AliExpress’te bulduğumuz 15 sıra dışı ürün

Eğer ürünlerimizi koleksiyonumuzdan beğenirseniz, satın almadan önce Kopikot.ru’ya üye olun ve 200 ruble hediye edin. Eğer zaten kayıtlı iseniz, AliExpress’teki tüm alışverişlerden giriş yapıp para iadesi almayı unutmayın.

1. Manikür için yazıcı

Manikür için yazıcı

Neden bir güzellik salonu içinde zaman ve para yürüyüşü yaparak geçiriyorsunuz, çizim yapılabiliyorken tırnaklarda bir şeyleri kendi kendine görüntülemeye çalışıyorsunuz? Bir şablon seçin ve sonra sadece parmaklarınızı koyun. Bu şey senin için herşeyi yapar.

Cacheback ile satın al

2. Kupa hunisi

Kupa-hunisi

Elinizde bir kaşık ya da şekeri karıştırmak için bir temponuz yoksa, bu, şekersiz kahve içmek için bir neden değildir. Bu kullanışlı, kapasitif paslanmaz çelik kupada, içerikler kendiliğinden karıştırılır, sadece düğmeye basın.

Cacheback ile satın al

3. Kulaklı kulaklıklar

Kulaklı kulaklıklar

Bu parlak kulaklıklar hiç kimseyi kayıtsız bırakmayacak. Çekiciliğe bin puan, parlak kedi kulaklarına eklenir. Gadget katlanır ve kolayca bir sırt çantası veya çantaya sığar ve uzun bir buçuk metrelik tel, sahibinin daha hareketli olmasını sağlar.

Cacheback ile satın al

4. Küp-anti-stres

Küp-antistres

Otomatik tükenmez kalemle tıklamak, konsantre olmaya çalışmak, son yüzyıldır. Gelişmiş insanlar Fidget Cube’u seçiyor.

Cacheback ile satın al

5. Kafa için kask

Kafa için kask

Tasarım harika görünüyor. Kasktaki yumuşak lastik pabuçlar kafanın belirli noktalarına bastırılarak gevşemeye yardımcı olur. Masaj çıkışına bağlanır ve titreşir. Yorumlardaki alıcılar, kendisinden gelen sihirli etkiyi hissettirdiklerini iddia ediyor.

Cacheback ile satın al

6. bir şişe şarap için kod fişi

Bir şişe şarap için kod girişi

Apartmandaki komşuların hayırlı olmaları durumunda, evet, stoklarınızdan yiyeceğiz.

Cacheback ile satın al

7. LED Duş Başlığı

LED Duş Başlığı

Eğer kromoterapi ile pahalı banyo varsa, göze alamazsanız, endişelenmeyin. Parlak bir aydınlatmaya sahip bir duş ile benzer bir rahatlatıcı etki elde edilebilir. Su basıncı ne kadar güçlü olursa, renk o kadar yoğun olur.

Cacheback ile satın al

8. klozet için Arka Işık

Klozet için arka ışık

Üç parmak pille çalışan küçük bir cihaz tuvaleti bir gece kulübünün koluna çevirecektir. Arka ışık, harekete tepki verir, böylece klozet yaklaştığınız anda sihirli bir ışıkla parlayacak.

Cacheback ile satın al

9. Düdük, kilo vermede yardımcı olur

Düdük, kilo vermeye yardım etmek

Aslında, bu şey diyaframı solumaya yardımcı olur. Böyle bir nefesin yağ hücrelerini bölme sürecini tetiklediği ve stres düzeyini azalttığı söylenir. Ve daha az stres varsa, o zaman onu sıkmak zorunda değilsiniz!

Cacheback ile satın al

10. Evrensel silikon kase

Üniversal silikon kase

İsterseniz – salataya karıştırın, istersiniz – meyvem, isterseniz – balık tutun. Bir toka ile bu plastik kase mutfakta çeşitli manipülasyonlar için uygundur. Bulaşık makinesinde yıkanabilir ve mikrodalga fırına yerleştirilebilir.

Cacheback ile satın al

11. Bir hamster için koşum

Bir hamster için koşum

Her şey aynı değil, dairenin etrafında plastik bir topla dolaşıyor. Bazen hayvanı ve taze otu yürümek zorundasın.

Cacheback ile satın al

12. Parlak lastik çizme

Parlak lastik çizme

Su birikintilerinden kolayca yürüyebileceğiniz ve hatta en sulu hava koşullarının keyfini çıkarabileceğiniz ayakkabılar. Ve ayakkabıların sulu rengi, iyi bir ruh hali için başka bir +10!

Cacheback ile satın al

13. Bir şişe şarap şeklinde ruj

Bir şişe şarap şeklinde ruj

Ruj bile değil, dudaklarda uzun süre dayanan sıvı bir renk. Bu arada, sadece ruj tasarımı değil, aynı zamanda gülünç fiyatı da memnun edici.

Cacheback ile satın al

14. Projeksiyon Lazer Klavyesi

Projeksiyon klavyesi

Metni masaya yazmanız harika mı? Hiç de değil! Cihaz Bluetooth üzerinden bir akıllı telefona veya tablete bağlanır ve klavyeyi herhangi bir düz yüzeye yansıtır. Şık ve rahat.

Cacheback ile satın al

15. kapıda 3D etiket

Kapıdaki 3D çıkartma

Odaya tanıdık bir kapı, Harry Potter filmlerinden iki kat büyülü bir platforma dönüştürülebilir.

Cacheback ile satın al

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 8 =