Pratimai, skirti gerinti virškinimą: 3 paprasti asanai

Yra pratimai skausmui nugaros, kaklo, galvos skausmuose ir skausmu rankų ir kojų sąnariuose bei akių pratimai. Pasirodo, kad skrandyje taip pat yra ir kraujo, ir virškinimą galima pagerinti ne tik naudojant tinkamą mitybą ar specialius maisto papildus. Jogoje yra pratimai, kurie padeda mūsų virškinimo sistemai tinkamai veikti.

Apanasana

3
Autorinės teisės Shutterstock

Apanasana taip pat vadinama asana, kuri “išlaisvina vėją”. Keliai, spaudžiami į skrandį, atlieka natūralų masažą savo vidiniams organams. Dešiniojo kelio masažas kyla iš didėjančios storosios žarnos, o kairysis užima žemutinės kojos masažas.

Norėdami atlikti šį pratimą, atsigulti ant nugaros ir atsipalaiduoti, kojos lenkia kelius. Įkvėpkite, pakelkite rankas į priekį ir paimkite kelius. Išsiplėtus į vidų, apjuoskite kelius, spausdami juos į skrandį. Laikykite šią poziciją 5-10 kvėpavimų. Jums reikia giliai kvėpuoti. Ir įsitikinkite, kad jausitės patogiai šioje asanoje.

Jūs taip pat galite apkabinti savo kelius savo ruožtu.

Sukimasis

2
Autorinės teisės Shutterstock

Ši asana išspaudžia tiesiąją žarną. Norėdami tai padaryti, melu ant nugaros ir traukite savo kelius į jį. Išsiplėtus į veidą, palikite juos į kairę nuo savęs ir į šoną, pasukite galvą į dešinę – tai bus geras kaklo ruožas. Laikykite šią poziciją 5-10 kvėpavimų ir ramiai grįžti į pradinę padėtį. Kartokite viską iš kitos pusės. Tuo pačiu metu įsitikinkite, kad peties diržas yra paspaustas. Kad neatsirenktumėte iš šono į šoną, galite ištiesti rankas į šonus ir tvirtai spausti ant grindų.

Balasana

1
Autorinės teisės Shutterstock

Balasana – vaiko poza. Kaip ir “Apanasana”, jis stimuliuoja virškinimo sistemą, naudojant vidinių organų masažą.

Atsigulkite ant nugaros ir paspauskite kelius į skrandį. Tada velk ant dešinės pusės, naudodami dešinę ranką kaip pagalvę. Įkvėpti, išsiplėsti ir nulenkti į kelius. Sėdi taip, kad jaustumėtės patogiai, palenkite į priekį, pakeldami savo kaktą ant grindų. Rankos gali būti grąžintos į kojas arba iškeltos priešais galvą. Laikykite šią poziciją 5-10 gilių įkvėpimų. Per kvėpavimą pabandykite kiek įmanoma padidinti savo pilvą.

Pasibaigus paskutiniam kvėpavimui uždėkite rankas taip, kad jūsų rankos būtų po pečiais, o įkvėpus, stumkite ant grindų, kad padėtumėte save pakilti.

Pratimai, žinoma, neveikia pilvo srityje, o ne iš karto po valgio!

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 21 = 28