Tvirtinimo kaukių tvarstis: kas tai yra ir kaip tai veikia

Kas yra kaukės tvarstis

Su amžiumi mūsų raumenys ir oda tampa daug silpnesni, jų tonas mažėja, raumenų struktūra pradeda keisti formą. Kaip rezultatas, atsiranda antras smakras, odos skaidrumas ir, apskritai, veido ovalo formos deformacija tampa labiau pastebima. Ši problema išspręsta padeda audinių kaukėms. Tai tam tikra elastinė tvarsliava, kuri tiesiogiai paveikia tam tikras veido ir kaklo dalis ir daro odą labiau įtampą.

Kaip tai veikia

Tvarstis sukuria tam tikrą suspaudimą, kuris pagerina kraujotaką ir taip skatina riebalų ląstelių sunaikinimą.

Ir jei jūs dirbate veido raumenis, kai turite tvarsčią, galite pajusti realų simuliatoriaus efektą. Jūs perkeliate raumenis, o tvarstis daro jus daug daugiau. Taigi, užsiimdami įprastais namų darbais ar net einant į lovą, traukite veido ir kaklo raumenis. Ir tai gerai kiekviename amžiuje.

Kokias problemas išsprendžia audinio tvarstis?

Audiniai tvarstis veido – tai kaip suspaudimo apatiniai ir išspręsti jas tiksliai tas pačias problemas. Bet jei prieš 10 metų suspaudimo apatiniai buvo naudojamas daugiausia atkūrimo laikotarpiu po operacijos ar gimdymo šiandien kosmetologai ir plastikos chirurgai rekomenduoja nešioti jį nuolat, tai reali galimybė gauti ryškus poveikis be operacijos ar brangių procedūrų. Jei tvarstis derinamas su kosmetikos priemonėmis ir masažu, tada poveikis padidėja kartų.

Audiniai tvarstis gali pašalinti amžius veido ovalo deformacijos, sumažinti riebalų nusėdimą, pagerinti raumenų tonusą, šalina seklių raukšles ir odos turgoro padidėjimas, ypač skruostų, smakro ir kaklo srityje.

Galite rekomenduoti dėvėti tokį tvarslą tiems, kurie nori:

 • sumažinti antrą smakrą;
 • pagerinti veidą ovalo formos;
 • padaryti raukšles mažiau pastebimas.

Trūkumai

 • Miegoti tvarste nėra labai patogu. Tačiau jei jūs tai padarysite kiekvieną naktį, rezultatas apims visas nepatogumus.
 • Neužtemstant kosmetikos, poveikis bus mažiau pastebimas.
 • Jei turite antrą pusę, tai verta tai morališkai parengti: šalia jos bus kaukio vyras, o ne gražiausioje.

Jei jus nesijaudins minėti trūkumai, tuomet galėsite pradėti nuo kontraindikacijų.

Kontraindikacijos

 • Sutrikusi širdies ir kraujagyslių sistemos veikla bei hipertenzija.
 • Žala odai arba atviros žaizdos tose vietose, prie kurių tvirtinamas tvarstis.
 • Nėštumas ir žindymas.

Kaukių tvarslių tipai

Tvirtinimo tvarsliava
Stiprinant kaukę veido korekcijai ir facelift

Tokios kaukės yra tokios:

 • Elastinga kaukė tvarsčiu, stiprina kaklo ir veido raumenis.
 • Veido tvarstis.
 • Diržas iš dvigubo smakro.

Taip pat yra įvairių variantų, tokių kaip kaukės su kėlimo efektu ir kiti losjonai. Ar turėčiau atkreipti dėmesį į šiuos malonius priedus? Tikrai taip. Ir svarbiausia, būtina atidžiai pasirinkti būtent kaukę, kad bus patenkinti jūsų reikalavimus galutinio rezultato. Jei norite pašalinti smulkias raukšleles, tai geriausia atkreipti dėmesį į priekines padangos, ir jei jums atsikratyti dvigubo smakro – gauti iš dvigubo smakro diržo.

Jei odos kosmetikos (nuo raukšlių, raiščių ir kitų) kosmetikos tvarsčių naudojimas padidės.

Parduotuvėse rasite įprastas kaukes, taip pat 5-7 audinių kaukes. Dabar paaiškinsime, koks skirtumas.

Neopreno ir audinių kaukės
Neopreno ir audinių kaukių kėlimo kompleksas

Galite nusipirkti reguliariai ištraukiamą elastinę kaukę ir, tarkim, į ją įdėkite grietinėlę. Tačiau šis požiūris nėra visiškai higieniškas, nes šiuo atveju kaukė bus nuolat veikiama kosmetikos priemonių, o tai reiškia, kad jo tarnavimo laikas sumažės.

Geriau įsigyti rinkinių, į kurias įeina ne tik pačios elastinės kaukės, bet ir įmirkytos specialia keičiamų audinių kaukių kompozicija. Veiksmų principas yra toks: pirmiausia reikia uždėti kaukę, o viršuje – elastingumui sureguliuoti. Tokie kėlimo kompleksai nereikalauja papildomos kosmetikos ir laikomi higieniškesni.

Kaip rūpintis kaukių tvarsčiais

Nepriklausomai nuo pasirinktos kaukės rūšies, ją reikia nuplauti šiltu vandeniu ir muilu. Nerekomenduojama išdžiovinti gaminį ant baterijos ar saulėje, nes neoprenas ar kitas elastingas junginys greitai praranda savo savybes.

Kas gamina tokias kaukes?

Pagrindiniai gamintojai yra Korėja ir Kinija. Moterys (ir vyrai) Rytuose norite likti jauna ir graži visada, čia ir gamina įvairius įrankius toną: ir kremais su paprastu gleives nuo senėjimo ir balinimo perlų milteliai, ir kaukė-tvarsčius. Bet jei šie fondai dirba, kodėl gi ne naudoti?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

91 − = 83