Stalo transformatorius darbui stovint ir sėdynei (+ specialus pasiūlymas)

Mes ne kartą paskelbėme medžiagą apie tai, kaip svarbu nugaros sveikata ir kokios pasekmės visam kūnui gali sukelti nepatogią darbo vietą arba sėdimą gyvenimo būdą. Pavyzdžiui, skaitykite, kas vyksta mūsų kūnui, jei sėdėtės daugiau nei 8 valandas per parą (ypač be pertraukos). Čia ir stuburo kreivumą dėl stalo aukščio ir žmogaus augimo neatitikimo, nuolatinį vidaus organų išspaudimą ir dar daugiau. Logiškai, iš pirmo žvilgsnio, atrodo, kad sprendimas reikalauja: darbas stovint. Tačiau atidžiau reikia mesti šią parinktį: Butas kojų ir venų varikozė – tai tik keletas iš pinklių mums čia negalavimų.

Taigi, ką tu darai? Labiausiai priimtinas dirbant “sėdėjimo” ir “stovinčio” pozicijų pakaitomis. Tai skamba logiška, bet kaip ją organizuoti? Žinoma, du skirtingi lygių stalai padės išspręsti problemą, tačiau jie nepadės patogumo. Ir čia kalbama apie specialių baldų pagalba, kuri leidžia jums pakeisti stalviršiai aukštį ir, atitinkamai, reguliuoti darbo vietos į kiekvieno individo augimui – nesvarbu, jis sėdi darbe ar stovint.

Europiečiams tokie stalai-transformatoriai nėra neįprasti, tačiau Rusijoje jie tik pradeda pasirodyti. Viena iš šių naujovių yra Ergostol baldai. Leiskite išsamiau išnagrinėti šį variantą.

ErgoStol lentelės reguliuojamo aukščio, pritaikant prie sėdinčio asmens, o tai reiškia, kad jie yra universalus ir tinka visiems, kurie nusprendžia pradėti sveiką gyvenimo būdą augimą. Skandinavijos šalyse, mes stebime panašią baldai, apie 90% visų biurų ir net skandinavai žino aukštos kokybės ir patogus dalykų. Antrasis “ErgoStol” stalelių pliusas yra jų kaina. Jei rimtai nusprendėte pradėti dirbti didžiąją darbo laiko dalį, tai yra vienas iš geriausių kainų sprendimų.

Susipažinkite su šiuo – “ErgoStol Duo”, stalas yra elektra reguliuojamas aukštyje, skirtas stovėti ir sėdėti.

Transformatoriaus stalas

Čia esminis žodis yra “elektra reguliuojamas” – tai reiškia, kad jums nereikės nuolat ka nors judėti ir atsukti. Pakanka tik paspausti mygtuką, o stalas pakils arba nukris iki norimo aukščio.

Transformatoriaus stalas

Ši parinktis puikiai tinka tiek biure, tiek namuose. Be to, yra ir sudėtingesnių. Pavyzdžiui, “susitikimų galimybė” yra lentelė, po kurios 4 žmonės gali patogiai prisitaikyti.

Transformatoriaus stalas

Šios lentelės konstrukcijoje yra galimybė pritvirtinti trečią pagalbą, kuri savo ruožtu leidžia sukurti tikrai erdvus stalus iki 4,5 metro ilgio.

Ir dar daugiau tokio laiko: jei dar nerizikuojate praleisti visą darbo dieną, tuomet reikia pasiimti atitinkamą kėdę.
Įdomus pasirinkimas gali būti modelio kėdė “Salli Twin”. Šiame modelyje reguliuojamas ne tik sėdynės aukštis, bet ir jo nuolydis. Tai leidžia dirbti pusiau stovint. Dėl to nugarėlė automatiškai ištiesina ir pašalina arterijų prispaudimą į kirkšnį (tai ypač svarbu vyrams).

Salli Twin Chair

Be “Salli Twin” modelio, yra ir dar daugiau įdomių variantų. Pavyzdžiui, “Salli Swing” modelis yra kėdės balnelio rūšis. Dėl neįprastos konstrukcijos jis leidžia reguliuoti sėdynės nuolydį be jokių papildomų svertų – kėdė tęsiasi po kūno judesiais.

Jei sudomino šis baldais, turite puikią galimybę įsigyti bet kurią iš mėgstamiausių variantų nuolaida, nes veiksmas prasideda Layfhakere: layfhakery visi, padaro ErgoStol parduotuvėje užsakymą per 14 dienų nuo paskelbimo c dieną, gali turėti naudos iš nemokamo pristatymo į Rusiją. Norėdami tai padaryti, pakanka sumokėti užsakymą veikimo metu ir sumokėti už jį per 60 dienų.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 49 = 54