Pratimai, padedantys atsikratyti skausmo kaklo ir pečių

Kiekvienas žmogus yra susipažinęs su nemalonių pojūčių kaklo po miegoti nelabai patogioje padėtyje, kai skauda kreiptis į vieną pusę (priklausomai nuo to, pusė užmigo). Tai ypač būdinga miegui kelionės metu – lėktuvuose, autobusuose ir automobiliuose sėdimos vietos nėra labai gerai suplanuotos. Kartais netgi specialios ortopedinės kelionės pagalvės neišsaugomos.

Sporto klubų tempimo pamokose populiariausias yra nugaros, kaklo ir riešo ruožas. Galite iš karto pamatyti, su kuo dirba pagrindiniai klubo klientai 🙂

Jei ne greitai atsikratyti šių nemalonių jausmų, o ne viską į savo vietą, į kaklo skausmas lengvai virsta galvos skausmas, o tada įtraukti į problemų. Kartais pakankamai karštas dušas. Bet geriau išbandyti keletą jų pratybų, kurie pateikti žemiau.

Treniruotė # 1

Šis pratimas gali būti atliekamas tiek sėdint turkų, tiek stovint.

Palieskite dešinę ranką kairėje galvos pusėje ir švelniai paspauskite, pakreipdami galvą į dešinę. Kairę ranką galima nuleisti ir šiek tiek pakreipti į šoną. Per šį pratimą pečiai turėtų būti nuleisti, o nugarėlė – į priekį. Laikykitės 30 sekundžių vienoje pusėje, tada lėtai grįžkite į pradinę padėtį ir kartokite į kitą pusę.

ištemptas nugaros ir kaklo

© foto

Pratybos Nr. 2

Sėdėti ant kelio priešais sieną. Jei yra kelio problemų, padėkite ant jų antklodę arba rankšluostį. Keliai turėtų būti šiek tiek platesni nei šlaunų. Ištraukite rankas virš galvos, padėkite dilbius ant sienos ir leiskite gravitacijai dirbti tau.

Galite pridėti mažai pastangų ir sulenkti net mažesnę. Galva turi būti nuleista. Jei nematote įtampos, šiek tiek toliau šiek tiek pasitraukite iš sienos.

tempimo pratimai

© foto

Treniruotė 3

Sėdėkite patogiai ant grindų ar ant kėdės, jūsų nugara yra tiesa, jūsų stuburo ištemptas. Grab savo galvą rankomis, nusiramink rankas ant galvos. Šlaunys yra apsiūtos, alkūnės nukreiptos žemyn iki klubų.

Pradėkite lėtai nusileiskite galvą, slapstydamas smakrą į raumenis. 30 sekundžių sėdėkite šioje pozicijoje, tada nuimkite rankas ir lėtai pakelkite galva.

ryto mokestis už linksmumą

© foto

4 pratybos

Šis pratimas padės atsipalaiduoti kaklo ir pečių, taip pat atsikratyti galvos skausmo ir mieguistumo.

Sėdėti vaiko pozos (kojos pagal ja ir pasvirusi į priekį), poilsio kaktą ant grindų ir pasilikę tokioje padėtyje keletą įkvėpimų. Tada somknite rankas už nugaros į spyną (jeigu užraktas neveikia, sumažinti rankas kartu) ir pakelkite rankas, kaip aukštas, kaip jūs galite. Įkvėpsite, nuplėškite klubus iš kulno ir judinkite svorį į priekį. Uprites viršugalvyje ant grindų ir bandyti turėti ranką pilies atgal kiek įmanoma, stengiasi gauti juos į grindis. Laikykite šią poziciją 10 sekundžių ir grįžkite į pradinę padėtį.

Atlikite bent 5 artėjimus, o paskui atsilenkate vaiko pozoje, atpalaiduokite rankas ir palikdami juos gulintis iš šonų.

kaip ištiesti kaklą, nugaros ir pečių

© foto

5 treniruotės

Ši pratybas galima atlikti bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje. Tai padeda ištiesti šoninius kaklo šulinio raumenis.

Sustokite tiesiai, kojų pečių plotis, rankos šonuose. Paimkite savo rankas už nugaros į savo dubens lygį ir paimkite kairę riešą dešine ranka. Tada lėtai paimkite rankas šiek tiek atgal ir sutelkiant dėmesį į savo kairę ranką. Norėdami padidinti įtampą, pakreipkite galvą į dešinę pečių dalį.

Palaikykite šią poziciją 30 sekundžių ir atlikite tą patį kitoje pusėje.

© foto

Pratimai Nr. 6

Ir šis pratimas puikiai padeda ištempti kaklo užpakalinį paviršių, o įtempimo jėga gali kontroliuoti aukščio šlaunų aukštį.

Atsigulkite ant grindų, rankas palei kūną žemyn palmėmis. Sulenkite kelius, kojas ant grindų. Pabandykite įdėti savo kulniukai kuo arčiau dubens. Įsitikinkite, kad jūsų kojos yra pečių plotis ir lygiagrečiai vienas su kitu. Padėkite rankas ant grindų ir pakelkite dubenį. Pasirodo, tai pusiau ženklas. Reikėtų atkreipti dėmesį į jūsų kojas ir pečių ašmenis. Tuomet tvirtai uždėkite rankas už nugaros.

Kuo aukščiau jūs sulenkate, tuo stipresnė jaučia kaklo ir nugaros įtampą.

kaip tinkamai ištempti

© foto

Pratimai # 7

Šis pratimas atpalaiduoja ir plečia priekinį kaklo, pečių ir krūtinės raumenų paviršių.

Sėdėk ant grindų, po jo kojos, po baseinu esančios kulnai. Nuleiskite atgal ir nuneškite rankas ant grindų rankomis, esančiomis mažu atstumu nuo dubens. Urvas ir pabandyti pasiimti savo krūtinės, kaip aukštas, kaip įmanoma, lenkimo atgal ir kuo labiau paspaudus kulną prie klubų. Norėdami padidinti įtampą, pakreipkite galą atgal.

Palikite 30 sekundžių šioje pozicijoje ir vėl lėtai grįžkite į pradinę padėtį.

ryto mankšta

© foto

Nors rengiau šį straipsnį, aš turėjau didžiulį troškimą bent šiek tiek ištempti, nes jau nugaros ir kaklo jau buvo pavargę. Aš dabar taip pat užsiimsiu. Nepamirškite apie savo sveikatą ir bent retkarčiais atlikite pačius paprasčiausius pratimus nugaros ir kaklo atpalaidavimui. Atminkite, kad jūsų stuburo sveikata priklauso nuo bendrosios kūno būklės.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =