Kaip pasirinkti lentelę pirmajam greideriui

Mes nekalbėsime apie tai, kokie baldai yra mokykloje – čia jūs turite šiek tiek su jais nesusiję, bet čia yra patogi vieta mokytis namuose – gana. Čia svarbu viskas, nuo stalo ir kėdės aukščio santykio iki baldų spalvos. Perskaitykite, kaip pasirinkti tinkamą baldai vaikui, kad išlaikytumėte tinkamą laikyseną ir gerą regėjimą.

Atskirtas iš kompiuterio

Nepaisant to, kad kompiuteryje turi būti atliekamos kai kurios mokyklos užduotys, vienam kompiuterio stalui nepakanka vaiko namų veiklos.

Pirma, knygų ir užrašų knygelėse kompiuterio stalui dažnai nepakanka vietos, kad vaikui būtų sunku atlikti rašytinius namų darbus.

Antra, vaikai greitai išsiblaškė, o įtrauktas kompiuteris taptų kliūtimi mokytis, o ne padėti.

Taigi, norint atlikti rašytinių užduočių, skaityti ir piešti, vaikui reikia atskiro stalo, kuri geriausiai dedama į ryškiausią kambario vietą, kurioje vaikas gali dirbti natūralioje šviesoje.

Teisingas aukščio santykis

Tinkamas stalo ir kėdės aukštis priklauso nuo amžiaus ir vaiko aukščio. Pirmojo laipsnio (6-7 metų), kurio aukštis yra apie 110-120 cm, geriau nusipirkti stalą 52 cm aukščio, o kėdė – 32 cm.

Jei vaiko aukštis yra 121-130 cm, stalo aukštis turi būti 57 cm, o kėdė – 35 cm. Pagal analogiją galite apskaičiuoti stalo ir kėdės aukštį didesniam vaikui.

Jei vaikas yra didesnis kaip 10 cm, buvo įtraukta į stalo aukštis 5 cm ir kėdės aukštis – 3 cm, tai yra, jei 140 cm aukštis, lentelės aukštis turėtų būti 57 + 5 = 62 cm, o išmatose -. 35 + 3 = 38 cm .

Nepaisant šių skaičių, dar geriau vaikščioti su baldais su vaiku. Pakeldami stalą ir kėdę aukštyje, jūs sėdėsite vaiku ir patikrinsite, ar tai jam tikrai patinka.

Štai keletas patogių baldų rodiklių:

  • jei kojos yra išlenktos stačiu kampu, kojos turi visiškai stovėti ant grindų;
  • Tarp kelių ir stalo viršaus turėtų būti apie 10-15 cm atstumas;
  • stalo viršelis turėtų būti vaiko saulės spindulių lygyje;
  • jei vaikas ant lentynėlės uždeda alkūnę, vidinio piršto galas turi pasiekti išorinį akies kampą;
  • kai vaikas yra šalia stalo, jo alkūnė turi būti 2-5 cm žemiau countertop.

Akivaizdu, kad vaikai auga greitai ir ne visada turi galimybę įsigyti naujų baldų. Šiuo atveju geriau iš karto nusipirkti stalą ir kėdę su reguliuojamu aukščiu. Taigi, kai jūs augsite, galėsite vaikui patogiai pastatyti prie stalo, tiesiog sukdami kojas.

Pasirinkite stalą pločio ir spalvos

Dažniausiai lentos su tiesiu stalviršiu parduodamos, tačiau jei rasite stalą su šiek tiek pasvirusiu dangčiu, geriau jį nusipirkti. Pasviręs stalviršis, kaip ir senosios mokyklos stalai, palengvina akių darbą.

Tačiau nuolydžio stalo viršelis puikiai pakeičiamas atvirų vadovėlių stendu. Skaitymo metu vadovėlis turėtų būti 30-40 ° kampu.

Pakankamas stalo plotis – 1 m arba daugiau, gylis – 60 cm Galite įsigyti stalas su stalčiais po kriaukle, nes jie bus patogu laikyti vadovėlius, pratybų sąsiuvinius ir rašymo medžiagų, bet pagal lentelę turi likti ne mažiau kaip 50 × 50 cm tarpas patogiai. buvo pakelti kojas.

Kalbant apie spalvą, geriau pasirinkti šviesiai žalius tonus, taip pat persikų, smėlio, kremo ir natūralaus medžio. Bet kokiu atveju nevartokite pernelyg ryškių baldų – tai blogai dėl galimybės sutelkti dėmesį.

Taigi, pakėlėte stalą, laikas pereiti prie kėdės.

Išmatos gylis ir galas

Viršuje jau rašiau apie idealų baldų aukščio santykį, kad galėtumėte pasirinkti patogią kėdę aukštyje. Tačiau aukštis nėra tas, į kurį verta apsvarstyti perkant.

Kėdės gylis turėtų būti toks, kad vaikas liečia kėdės nugarą, tačiau jo kelio kamščiai neliesti sėdynės krašto. Geriausia paimti kėdę, kurios gylis yra 2/3 šlaunų ilgio.

Nugara turi būti pakankamai didelė ir tvirtinama tiesiu kampu, kad vaikas galėtų tvirtai prisilaikyti, nenusileidęs atgal.

Kėdė neturėtų būti paslėpta, todėl geriau ne pirkti vaikiškus kėdės; paimkite ant keturių kojų koją, kuri tvirtai stovi ant grindų. Be to, sėdynė neturėtų būti per minkšta, kad vaikui nepatektų.

Jei nepavyko rasti kėdė, kuris sustabdo vaikas bus tvirtai ant grindų, kad lopšys po stalu prie jo kojų, sulenkta stačiu arba buku kampu, o ne Pakabinamas arba pastatomas ant pirštų galais. Stovo plotis turi būti ne mažesnis kaip pėdos ilgis.

Teisinga laikysena

Net jei jūs nupirktumėte vaiką patogiausius baldus, jis vis tiek gali sėdėti netinkamai, sugadinęs jo laikyseną. Todėl nuo pat pradžių svarbu pripratinti jį į teisingą padėtį.

Siekiant sumažinti raumenų įtampą klasėje, jums šiek tiek gali pakreipti kūną ir galvą į priekį, bet tai neįmanoma remtis į kovos krūties – tarp stalo ir krūties turėtų būti 5 cm atstumas (laisvai eina ranką).

Pečiai turėtų būti atsipalaidavę ir tokiu pat lygiu. Nugaros padėtis yra tiesi. Būkite atsargūs, kad vaikas nebūtų sulenktų per stalviršį: nuo akių iki stalo laikykite bent 30 cm atstumą.

Kojų padėtyje jie neturėtų eiti po kėdę ar pakabinti ore. Keliai turėtų būti sulenkti tiesus ar nešvarus kampas, o kojos – visiškai stovėti ant grindų.

Jei mokysite vaiko tinkamai sėdėti, net nemalonūs baldai, kuriuos jam į mokyklą pateksite mokykloje, neturės daug įtakos laikysenai, taigi ir vidaus organų darbui bei regėjimo aštrumui.

Na, paskutinis: nesvarbu, kaip patogu baldai, ilgą laiką negalėsite išlaikyti statinio padėties. Įsitikinkite, kad vaikas pertrauka kas 30-40 minučių. 10-15 minučių paprastos gimnastikos ar lauko žaidimų yra pakankamai įšilimo, ir įprasta įkvėpti ir pašildyti bus jam naudinga ateityje.

Svarbiausia paminėti, kad vaiko sveikata tikrai priklauso nuo tinkamai parinktų baldų ir tinkamos laikysenos. Tad geriau pasirūpinti tuo, kaip gydyti stuburo kreivumą ir įsigyti akinius ar kontaktinius lęšius.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

62 − 55 =