Herhangi bir çantada bira sevenler için 6 özel hediye

Ana malzemenin ön kısmına, biranın sadece amaçlanan amaç için kullanılmayacağını size hatırlatmak istiyorum. Örneğin, bira kalıntıları saçları hafifletir, toprağı dölleyir, bulaşıkları toplar ve diğer ekonomik sorunları çözer. Eh, şimdi sebep için.

Soğutma taşları

Uygun bir atıştırma ile arkadaşlarınızla bir bardak lezzetli bira eşliğinde keyifli bir sohbetten daha ne isteyebilirsiniz? Tabii ki, bu kadar çabuk ısınmıyor! Bu durumda standart buz yabancı görünecek, ve içeceklerin soğutulması için özel taşlar, tam tersine, hatta çok noktada. Bu nedenle, 20 dolarlık büyük uluslararası ticaret platformlarında viski ve diğer alkoller için armağanlar (sabunlar) hediye setleri satılmaktadır. Bu taş talk veya steatite diyoruz.

Bir bira sevgilisi için hediye: soğutma için taş küpleri
Ken Weinrich / shutterstock.com

Yüksek ısı kapasitesi, ekolojik uyumluluk, dayanıklılık ve güçlü asitlere karşı direnç nedeniyle, talk taşı tadı değiştirmeden veya inceltmeden sıvıları mükemmel şekilde soğutır. Taşları buzdolabına bir saat veya bir buçuk saat soğuk hava ile doldurun, daha sonra cam başına 3-4 taş kullanın.

Soğutma içecekleri için taşlar →

Manyetik açıcılar

Beyefendinin çakmağından bayan topuklularına kadar çeşitli kullanışlı araçlarla bir bira şişesi açmak için düzinelerce yol vardır. Evet, bu tür hileler çok etkileyici görünüyor, ancak, kaba uygulamalarından sonra, kapaklar uzak ve geniş bir alana yayılıyor. Neden manyetik açıcı kullanmıyorsunuz? Örneğin, 20 $ için şirket Corkcicle gelen Decapitator.

Yine de sadece zarif ve güzel, ama çok daha az pahalı: Metal kalıntıları bulmak için odanın veya ormanın etrafında koşmak zorunda değilsiniz.

Manyetik açıcılar →

Tasarımcı gözlük

Güçlü alkollü içeceklerin hayranları genellikle en ince renk tonlarını ortaya çıkaran özel gözlüklerle ortaya çıkarlar. Kural olarak, bira severlerin karşı çıkacak hiçbir şeyi yoktur. Ancak, masaüstünde moda tasarımcısı Daniele Semeraro’dan (Daniele Semeraro) akılda duran bir bardak varsa, durum kafasına dönüyor. Toplamda Monti-Taste Koleksiyonu’nda toplam 350 ile 470 mililitre arasında değişen dört çeşit gözlük seti. Tam bir set 100 dolara mal olacak ve ayrı bir kalem 55 dolara mal olacak.

Bir bira sevgilisi için hediye: bir tasarımcı cam
sempli.com

Tabii ki, bu bir atık gibi görünüyor, ama üretici söylediği gibi, piramidal baz gözlük ve düzeltilmiş siluetleri dikkatle ya dökerken soğuk ve köpüklü bira tutmaya yardımcı olur. Kristal berraklığında paketlenmiş İsveç pratikliğini ve İtalyan zarafetini satın aldığınıza inanmayın.

Tasarımcı bira gözlükleri →

Kompakt soğutucu

Soğuk ellerini ateşten daha kötü yakmaz. Dondurucudan dondurulmuş biranın birası istisna değildir. Elinizin sıcaklığıyla ısınıyor, en hoş hisleri yaşamayacaksınız ve istediğiniz serinliğin birasından yoksun kalacaksınız. Tamam ve oldukça sıradan görünüyor, ama eli Colster ise neden anı bozmamak – 30 $ şirketten YETI küçük soğutucu.

Üreticinin sloganı “biranızı bilimsel olarak mümkün olduğu kadar soğuk tutun” diyor. Vakum ara tabakalı çift çelik duvarlar, ısı transferini en aza indirir, çünkü yoğunlaşma oluşmaz ve soğukluk hissedilir. Özel bir sabitleme memesi, şişenin biraz yorgun bir içicinin garip hareketleri ile soğutucudan düşmemesini sağlar.

Bira için soğutucu →

Taşınabilir fıçı

Taslak biranın şişelenmiş benzerliğinden ayırt edilmesi için bir tadımcı olmanıza gerek yoktur. Fıçı fıçılarda biranın saklanmasının tüm avantajları ile, kegin büyüklüğü ve ağırlığına bağlı olarak bariz bir rahatsızlıktan söz edilemez. Taşınabilir fıçı DrinkTanks İzoleli Growler’ın bu yanlış anlaşılmayı ortadan kaldırdığı görülüyor. 1,9 litre kapasite 69 dolar, 3.8 litre – 109 dolar. Ayrı olarak, ağızlıklar, hortumun içinden biranın son derece uygun bir şekilde şişelenmesi için satılmaktadır.

Bir bira sevgilisi için hediye: taşınabilir fıçı
drinktanks.com

Portatif keg, optimum basıncı korur, içeriklerin ısınmasını önler ve en önemlisi, biranın tadını korur, “son damlasına kadar”.

Taşınabilir keg →

Ev bira fabrikası

Zanaat, ev yapımı, orijinal ve sadece gerçek bira, birkaç uzmanın kaderidir. Neden böyle? Malzemelerin araştırılması, reçete ve işleme uygunluğu, pişirme süresi,% 99’unda sürekli izleme ihtiyacı, bira yapma arzusuna ağır basmaktadır. Yakın zamana kadar PicoBrew ev yapımı bira Zymatic’i tanıttı, bu neredeyse imkansız olanı gerçek kılıyordu. Fazladan 2.000 dolar bulmaya devam ediyor. Her şeyin ne kadar basit olduğunu kendiniz görün.

Bira kombinasyonunu yönetmek için bir mobil uygulama geliştirildi ve coşkulu PicoBrew topluluğunun binlerce tarifi kendi yardımıyla indirildi. Ortalama olarak, bira dört saat kadar kaynatılır ve çıkış, yaklaşık 10 litrelik benzersiz bir üründür. Kitte, bir demleme için temel bir ürün grubu vardır.

Ev birası →

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

38 + = 47