Pratimai visam kūnui: statiniai pratimai ir pratimai be papildomo svorio

Exercise, išskyrus tvirtą kūną, suteikia papildomą energijos suvartojimą ir teigiamą visą dieną.

Šiandien mes norime pasiūlyti dar vieną viso kūno pratybų pasirinkimą, kurį galite atlikti be papildomo svorio. Kai kurie pratimai gali būti atliekami ant horizontalių barų, kuriuos galima rasti bet kurioje sporto aikštelėje.

Treniruotė # 1

Visas kūno treniruotes

Per pratimą nugara turi būti tiesi, nuleista galvutė, skrandis įliejamas į save. Įsitikinkite, kad nugaroje nėra nukrypimų. Laikykitės šios pozicijos 60 sekundžių.

2 pratybos

Visas kūno treniruotes

Per šį pratimą įsitikinkite, kad alkūnė yra po pečių. Ašmenys turėtų būti nuleidžiami ir sulankstyti, taip formuojant “kišenę”.

Treniruotė 3

Visas kūno treniruotes

Pastatykite ant grindų, pakelkite kūną taip, kad tarp jo ir grindų būtų 60 laipsnių kampas. Laikykite šią poziciją mažiausiai 60 sekundžių. Norėdami apsunkinti užduotį, galite šiek tiek pakelti kojas.

4 pratybos

1

Tai yra ranka ant ranka ir pirštų. Per šį užduotį įsitikinkite, kad nugara yra tiesi ir apatinėje nugaros pusėje nėra nelygumų. Laikykite šią poziciją 30-60 sekundžių.

5 treniruotės

5

Traukite ant juostos ir palaikykite bent 30 sekundžių. Nugara turi būti tiesi, pilama į skrandį, alkūnės yra sulenktos, dilbiai turi būti lygūs kūnui.

Pratimai Nr. 6

6-asis

Šis pratimas gali būti atliktas tiek statiškai, tiek įprastai – tiesiog pakelkite tiesias kojas. Kampas tarp klubų ir kūno turėtų būti 90 laipsnių. Kūnas neturėtų pasukti, nugara turi būti tiesi. Ideali priemonė šiam šuniui atlikti yra Švedijos siena. Horizontalioje juostoje rezultatą bus sudėtinga dėl to, kad reikės nuolat stebėti, kad jūs nesikeičiate ir tokiu būdu nepadarykite kojų papildomo impulso. Statinė galimybė yra 30-60 sekundžių palaikyti kojas.

Pratimai Nr. 7

Septintasis

Jei norite atlikti vertikalius išstumimus, stovėkite atgal prie sienos maždaug 1 metro atstumu. Padėkite rankas ant grindų ir kojas į sieną ir pradėkite lėtai lipti į sieną, kol kampas su kūnu ir kojomis yra 60 laipsnių. Po to jūs galite atlikti push-ups. Kuo stipresnis tapsite, tuo daugiau vertikalių išstumtuvų galėsite atlikti.

Pratimai Nr. 8

8-asis

Tai pritūpė vienoje kojoje ir kai kuriais būdais primena pažįstamą “pistoletą”. Šiek tiek sulenkite vieną koją į kelius, o antrą – įprastą pritūpę. Jei sunku palaikyti pusiausvyrą, galite laikytis vienu ranka už baro ar sienos.

Pratimai 9

9-asis

Po to, kai padarėte pritūpimus atakoje, jūs pakeičiate kojas peršokdami. Norėdami tai padaryti, atlikę pritūpę, turite iššokti iš jo kuo aukščiau ir keisti kojas. Patikrinkite, ar jūsų keliai nusileidimo metu yra pusiau išlenktos (jokiu būdu nesikreipkite į tiesius kelius!). Šuolis turi būti švelnus.

Pratimai Nr. 10

Ekrano nuotrauka 4: 2: 13 11:16 AM

Rasti sau horizontalų barą ir atlikti giliai pritūpimai, judėdami iš vienos pusės į kitą po baru. Jei nerandate tinkamo aukščio, galite tiesiog atlikti gilius pritūpimus, tarsi nuskaitytumėte žemyn.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 48 = 51