8 aplikacji do jogi

1. Studio jogi

W aplikacji Yoga Studio gromadzi się 65 interesujących lekcji jogi i medytacji o różnym stopniu trudności i czasie trwania (od 10 do 60 minut). Wszystkie ćwiczenia są podane z szczegółowymi instrukcjami wideo w jakości HD. Ponadto użytkownicy mogą tworzyć własne programy lekcji z ćwiczeń wideo i bloków z pozami. Ponadto możesz dostosować muzykę lub włączyć dźwięki przyrody, aby całkowicie się zrelaksować, a także zaplanować harmonogram, który automatycznie synchronizuje się z kalendarzem.

2. FitStar Yoga

Jeśli ćwiczysz jogę, aby schudnąć i rozwinąć elastyczność, FitStar Yoga jest Twoim wyborem. Program zajęć trenował założyciel i założyciel New York Yoga Studio Strala Yoga Tara Stiles. Ważne jest, aby pamiętać: aplikacja jest dostosowana do użytkownika. Wszystko zaczyna się od prostych sesji wprowadzających, które pomagają ocenić poziom przygotowania, ale stopniowo lekcje stają się bardziej skomplikowane. Dla każdej lekcji, jak w Yoga Studio, dostępna jest instrukcja wideo, przewodnik audio i akompaniament muzyczny. W FitStar Yoga wygodnie jest śledzić swoje postępy i osiągnięcia. Dodatkowo zapewniona jest integracja z innymi aplikacjami, na przykład Jawbone UP, MyFitnessPal i Fitbit.

3. 5 minutowa joga

Wymówka “Nie mam czasu” nie będzie działać. W tej aplikacji znajdziesz 350 krótkich, ale skutecznych lekcji jogi, które trwają 5 minut lub krócej. Oprócz biblioteki z ilustracjami pozy i szczegółowymi instrukcjami, aplikacja ma zegar, dzięki czemu można śledzić czas spędzony.

4. Śledź jogę

Aplikacja pomaga zrozumieć krok po kroku zawiłości różnych praktyk jogi i rozwijać nawyk ciągłego angażowania się. W Track Yoga możesz ustawić tygodniowe cele i śledzić swoje postępy. Odbieranie przypomnień jest również skonfigurowane. Wszystkie lekcje są pogrupowane w programy, które pomagają osiągnąć określone cele: zajęcia dla początkujących, rozwój elastyczności, fitness dla całego ciała, joga przeciwko depresji i joga-vorkout. Są lekcje na stres, ból pleców, przyspieszenie metabolizmu, ćwiczenia poranne, joga dla rozwoju równowagi i dla ludzi, którzy mają mało czasu. Ogólnie możesz wybrać program według własnego gustu.

5. Relaksuj melodie: śpij Joga

Ważną częścią każdego ćwiczenia jogi jest relaks. Odpowiednia playlista pomoże ci odpocząć. W tej aplikacji możesz wybrać ścieżki i dźwięki, które lubisz: dźwięk deszczu, flet, zakonne śpiewy, a nawet odkurzacz – i na ich podstawie utwórz własną playlistę dla relaksu.

6. Uniwersalne oddychanie: pranajama

Właściwe, świadome oddychanie jest równie ważnym elementem jogi jak rozciąganie. Universal Breathing nauczy podstaw pranajamy – zestawu ćwiczeń dla spokojnego oddechu przeponowego. W aplikacji znajdziesz wiele krótkich lekcji z animowanym przewodnikiem i stoperem.

7. Pozdrówcie biurko

Nie wszyscy mają czas i chęć pójścia na zajęcia jogi. Jest proste rozwiązanie: aplikacja Salute The Desk pomoże rozciąć mięśnie i zrelaksować się bez opuszczania stołu. Składa asany, które poprawiają postawę i łagodzą stres, podczas gdy mogą być wykonywane w pozycji siedzącej. Ponadto istnieją przewodniki medytacyjne, które pomogą odświeżyć głowę.

8. Akademia jogi

Nawet jeśli weźmiesz udział w zajęciach jogi, aplikacja Yoga Academy będzie doskonałym dodatkiem do rozwijania siły, elastyczności, rozładowania stresu, wzmocnienia ciała i pozbycia się dodatkowych kilogramów. Dostosowuje się również do Twojego poziomu i oferuje ćwiczenia, które pomogą Ci przejść. Istnieją również wysoce specjalistyczne programy zajęć, na przykład joga z bólu pleców lub joga dla biegaczy. Wszystkie ustawienia użytkownika są zapisywane, dzięki czemu aplikacja może być używana z różnych urządzeń. Obsługiwana jest nawet integracja z Apple TV.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 63 = 73