Çevrimiçi alışveriş hayranları için 5 kullanışlı uzantı Google Chrome

Aliexpress Alışveriş Asistanı

Aliexpress Alışveriş Asistanı

Rusya ve BDT ülkelerinin çoğu sakinleri için AliExpress, varsayılan olarak bir çevrimiçi mağaza haline gelmiştir: burada her şeyi bulabilir ve satın alabilirsiniz. En sevdiğiniz işlem platformunun resmi uzantısı, fiyat geçmişini takip etmenize, indirimlerden bildirimler almanıza ve satıcıların derecelendirmelerini analiz etmenize olanak tanır. Uzatmada AliExpress menüsüne hızlı bir erişim ve parsellerin takibi var. En kullanışlı yongalardan biri, herhangi bir sitede bulunan resimlerden AliExpress ürünlerine yönelik aramadır.

LetyShops CashBack

LetyShops CashBack

En iyi fiyatı bulsanız bile, önbellek hizmetlerini kullanırsanız daha fazla satın almaya devam edebilirsiniz. LetyShops en popüler biridir. Dünyanın her yerinden 700’den fazla mağaza ile çalışıyor ve malların maliyetinin% 30’una kadar size geri veriyor. Uzantı, hizmeti iş ile otomatik hale getirir ve çevrimiçi mağazaları ziyaret ederken nakit parayı hatırlatır. Açılır pencerede önbelleği etkinleştirmek için, “Keshbek’i etkinleştir” i tıklamanız gerekir ve rengi kırmızıdan yeşile değişecektir, bu da bonusları satın aldığınızda otomatik olarak hesabınıza yansıtılacaktır.

Yandex.Market Danışmanı

2016-06-17 ekran görüntüsü 16.30.29

Paranı korumak için başka bir araç, fazladan ödeme yapmanıza izin vermez. “Uzman Danışman”, görüntülemekte olduğunuz ürünü analiz eder, “Yandex.Market” sitesinde arar ve doğrudan mevcut sayfada seçilen öğeyi daha iyi bir fiyata satın alabileceğiniz mağazaları gösterir. Ayrıca, “Market” deki aramaya hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.

Chrome Para Birimi Dönüştürücü

Chrome Para Birimi Dönüştürücü

Maalesef, tüm çevrimiçi mağazaların rublesi bir para birimi olarak seçme şansı yoktur. Dış ticaret katlarında genellikle egzotik paralarla satın alırsanız, hareket halindeyken kilo ve yen algısı karmaşıklığı hakkında ilk elden bilgi sahibi olursunuz. Sorun, mağaza sayfalarındaki tüm fiyatları otomatik olarak bir para birimine çeviren bu uzantının yardımıyla çözüldü. Menüden diğerlerine hızlıca geçebilirsiniz.

Track24

Track24

Ödeme bittikten sonra online alışveriş sürecinde en yorucu aşamaya başlıyor – parselleri bekliyor. Çeşitli yollarla gönderdiğiniz satın alma işlemlerinizi takip etmek için posta servislerinin sitelerini ziyaret etmemek için tarayıcı uzantısının kullanılması uygundur. Track24, dünyanın dört bir yanından çok sayıda posta hizmetinin gönderimini takip eden en büyük hizmetlerden biridir. Paketinizin nerede bulunduğunu öğrenmek için, hızlı arama penceresini kullanmanız yeterlidir ve avucunuzdaki herşeye sahip olursunuz.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 19 = 22