Kodėl sėdynės turėtų tapti neatskiriama jūsų mokymo dalis

Pratybų atlikimo technika yra paprasta, papildomos įrangos nereikia. Kitas pliusas – šis pratimas yra už labai fizinis asmuo, nes per dieną mes nuolat pritūpęs, sėdėti ant kėdės, pasiimti tai, kas buvo numestas, ir tt, taip, kad traumos rizika yra sumažinama iki minimumo.

Beje, neseniai paskelbtas stiprybės leidinyje ir kondicionavimas mokslinis tyrimas parodė, kad atliekant pritūpimai su blogėja moterų, kenčiančių nuo menopauzės osteopenija arba osteoporozė, padeda pagerinti kaulų mineralinį tankį stuburo, ypač gimdos kaklelio regione.

Be to, gražios ir stiprios klubos, taip pat elastingos ir storos galakto raumenys puikiai atrodo tiek moteriškose, tiek vyrų kūne. 😉

Kodėl pritūpimai

1. Skatina hormonų gamybą. Squats padidina testosterono ir augimo hormono kiekį, kuris tiesiogiai priklauso nuo raumenų susidarymo.

2. Stiprinti žievės raumenis. Squats – tai žievės raumenys, ty apatinė nugaros dalis ir spauda. Taigi nemanykite, kad pritūpimai reikalingi tik kojoms ir sėdmenims. Šis beveik visuotinis pratimas turės įtakos daugeliui raumenų.

3. Pagerinti lankstumą. Giliai pritūpimai pagerina klubo sąnarių judrumą. Daugelis žmonių, dėl neteisingos laikysenos, turi didesnę apkrovą klubams, todėl dažnai nori sėdėti ir pailsėti. Liemens vystymasis klubo sąnariuose padeda ištaisyti laikyseną, pašalina skausmą apatinėje nugaros dalyje.

4. Padėkite greitai atsikratyti kūno gyvybinės veiklos produktų. Pritūpimai gerina kraujotaką ir kitus skysčius, skatinant atliekų šalinimas, taip pat gerinant pagrindinių maistinių medžiagų pristatymą į visus organus ir audinius.

5. Iš tiesų, neužmuškite kelių. Viename iš žurnalų “Sports Medicine” straipsnių sakoma, kad net giliausios pritūpimai (kai esate tupinamos) negali sugadinti jūsų raiščių. Kaip pažymėjo tyrimo autoriai, jūsų kremzlinis audinys prisitaiko prie apkrovų, kad būtų galima susidoroti su papildomu svoriu taip pat, kaip ir raumenys.

Savaime pritūpimai nekenks jūsų kelio, tačiau jie gali sustiprinti jau egzistuojančias problemas. Tai yra, jei nesate pasakęs treneriui apie kelio traumą, skausmas gali tęstis. Be to, yra galimybė gauti naujos žalos, nes jūsų kūnas nebeveikia, kaip turėtų.

Tavo kojoms tvartas nėra žalingas, bet netinkamas vykdymo būdas.

Pavyzdžiui, bet kuriuo atveju negali pritūpti daugiau svorio, kad jūsų keliai peržengti jūsų pirštai kaip įprasta kūno svoris tolygiai subalansuoti ir lipant turite stumti save kulniukai be pasvirusi į priekį daug. Be to, verta atkreipti dėmesį į nugarą. Tai turėtų būti ištiesinta. Jokių kampų apatinėje nugaros ir krūtinės dalyje nėra: jie gali sukelti stuburo sužeidimus.

6. Padėkite greičiau judėti aukštyn. Tyrimai parodė, kad pritūpimai padidina sportininkų charakteristikų greitį ir šuolių aukštį. Todėl šios pratybos visada įtraukiamos į profesionalių sportininkų mokymo programą.

Priežastis labai paprasta: nereikia pritūpimai mūsų stiprios šlaunys (ne tik raumenys, bet ir raiščiai) ir įtraukti į mūsų lankstumą, o tai reiškia, kad sprogmenį jėga šuolis didėja, patobulinta amortizacija ir, kaip rezultatas, sumažinti traumų, o šokinėja. Kalbant apie bėgiojimą, teisingas padidėjimo norma yra ne dėl to, Cadence arba žingsnio plotį ir dėl to tinkamai veiktų šlaunų.

7. Pagerinti pusiausvyrą. Kaip jau minėjome, pritūpimai yra pratybos, kurios yra natūralios mūsų kasdieniam gyvenimui. Stiprios žievės kojos ir raumenys padeda mums išlaikyti stabilumą ir išlaikyti pusiausvyrą, pagerinti smegenų ir raumenų grupės ryšį, kuris padeda išvengti kritimo. Ir tai sveiko ir aktyvaus gyvenimo trukmės padidėjimas! Galų gale, kuo mažiau mes patenkame senatvėje, kai kaulai nėra tokie stiprūs, tuo mažiau rūpi mes.

Kaip pasinerti

Squats be svorio

Squats su štanga

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 9 =