5 modifikuoti pratimai, skirti paaugliams, turintiems kelio skausmą

“Power Train” sporto instituto sporto ekspertas ir sporto instituto steve Steve Sanders siūlo penkis įprastus pratimus, kurie leidžia jums judėti į priekį, nepadidinant jūsų kelio naštos ir suteikiant jiems galimybę atsigauti.

Pratimo numeris 1. Pusiau rankos su smūgiais ant rankų įstrižai (kryžminio smūgio)

Tapkite pusiau pritūpęs (jūs galite būti aukštesnė, jei jaučiate spaudimą ant kelio) ir atlikite kontroliuojamus smūgius rankomis įstrižai. Sunkesnė modifikacija yra smūgių su svoriu atlikimas rankose.

Šis pratimas padidina širdies susitraukimų dažnį (tai yra, atliekate širdį), stiprina tricepsą ir nekelia sunkių kelių.

Pratimai Nr. 2. Šlaitas pakelia į žingsnį

Sustokite žingsnio pusėje, padėkite vieną koją ant viršaus ir švelniai pakelkite, visiškai ištiesę koją, stovėdami ant žingsnio. Tada taip pat atsargiai išskleidžiamajame. Dėl svorio galite paimti hantelius savo rankose. Papildomas svoris turi būti vienodas abiejose pusėse.

Pratimų skaičius 3. Vienkamzdis tiltas

Atsigulkite ant nugaros, uždėkite rankas ant abiejų pusių rankomis, sulenkite kelius. Jūsų kojos turi visiškai liesti grindis, o kulnai turėtų būti šalia sėdmenų. Ištieskite vieną koją taip, kad ji eina lygiagrečiai antrosios kojos šlaunui, tada pakelkite kūną aukštyn, naudodamiesi šlaunimis ir sėdmenimis, kad liemuo, sėdmenys ir kojos būtų tiesios. Laikykite šią poziciją 3 sekundes, tada grįžkite į pradinę padėtį ir pakartokite norimą kartų skaičių vienoje kojoje, o paskui kitą pusę.

Šio pratimo rankos atlieka stabilizatoriaus vaidmenį, taigi sudėtingesnė versija – rankos ištemptas išilgai bagažinės arba krentančios ant krūtinės.

Pratimai Nr. 4. Kojų lenkimas

Liege ant nugaros, rankas iš abiejų pusių. Įdėkite vieną koją į guminės sagos kilpą ir sulenkite kelį, traukdami ją į krūtinę. Laikykite šią poziciją 30 sekundžių ir grįžkite į originalą, lėtai nuleiskite koją. Tada pakartokite tą patį su kita kojelė.

Lengviausias pasirinkimas.

Galimybė su guminiu segtuku.

Pratimai Nr. 5. Vienpusis rumunų traukos švytuoklė

Stovėkite vertikaliai, pečių plotis, kojos, atsipalaidavę. Perkelkite savo svorį į vieną koją, antroji kojelė šiek tiek sulenkite kelio ir pradėkite švelniai pasisukti į priekį, lygiagrečiai traukdami atgal ir sulenktą koją. Laikykitės pusiausvyros taško 30-40 sekundžių ir grįžkite į pradinę padėtį. Kojos kelis turi būti šiek tiek išlenktas ir turi būti 10 laipsnių kampas. Kartokite pratimą kitoje pusėje.

(per)

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

77 + = 85