Pratimai svorio netekimui: 8 penkiolika minučių treniruotės

Tai ne pirmas kartas, aš perskaičiau ekspertų, kurie teigia, kad išlaikyti gerą formą reikia plūgas valandų sporto salėje nuomones. Jei teisingai sujungsite svorio pratimus tinkamu greičiu, pakaks penkiolika minučių.

Labai viliojantis garsas visiems, kurie yra užsiėmę darbe nuo aušros iki banglumo. Tikrai?

Pratimai kiekvienai dienai: 8 penkiolika minučių treniruočių
© foto

Šias pratybas sukūrė moteris moterims, ir aš nesu įsitikinusi, kad jie bus naudingi vyrams. Galbūt pradedantiesiems, kurie atlieka pirmuosius žingsnius sporto klubo sijonui.

Nikki Andersonas, asmeninis treniruoklis ir sporto klubo savininkas, mano, kad viso kūno pratimų derinys su širdies pratimais be pertraukos penkiolika minučių padės jums būti gana gera fizine forma.

Mokymo schema

Jūsų mokymai turėtų susidėti iš trijų penkių minučių sesijų. Kiekvienas penkių minučių sudaro 30 sekundžių kardio (bėgiojimas vietoje, Skakanka, tiesiog šokinėja ir tt). Likusiam laikui (4 minutės 30 sekundžių) atliekate treniruotę kūnui. Dėl to jūs gaunate trijų skirtingų pratimų rinkinį skirtingoms kūno dalims ir širdies susiliejimui.

45 minučių sportuoju treniruočių treniruotėmis, o tai yra sunkiausia užduotis, po kurios kiekvienas raumenys jaučiamas kūnu.

Žemutinė kūno dalis: kalnynas

Pagrindinis dėmesys skiriamas tiesioms rankoms, nugara yra tiesi, skrandis yra įtrauktas. Jūs greitai pakeiskite kojas savo keliu į skrandį, tarsi bėgsite, kelis aukštyn. Stenkitės atlikti pratimą kuo greičiau.

kaip suformuoti, naudojant 15 treniruočių
© foto

Apatinis kūnas: pritūpimai su šuoliais

Rankomis galva, alkūnės į šoną, pėdos iki pečių pločio. Prisukite ir švelniai šokinėkite, stumdami visą koją, o ne tik kojines.

efektyvi pratimai
© foto

Žemutinė kūno dalis: žingsnis atakuoti laiptais

Norėdami atlikti šį pratimą, jums reikės kopėčių ar žingsnių. Pasukite dešinę koją ant žingsnio, kelkite į kairę į priekį ir laikykite kelią kelią kelią pakeltu keliu. Tuomet grįšite į kairę koją į pradinę padėtį, o dešinė – į grįžtamąjį kritimą su gilia kumšteliu. Patartina atlikti 10 kartų per pėdą.

Pratimai studijoms namuose
© foto

Būstas: riedėjimo banga

Pagrindinis dėmesys skiriamas net rankoms, nugara yra tiesi, skrandis yra įtrauktas. Perkelkite svorį į dešinę ranką ir visiškai atsukite kūną ir kojas į kairę, o kairė pusė pakeliama aukštyn statmenai grindims. Šioje pozicijoje tęsiate 5-10 sekundžių, tada grįžkite į pradinę padėtį ir atlikite pratimą savo kairėje rankoje.

Keičiant rankas, pabandykite išlaikyti tiesią kūno dalį, kūnas turėtų išlikti pastovioje įtampoje.

tinkamumas namuose
© foto

Byla: dviratis

Padėkite ant nugaros, rankų už galvos, alkūnės link šonų, pečių ašmenų. Pakelkite tiesias kojas 45 laipsnių kampu nuo grindų. Dešinysis kojas yra tiesus, kairysis kelio posūkis pasiekia dešinę alkūnę. Tada yra kojų kaita – tai yra vienas pasikartojimas.

Šiuo atveju tiesi kojelė visuomet turi būti mažiausiai maždaug 45 laipsnių kampu iki grindų, o smakras neturėtų būti prispaustas prie kaklo. Priešingu atveju, po pratybų, jūs negalėsite susirgti spaudu, bet su kakleliu, nes palaikysite viršutinę kūno dalį ne spauda, ​​o kaklu. Patartina atlikti 20 kartų.

naudotis, kaip numesti svorio namuose
© foto

Viršutinė korpuso pusė

Atsigulkite dešinėje pusėje, sulenkite kelius, kojos kartu (ypač kojos). Pasukite dešinę ranką aplink juosmenį ir palikite kairę ranką ant grindų priešais save. Pakelkite viršutinę kūną, bandydami neliesti ant rankos. Tada lėtai, nemesdami korpuso, atsigulkite ant grindų. Vienoje pusėje patartina atlikti 10-15 kartų.

Komplikacija Nr. 1: pozicija yra beveik tokia pati, bet ranka neatsižvelgiama į juosmenį, bet yra sulenkta alkūnėje ir užpakuojama už galvos, kojos ištiesintos. Pakilimas yra sudėtingas tuo pat metu pakeliant viršutinę kūną ir tiesią koją. Tai reiškia, kad jei gulite dešinėje pusėje, pakelkite kairę koją aukštyn. Tada kūnas ir kojos lėtai, su jėga, grįžta į vietą.

Komplikacija Nr. 2: atlikdami pratimą dešinėje pusėje, kairė kojos dalis visada išlieka aukštyn, dešinė kojos pakelta į kairę, keldama kūną.

Komplikacijos numeris 3: abi kojos pakyla kartu su kūno kėlimu. Tuo pačiu metu kojos yra glaudžiai prispaudžiamos viena prie kitos. Jei pageidaujate, galite pridėti svorį vienai ar abiem kojoms.

pratimai žemutinei kūno daliai
© foto

Viršutinė kūno pusė: užpakalinė rodyklė “Šunų galvutė”

Tapkite kelia “Šuo aukštyn kojom”, kojos ir nugara tiesiai, rankos šiek tiek platesnė nei pečių plotis. Pradėkite nulenkti, sulenkti alkūnės, o kūnas pasiekia grindis. Tada ištiesk rankas.

Kojų keltuvai, pratimai namams
© foto

Viršutinė kūno dalis: tricepso įtempimai

Standartiniai tricepso išspaudimai. Merginos dirba iš savo kelio, vyrai – kaip visada :). Nugara yra tiesa, skrandis yra įtrauktas, mes laikome apatinę nugarą. Rankos tvirtai prispaudžiamos prie kūno. Pradinė padėtis yra tiesių rankų ant pečių plotis. Per įtempimą, alkūnės yra aiškiai pašalintos, o ne šonuose.


© foto

Pasirinkite pratimus ir persiųskite;)

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

68 − = 67