5 sporto papildai, kurie tikrai veikia

Pirmas dalykas, apie kurį reikia prisiminti: sporto mitybos rinka yra ta pati rinka, kurioje veikia rinkodaros įstatymai. Gamintojai padarys viską, kad mokėtų už “patobulintą formulę”, “slaptą ingredientą” arba tiesiog ryškią pakuotę.

Antras dalykas, kurį mėgindami sportininkai turėtų atsiminti: jokio priedo nepakeis sunkus darbas. Sporto salė, baseinas, stadionas, teniso kortai ar žiedas – norint gauti rezultatą, reikia sunkiai dirbti. Taip pat svarbu stebėti maisto kokybę, kurių kalorijų kiekis ir sudėtis priklauso nuo paskirtų užduočių.

Galiausiai turėtumėte dar kartą ieškoti parengtos mokymo programos. Šie taškai yra pagrindas. Tik po to, kai jis bus iškeltas, galėsite judėti toliau.

Baltymai

Baltymai yra populiariausias priedas, kuris daugiau ar mažiau rimtai naudojamas visiems sportininkams, susijusiems su jų okupacija. Papildomų baltymų priėmimas iš skardinių padeda pagreitinti raumenų augimą, padeda greitai ištaisyti sužalotus raumenų pluoštus.

Visi išrūgų baltymai skirstomi į kazeiną, koncentratą, izoliatą ir hidrolizatą. Kaseinas absorbuojamas kūno ilgiausiu, koncentratu – šiek tiek greičiau, izoliuoti – 15-20 minučių, hidrolizatas – beveik iš karto po paėmimo.

Kazeinas yra gera gerti naktį, koncentrato – naudojamas maisto ruošimui maistą (pavyzdžiui, kad ledų baltymo), bet izoliuoti ir hidrolizatas yra geriausia imtis prieš ir po treniruočių, skiedžiamas vandeniu ar pienu. Taigi jūs apsauginsite savo raumenis nuo katabolizmo ir padėsite jiems atsigauti greičiau.

Žinoma, jei jūs gaunate pakankamai baltymų iš įprasto maisto ar turite inkstų ar kepenų problemų, jums nereikia liestis su dirbtiniais baltymais. Tačiau svarbu prisiminti, kad raumenys pradedamas statyti tik tada, kai organizmas gauna ne mažiau kaip 1,5-2 gramus baltymų viename savo svorio kilogramui.

Žuvų taukai

Tai yra labiausiai universalus priedas, labiausiai vertingos riebalų rūgštys ir galingas natūralios kilmės imunostimuliatorius. Žuvų aliejus yra skirtas kardiologams užkirsti kelią širdies ir kraujagyslių ligoms, jis įtrauktas į pagalbinių preparatų, skirtų įvairių formų vėžiui, sąrašą.

Žuvų taukai, net jei nenorite sportuoti ir skaityti šį straipsnį bendram mokymuisi, geriausia pirkti sporto mitybos parduotuvėse, ir jūs negalite sutaupyti. Dėl suaugusių patinų arba patelių dienos dozės EPA ir DHA (ty, jie rado žuvų taukuose), turėtų būti 2,5-3 g.

Greitas angliavandenių kiekis

Greitas arba, kaip jie vadinami, paprastas, angliavandenius, kuriuos reikia apvynioti treniruotę, nebent, žinoma, jis nėra skirtas intensyviam riebalų deginimui. Tai reiškia, kad galite džiaugtis džemu, medumi, bananais ar saldžiaisiais jogurtais prieš ir iš karto po mokymo. Daugelis jų prisideda prie greito glikogeno resintezės po pratimų.

Jei nenorite vykdyti mokymo produktus galite įsigyti sausą angliavandenių mišinys – Gainer, kuri, nors ir ne pakeisti visą patiekalą, bet tai bus paprastas maistingas užkandis.

Kreatinas

Kreatinas yra sporto papildas su galingiausia įrodymų baze. Reguliarus jo vartojimas padidina jėgos ir raumenų augimą. Be kitų dalykų, kreatinas yra pigiausias priedas, kurį galite įsigyti sporto mitybos parduotuvėje. Šiandien yra įvairių jo formų, tačiau jei jums nepatinka pervesti už nuostabų paketą, geriausia pirkti kreatino monohidratą – seniausią ir išbandytą išleidimo formą.

Multivitaminai

Vitaminai ir mineralai yra būtini ne tik sportininkams: kai vitaminų trūkumas arba neatitikimas mineralų blogėja bendrą sveikatą, yra nesugebėjimas susikoncentruoti į protinį darbą ir bendrą letargo.

Manoma, kad su visaverte, subalansuota dietine tablečių vitaminų galima pamiršti. Atsižvelgiant į dirvožemio būklę, aplinkos problemas, priverstinį vaisių ir daržovių augimą, tokie teiginiai yra pernelyg optimistiški.


Atsižvelgdami į visus pirmiau nurodytus priedus (arba tuos, kurie, jūsų manymu, labiausiai tinka jūsų sporto reikmėms ir mokymui), galite greitai atsigaivinti, jaustis labiau linksmi, sveikesni. Svarbu nepamiršti, kad papildų naudojimas be subalansuoto mitybos ir sunkiųjų treniruotės nepasieks norimo rezultato. Tačiau, laikydamasi režimo ir teisingai pasirinktos mokymo programos, galėsite įveikti sąstingį ir paspartinti sporto pažangą.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

22 − 16 =