5 =