50 būdai greitai nuryti riebalus

Nebūtina griežtai laikytis visų rekomendacijų, tiesiog perskaitykite straipsnį ir pasirinkite, kas jums tinka. Kuo daugiau taškų jūs atliksite, tuo lengviau pasiekti pageidaujamą rezultatą.

1. Valgyk daugiau valgomųjų maisto. Maždaug 25-30% kalorijų, kurias gaunate iš valgomųjų baltymų, nudegina jau virškinimo procesą, priešingai nei angliavandenių, kurių šis skaičius yra tik 6-8%.

2. Atidžiai perskaitykite produktų sudėtį. Čia viskas paprasta: jei pamatysite daug kukurūzų sirupo ar cukraus, pašalinkite šiuos maisto produktus iš savo dietos. Taip pat nepamirškite, kad be riebalų jogurto gali būti tiek daug cukraus, kad gerokai geriau valgyti pilną produktą, o ne šį “dietinį”.

3. Atlikite pastovius pratimus. Remiantis tyrimo rezultatais, bet koks atliktas užsiėmimas, nesėdantis, nudegina iki 30% daugiau kalorijų.

4. Sujunkite pratimus. Kvėpavimo pratimai viršutinėje kūno dalyje su pratimais apatinei kūno daliai. Tai leis kokybiškai išmatuoti raumenis labai maža pertrauka tarp metodų, o tai reiškia, kad mokymas bus veiksmingesnis ir užtruks mažiau laiko.

5. Stenkitės treniruotis su uždaromis akimis. Tai galima padaryti tik vykdant tuos pratimus, kurių vizija neturi pagrindinio vaidmens, kai galimybė gauti sužalojimus dėl laikino aklumo yra minimali. Be vizualios informacijos, raumenys turės daugiau nuveikti, kad išlaikytų pusiausvyrą, o jūs sudeginsite daugiau kalorijų.

6. Nevairuokite namų darbų. Valymo butas gali būti visiškai skaičiuojamas mokymo. Taigi šluota ranka – ir į priekį. 😉

7. Užkandis su sūdytais arba marinuotais agurkais. Vienas gabalas yra tik 1 kcal.

8. Imkis platesnių žingsnių. Kelkitės keliais žingsniais, kai lipiate laiptais, tada vaikščiokite vėl įprastai. Šis žingsnių pakaitinimas susijęs su papildomų raumenų panaudojimu, todėl jūs sunaudote daugiau kalorijų.

9. Ieškokite įkvėpimo. Kiekvienas žmogus kartais turi laiko, kai nori atsisakyti visko, ir jūs nesuprantate, kodėl jūs visa tai darote. Todėl geriau pasirūpinti motyvacija iš anksto. Bendraukite su žmonėmis, kurie yra pavyzdys jums, žr. Vaidybinius ir dokumentinius filmus apie sportą ir sveikatą.

10. Nustatykite tikslus sau. Paleisk 5 km greičiau, sėdi 100 kartų – tai gali būti kažkas.

11. Sumažinkite porcijas. Tiesiog valgykite mažiau. Tam naudokite mažas plokšteles.

12. Valgyk mažiau angliavandenių. Taip, jau apie tūkstantį kartų tai buvo pasakyta. Bet tūkstantoji bus nereikalinga. Vieno tyrimo metu asmenų grupė sumažino paros suvartojamą angliavandenių kiekį iki 8%. Dėl to vyrai per 6 savaites prarado apie 3 kg riebalų ir padidino 1 kg raumenų.

13. Pirmiausia atlikite svorio treniruotes su papildomu svoriu, tada važiuokite. Po jėgos treniruotės jau būsite pavargę, o tai reiškia, kad per trumpą laiką sudegins daug daugiau kalorijų nei tuo atveju, jei švieži ir energinga. Jūs dirbate mažiau, gaukite daugiau. 😉

14. Intervalo mokymas. Striukės intensyvumas yra dar vienas puikus būdas atsikratyti perteklinių kalorijų.

15. Valgykite daugiau maisto produktų, kurių sudėtyje yra daug skaidulų.

16. Naudokite salyklo padaže, pagamintame iš acto. Actas ir citrinų sultys puikiai degina riebalus.

17. Negalima praleisti valgio. Tas faktas, kad jūs praleidote vakarienę, o valgė drambliuką vakarienei, nepadės jums prarasti svorio, bet tik pablogės. Ilgą laiką be maisto pristato kūną į katabolinę būseną: energijai gauti, raumenys pradeda degti.

18. Išbandykite “VersaClimber”. Būdamas vertikalioje padėtyje vykdydamas kardio pratimus, jūs sunaudote daugiau kalorijų.

popsugar.com
popsugar.com

19. Praleiskite trumpesnį laiką žiūrėdami televizorių.

20. Traukiniu bent 10 minučių 3 kartus per savaitę. Tai yra, jei esate neįtikėtinai tingus.

21. Pabandykite valgyti mažiau bulvių patiekalų. Bulvilyje padidėja insulino kiekis kraujyje, todėl jo kūnas nustoja deginti kalorijas ir pradeda kaupti riebalų atsargas.

22. Didelė dalis maisto – tik po jėgos treniruotės. Pasak “Nevada” universiteto tyrimų, 73% daugiau kalorijų praleidžiami valgant maistą po svorio, o ne maistą virinant be išankstinio mokymosi.

23. Gerkite vandenį prieš valgį. Maistui skrandyje bus mažiau vietos.

24. Pakeiskite šalutinius patiekalus iš bulvių, pastos ir grūdų daržovėms.

25. Prisijunk prie komandos. Rasti kompaniją, kurioje paleisti futbolą, krepšinį ar bet kurį kitą sportą ar prisijungti prie jo. Kai esate komandos narys, praleidžiant treniruotes ar klastodami pamokas tampa daug sunkiau.

26. Sumažinkite desertų naudojimą. Jei sunku visiškai atsisakyti ledų, tada pasiimkite tik vieną rutulį, o ne įprastus du ar tris.

27. Dažnai daužkite dantis. Remiantis Japonijoje atliktais tyrimais, vyrai, kurie dažniausiai valo dantis dienos metu, yra plonesni nei tie, kurie šią procedūrą atlieka 2 kartus per dieną. Dėl mėtų skonio, kuri po dantų pastos lieka burnoje, lengviau atsisakyti užkandžių su kažkuo saldžiu.

28. Keisti kasdien sunaudotas kalorijas. Užuot naudoję tą patį kalorijų skaičių kiekvieną dieną, geriau valgyti daugiau per vieną dieną, o kitoje – mažiau. Taigi, jūs palaikysite tonizuojantį metabolizmą, o jūsų kūnas sudegins daugiau riebalų nei laikydamasis 2000 kcal per dieną.

29. Visada pridėkite bent jau nedidelį kampą, kol atliksite treniruotę. Tik 1 laipsnio nuolydis apkrovos požiūriu veikia bėgimo ant bėgimo kelio arčiau bėgimo gatvėje.

30. Pašalinkite didelio kaloringumo gėrimus. Vanduo yra geriausias pasirinkimas.

31. Nepraleiskite pusryčių. Tyrimai parodė, kad nutukimo atvejai tarp tų, kurie nepanaikina pusryčių, yra 35-50% rečiau nei tie, kurie nepaiso ryto valgio.

32. Venkite pusgaminių. Paprastai jose yra daug greito angliavandenių. Ir tai akivaizdžiai nepadeda numesti svorio.

33. Užkandžiai tarp pagrindinių patiekalų. Ne sausainiai, bet vaisiai, daržovės, džiovinti vaisiai ar riešutai. Jūsų kūnas per dieną perduos energiją maistui virti, o ne tik po pusryčių, pietų ir vakarienės.

34. Valgykite jogurtus. Remiantis Tenesio universiteto atliktu tyrimu, žmonės, kurie laikosi dietos, kuriai būdingas didelis kalcio kiekis, prarado daugiau riebalų nei tie, kurie vartojo mažiau kalcio turinčių maisto produktų.

35. Užsisakykite restoranų ir kavinių daržovių užkandžius. Ir nelieskite duonos.

36. Valgyk riešutus. Jie puikiai prisotina ir suteikia energijos, reikalingos mokymui. Kaip rezultatas, jūs gaunate pakankamai kalorijų, bet nepasiekite geresnių rezultatų.

37. Laikykite kalorijų dienoraštis. Užsirašykite, ką ir kiek valgysi. Dėl to yra daugybė specialių programų.

38. Įtraukite sprinto intervalus į treniruotes. Trumpalaikės apkrovos, esant galimybei su trumpo poilsio intervalais tarp jų, yra puikus riebalų deginimui.

39. Stebėkite savo nuotaiką. Kartais noras užkąsti sukelia ne alkio jausmas, bet stresas ar nerimas. Jei paimkite sau tai, ką dažnai valgote, kai patirijate tam tikras emocijas, tu esi emocine priklausomybe nuo maisto. Būtina atsikratyti to.

40. Parduotuvė pagal kainą. Jei norite įsigyti slapukus ar kitus saldainius, vietoj “šeimos” parinkties, pasirinkite mažiausią paketą: kiek jūs perkate, tiek ir valgote.

41. Laikykite nuotrauką dienoraščio. Pradėkite kovoti dėl svorio ir fotografuoti, pavyzdžiui, kas mėnesį. Taigi pažanga bus labiau pastebima ir motyvacija padidės.

42. Vykdyti ne ilgai, bet tam tikru atstumu. Kai bandysite išlaikyti laiką, galite sumažinti tempą ir paleisti mažesnį atstumą. Jei esate susietas su tam tikru atstumu, negalima kramtyti ir sudeginti daugiau kalorijų.

43. Leisk sau leisti maistą vieną kartą per savaitę. Sunku laikytis griežtos dietos ir be jūsų mėgstamiausio maisto. Štai kodėl daugelis nesilaiko ir nesiliauja. Taigi, pasirinkite vieną savaitės dieną, kai jūs galite valgyti viską. Bet tik švelniai!

44. Pabandykite išsiaiškinti irklavimo mašiną.

45. Išskirkite baltųjų duoną iš savo dietos. Rafinuoti angliavandeniai yra nenaudingi.

46. ​​Neleiskite uždrausti mėgstamiausio maisto. Šis punktas yra panašus į 43 paragrafą. Kuo daugiau jūs apriboti save savo mėgstamu maistu, tuo labiau tikėtina, kad jums nepavyks. Jei tikrai norite, tu gali, bet labai mažai.

47. Perkelti daugiau. Jei įmanoma, eikite per pietų pertrauką, vaikščiokite metro. Jei vairuojate automobilį, palikite jį autobuso vietoje iš biuro.

48. Stebėkite miego režimą. Žiūrėkite mėgstamiausias televizijos laidas iki 2 val. – kenksmingas. Ar atsimenate, kad svajojame ne tik poilsį, bet ir numesti svorį?

49. Padarykite miegą patogiau. Pirkite patogią lovą. Palaikykite geras žaliuzės ar užuolaidas, kad miegamasis tamsus.

50. Valgyk lėčiau. Sotumo signalas ateina į mūsų smegenis apie 12 minučių po vakarienės pabaigos. Kuo lėčiau mes kramtyti maistą, tuo mažiau valgome.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 3 =