“Adidas miCoach” uždaroma. Kaip pereiti į “Runtastic” ir gauti nemokamą mokestį už metus

“Adidas miCoach” iki šiol buvo vienas iš galingiausių ir, svarbiausia, nemokamų sporto paslaugų. Jis padėjo organizuoti mokymus ne tik bėgikams, bet ir kitų sporto mėgėjams.

2015 m. Rugpjūtį “Adidas” įsigijo “Runtastic” už 200 milijonų JAV dolerių – vieną iš konkuruojančių sporto paslaugų. Būtų logiška tikėtis, kad “Adidas” tai naudos kurdama savo patentuotą “miCoach” platformą. Tačiau viskas įvyko tiksliai priešingai: “miCoach” ir visi susiję gaminiai uždaryti, o “Runtastic” ir toliau gyvens kaip vienintelė “Adidas” sporto ir fitneso platforma.

Manoma, kad “Adidas miCoach” sąskaitos su visais mokymo duomenimis bus perkelti į “Runtastic”. Šiuo tikslu sukurtas specialus puslapis, kuriame jums reikia nurodyti tik jūsų kredencialus ir spustelėkite mygtuką “Pradėti perkėlimą”.

Runtastic judėti

Duomenų perdavimas gali užtrukti ilgai, ypač jei sukaupėte daug informacijos apie mokymą. Kai viskas bus paruošta, gausite pranešimą el. Paštu ir galėsite tęsti praktiką be nuostolių, jau naudodami “Runtastic” programą.

“Adidas” specialių dalykėlių savininkai buvo daug mažiau pasisekę. “MiCoach” įrenginiai buvo suprojektuoti naudoti toje pačioje platformoje. Todėl jų “Runtastic” pajėgumai bus riboti.

Norėdami saldinti nemalonus naujienas, Adidas siūlo gerą premiją. Tie, kurie dabar perkelia savo sąskaitą į “Runtastic”, galės nemokamai naudotis visomis nemokamų sąskaitų funkcijomis per metus. Tai yra nemokami mokymo planai, patarimai dėl mitybos, reklamos stygiaus ir daug daugiau.

Runtastic priemoka

Tai susiję ne tik su “Runtastic”, bet ir su visomis “Runtastic” mokymo programomis, įskaitant nuostabius “Runtastic Results”, apie kuriuos mes čia parašėme.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 2