“Brokerim”: Yatırımcılar ve onlar olmak isteyenlere faydalı bir uygulama

“Brokerim”, Rus yatırım pazarının en eski katılımcılarından biri olan BCS Broker tarafından yaratılan bir uygulamadır.

Bu, varlıkların kontrolü ve yönetimi için kullanışlı ve kullanımı kolay bir araçtır. Basitçe, akıllı telefonunuzdaki gerçek alışverişi koyun. Çok mu gürültülü? Hiçbir şekilde, burada abartı yoktur. Uygulamanın ne olduğu ve kimin için yararlı olacağı hakkında daha ayrıntılı konuşalım.

Kime yararlı

Cevap çok açık – tasarruflarını mümkün olduğunca verimli bir şekilde yönetmeyi isteyen herkese. Yatırımcıların büyük çoğunluğunun karşılaştığı temel sorun, bu sürecin önemli miktarda zaman gerektirmesidir. Yatırımlarınızın somut gelir getirmesini istiyor musunuz? Mevcut tekliflerle düzenli olarak kontrol etmeniz ve piyasa trendlerindeki değişiklikleri izlemeniz gerekir.

Bunu yapmak oldukça zor olduğu açıktır: bütün gün bir bilgisayarda oturup stok listelerini okuyarak geçirmeyeceksiniz? Bu durumda, bir akıllı telefon için uygulama çok yararlı olabilir. Onun yardımıyla, her zaman ve her yerde, işlerin nasıl gittiğini kontrol edebilir ve gerekirse, yatırım stratejisini ayarlayabilirsiniz.

Uygulama özellikleri

Yeni başlayanlar için – ne tür bir uygulama olduğu hakkında küçük bir video. Yani söylemek gerekirse, daha ayrıntılı olarak çalışmaya başlamadan önce bilmeniz gereken minimum.

“Brokeri” nin işlevselliği ile daha yakından tanışmaya geçiyoruz. Öncelikle, uygun yatırım stratejisini seçelim. Bunu yapmak için beş sorudan oluşan basit bir test yardımcı olacaktır.

BCS Broker: uygun bir yatırım stratejisi seçmek  BCS Broker: yatırım stratejisi seçimi, test

Test sonucu, portföyünüzde yüzde dağılımı olan uygun varlıkların bir listesidir. Yatırım yapmaya davet ettiğiniz bazı şirketlerle ilgili bilgi edinmek istiyorsanız, biraz daha fazla ayrıntı girin, ismine dokunun ve verileri inceleyin: bir hisse senedi satın alma ve satma maliyeti ile belirli bir zaman aralığındaki değişim.

Menkul kıymetlerle çalışma deneyiminiz varsa ve hedefiniz yeterince açıksa, bu adımı atlayabilirsiniz. Yeni başlayanlar için aynı test, genellikle yatırım yapmaktan ne istediklerini belirlemeye yardımcı olacak ve planlanana ulaşmak için ne anlama geldiğini size söyleyecektir.

Varlıkların yetkili yönetimi için, piyasada olup bitenler hakkında her zaman yeni bilgilere erişebilmeniz gerekir. “Brokerim”, durumdaki değişikliği gerçek zamanlı olarak izlemenizi sağlar.

Emtia ve döviz piyasalarında, büyüme ve düşüş liderlerinde, mavi cipslerde, vadeli işlemlerde, hisse senedi endekslerinde ve fiyat tekliflerinde sürekli olarak güncellenen raporlar, önemli olayların takip edilmesine yardımcı olur.

Piyasadaki durum doğrudan dünyada neler olduğuna bağlıdır, bu yüzden en son haberler ile tanışmak çok uygun olacaktır. “Brokerim” çeşitli kategoriler hakkında bilgi sağlar: önemli haberler, dünya ve Rus haberleri, döviz piyasalarından yürütmek.

Yani, maksimum bilginiz var. Küçük işletme – sadece paranıza yatırım yapmanız gerekir. Geçilen testin sonuçları sizi tam olarak tatmin etmediyse, “Yatırım fikirleri” bölümü yardım için gelecektir.

Gelecekte size maksimum fayda sağlayacak en ilginç teklifler toplandı. Favorilerinize favori seçenekleri ekleyin ve fikirlerin uygulanmasına katılın.

sonuçlar

Kullanışlı ve anlaşılabilir – belki de böyle bir uygulamadan talep edebileceğiniz her şey budur. Artık yatırım, çok fazla zaman harcamanız gerekmediği için karmaşık bir süreçten bir dizi eyleme dönüştü.

BCS Broker ile çalışmanın bir başka nedeni: Evinizi bir hesap açmak için bırakmanız bile gerekmiyor. Kamu hizmetlerinin portalına erişimi kullanarak sadece 5 dakikada bir hesap açın.

Gördüğünüz gibi, yatırım yapmak kolaydır. Eğer fonlarınızı kontrol altında tutmaya çalışıyorsanız ve yetkili yatırımlarından azami faydayı elde edecekseniz, “Brokerim” kesinlikle sizin için geçerli olacak bir uygulamadır.

“Brokerim”

LLC “BKS Şirketi”, aracılık faaliyetlerinin uygulanması için 10 Ocak 2001 tarihli 154-04434-100000 no’lu lisans. FSFM tarafından yayınlandı. Geçerlilik sınırlaması olmaksızın.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 2 =