Google Chrome için 10 uzantı daha hızlı çalışmanıza yardımcı olacak

1. Anywhere Gönder

Bu uzantı, dosyaları tek tıklamayla herhangi bir kişiyle paylaşmanıza izin verecektir. Bunu yapmak için, fotoğrafı, videoyu, belgeyi veya arşivi uzantının açılır penceresine sürükleyin. Alınan indirme linki e-posta ile, haberci olarak veya sosyal ağda yayınlanabilir. Kayıt yok, kısıtlama yok.

2. Fwrdto.me

Çok sayıda farklı not ve imi işaretleme hizmetine rağmen, birçok kullanıcı hala ilginç sayfalara posta bağlantılarına göndermeye devam ediyor. Fwrdto.me bunu kolay ve hızlı hale getirir.

3. Tüm URL’leri kopyala

İhtiyaç duyabileceğiniz bir sayfada faydalı linklerin tamamını içeren bir sayfa bulursanız, bunların her birini seçtiğiniz zamandan tasarruf etmek için zaman kaybetmeniz gerekmez. Tüm URL’leri Kopyala uzantısı, açık bir sayfadan tüm adresleri anında toplayabilir ve bir dosyaya (txt, html, json) kaydedebilir.

4. Chrono İndirme Yöneticisi

Chrome’daki varsayılan indirme yöneticisinin çok fazla özelliği yoktur. İnternetten sıkça fotoğraf, video ve dosya indirmeniz gerekiyorsa, Chrono Download Manager’a dikkat edin. Bu uzantı, bir duraklama için indirme, bir programa indirme, belirtilen maskeleri kullanarak dosyaları yakalama ve çok daha fazlası dahil olmak üzere ihtiyacınız olan hemen hemen her şeyi bilir.

5. İnce Link Seçici

Bazen problemler kesinlikle sıfırdan ortaya çıkar. Örneğin, bir bağlantı olan bir metin parçasını seçmeye çalıştığınızda. Hiç denedin mi? Öyleyse, hızlı bir şekilde her şeyi anlayacak ve Fine Link Selector uzantısını yükleyeceksiniz.

6. Yapıştır ile sikişme

Güvenlik amaçlı bazı hizmetler, yetkilendirme sırasında parolaların panodan eklenmesine izin vermez. Geliştiricilere küfür ederek, uzun harf ve sayı kombinasyonlarını elle girmek gerekir. Yapıştır ile Fuck Yapmayın uzantısı bu sorunu çözer.

7. Pano Geçmişi 2

Varsayılan olarak, sistem panosu yalnızca bir değer kaydetmenize izin verir. Bu, tabii ki, biraz, bu nedenle bu aracın yeteneklerini büyük ölçüde genişleten üçüncü taraf pano yöneticileri vardır. Pano Geçmişi 2, birkaç gün içinde kopyaladığınız her şeyi Chrome tarayıcısında güvenle saklayabilir. Yerel makinede veya Google bulutunda yedek kopyalar yapmak mümkündür.

8. Yüklemeler Yönlendirici

Yüklemeler, Chrome tarayıcı için yerleşik indirme yöneticisini geliştirmek için başka bir uzantıdır. Bununla birlikte, dosyaları belirttiğiniz kurallara göre farklı klasörlerde otomatik olarak kaydedebilirsiniz. Örneğin, indirilen tüm resimler “Görüntüler” klasörüne gidecektir, ses dosyaları “Müzik” klasörüne kaydedilecek ve arşivler “Arşivler” dizininde olacaktır.

9. gleeBox

gleeBox tarayıcınızın komut satırıdır. Yardımıyla, klavyeden komutları yazarak hemen hemen her türlü eylemi gerçekleştirebilirsiniz. Bir ekran görüntüsü, rasshadit sayfası yap, dosyayı indir, bir mektup yazmadan tamamen fare olmadan olacak. Programcılar takdir edecekler.

10. MINI Hızlı İleri

Bu uzantı, en değerli kaynağın – zamanın korunmasına yardımcı olacaktır. Yükledikten sonra, YouTube ve Facebook’ta videoların oynatılmasını anında hızlandırma fırsatına sahip olacaksınız. Ekranda neler olup bittiğini takip etme yeteneğini kaybetmeden sıkıcı ve çizilmiş anları çabucak özleyebilirsiniz.

Ve kumbaradaki faydalı uzantılar neler?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 6